AUM American University of Malta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego AUM?

Sposób, w jaki realizujemy nasze programy studiów, stanowi kluczowy element składowy naszej tożsamości w AUM. Każdy z naszych programów prowadzi użytkownika od podstaw do budowania wiedzy w sposób spójny i przekonujący. Przenosimy Cię od podstawowych zasad po praktyczną praktykę dzięki najnowszym technologiom branżowym odpowiednim dla Twojej dziedziny.

Dlaczego warto studiować na Malcie?

Położona w centrum Morza Śródziemnego, między Europą a Afryką Północną, Malta jest najmniejszym członkiem Unii Europejskiej. Słynna ze swojej 7 000-letniej historii i 300 słonecznych dni, Malta stała się jednym z najbardziej niezwykłych sukcesów w strefie euro. Uznany za pro-biznesowe podejście, najnowocześniejszą infrastrukturę i niewielkie koszty prowadzenia działalności gospodarczej, stał się krajem, do którego dążą przedsiębiorcy nastawieni na wzrost i międzynarodowe firmy.

Wysoka jakość życia w śródziemnomorskim środowisku wyspiarskim z angielskim jako jednym z oficjalnych języków Malty.

Malta polega na handlu zagranicznym, a biorąc pod uwagę jego lokalizację, dotyczy to głównie UE, Azji i Stanów Zjednoczonych. Jego gospodarka jest zdominowana przez turystykę, produkcję, technologię i finanse. Silna infrastruktura technologiczna przyciągnęła takie firmy jak Lufthansa Technik i Dubai's Tecom; pod względem inwestycji pośrednich wyspa stała się ulubionym miejscem funduszy hedgingowych i jest idealnie usytuowana geograficznie i kulturowo jako centrum finansowe w UE i strefie euro.

Jako jurysdykcja UE o korzystnych stawkach podatkowych, doskonałej infrastrukturze i łagodnym klimacie śródziemnomorskim, połączenie wygląda na to, że Malta ustali się jako miejsce wyboru dla przedsiębiorstw.

Nasza wizja

American University of Malta kształci zróżnicowane ciało studenckie, aby stać się globalnie odpowiedzialnymi obywatelami, krytycznymi myślicielami i przyszłymi liderami w trudnym środowisku akademickim. AUM stara się nieustannie wprowadzać innowacje i podwyższać jakość nauczania, badań, usług publicznych i rozwoju gospodarczego.

Nasza misja

American University of Malta to prywatny amerykański uniwersytet sztuk wyzwolonych poświęcony szkolnictwu wyższemu i badaniom dla społeczności międzynarodowej na najwyższym poziomie. Nasze programy studiów, działania badawcze i służba społeczności zmieniają życie i służą społeczeństwu poprzez edukację obywateli posiadających wiedzę etyczną, tworzenie wiedzy i wykorzystywanie wiedzy w pracy na całym świecie.131943_131889_Webp.net-compress-image.jpg

Nasze wartości

  • Integralność
  • Etyka
  • Jakość edukacji
  • Akademicka wolność
  • Różnorodność i równość
  • Zaangażowanie społeczności

Akredytacja

American University of Malta (AUM) łączy najlepsze z obu światów pod względem standardów akademickich i akredytacji. Wszystkie programy są zaprojektowane przez profesjonalną radę wydziału, tak aby były zgodne z amerykańskimi standardami edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego. Każdy stopień otrzymał akredytację, po kontroli przez Narodową Komisję Dalszej i Wyższej Edukacji (NCFHE) na Malcie. To z kolei oznacza, że wszystkie stopnie oferowane w AUM są również w pełni uznawane w całej Europie i poza nią.

Nasze programy

Programy studiów licencjackich

AUM oferuje 10 stopni licencjackich w dziedzinie biznesu, inżynierii i technologii oraz sztuki.

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć innowacyjny i odnoszący sukcesy finansowy startup, zaprojektować nową generację gier wideo, czy zaplanować układ futurystycznego miasta, trafiłeś we właściwe miejsce.

Programy ukończenia studiów

Nasze 2 programy dla absolwentów są w dziedzinie biznesu i inżynierii.

Program obejmuje wiele współczesnych i palących problemów, przy równej uwagi poświęconej teorii i praktyce. Program ten, nadzorowany przez doświadczony wykładowca z wiodących uniwersytetów na całym świecie, spełnia najwyższe międzynarodowe standardy.

EAP

Intensywny program języka angielskiego dla celów akademickich ułatwia płynne przejście od warunkowego do pełnego przyjęcia studentów, którzy nie osiągnęli minimalnej akceptowalnej liczby punktów na ustandaryzowanych testach z języka angielskiego.

Po zakończeniu studenci mogą przystąpić do wymaganych kursów w swoim programie studiów.

Stypendia

Stypendium maltańskie i unijne

AUM oferuje pełne stypendia studentom, którzy są obywatelami Malty lub UE mieszkającymi na Malcie przez ostatnie 5 lat. Kandydaci muszą wypełnić wniosek o przyjęcie, aby zostać rozpatrzonym.

Prezydent Stypendium

AUM oferuje 5 stypendiów merytorycznych dla każdego kierunku dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy mają wybitne osiągnięcia akademickie. Kandydaci muszą wypełnić wniosek o przyjęcie, aby zostać rozpatrzonym.

Życie studenckie w AUM

Nie chodź tylko na studia - skorzystaj z tego jak najlepiej.

W AUM zachęcamy naszych studentów do udziału w długiej liście działań sponsorowanych przez uniwersytet. Od wycieczek na plażę po wyprawy kulturalne na wyspę - dokładamy wszelkich starań, aby nasi studenci mieli mnóstwo okazji do zabawy. Naszym celem jest nie tylko pozytywne doświadczenie w klasie, ale także wiele okazji do rozwijania długotrwałych przyjaźni.

Nasz kampus

AUM znajduje się w Bormla, znanym również jako Cospicua, jedno z kultowych trzech miast Malty. Obszar ten jest bogaty w kulturę, urozmaiconą historię oraz restauracje i kawiarnie przy pięknym nabrzeżu. Nasz kampus, pierwotnie zaprojektowany przez Williama Scampa, był używany podczas II wojny światowej jako brytyjska baza morska. Mocno zbombardowany w tym okresie budynek pozostawał w ruinie przez wiele lat. Proces renowacji obejmował starania o zachowanie historycznej ochrony artefaktów w budynku.

Lokalizacje

Cospicua

Address
BML 1013 Cospicua, Malta