AUM American University of Malta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Dlaczego AUM?

American University of Malta (AUM) to amerykański uniwersytet poświęcony szkolnictwu wyższemu i badaniom dla społeczności międzynarodowej na najwyższym poziomie. Programy studiów, działalność badawcza i służba społeczności zmieniają życie i służą społeczeństwu poprzez edukację obywateli posiadających wiedzę etyczną, tworzenie wiedzy i wykorzystywanie wiedzy w pracy na całym świecie.

AUM kształci zróżnicowane ciało studenckie, aby stać się globalnie odpowiedzialnymi obywatelami, krytycznymi myślicielami i przyszłymi liderami w trudnym środowisku akademickim. Stara się nieustannie wprowadzać innowacje i zwiększać jakość nauczania, badań, usług publicznych i rozwoju gospodarczego.

Sposób, w jaki AUM dostarcza programy studiów, stanowi kluczowy element budujący jego tożsamość. Każdy program prowadzi studentów do budowania wiedzy od podstaw i do konstruowania wiedzy w spójny i przekonujący sposób. Prowadzi studentów od podstawowych zasad po praktyczną praktykę dzięki najnowszym technologiom branżowym odpowiednim dla ich dziedzin.

Dlaczego warto studiować na Malcie?

Położona w centrum Morza Śródziemnego, między Europą a Afryką Północną, Malta jest najmniejszym członkiem Unii Europejskiej. Słynna ze swojej 7 000-letniej historii i 300 słonecznych dni, Malta stała się jednym z najbardziej niezwykłych sukcesów w strefie euro. Uznany za pro-biznesowe podejście, najnowocześniejszą infrastrukturę i niewielkie koszty prowadzenia działalności gospodarczej, stał się krajem, do którego dążą przedsiębiorcy nastawieni na wzrost i międzynarodowe firmy.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Akredytacja

American University of Malta (AUM) łączy najlepsze z obu światów pod względem standardów akademickich i akredytacji. Wszystkie programy zostały zaprojektowane przez profesjonalną radę wydziału, tak aby były zgodne z amerykańskimi standardami edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego. Każdy stopień otrzymał akredytację, po kontroli przez Krajową Komisję Dalszej i Wyższej Edukacji (NCFHE) na Malcie. To z kolei oznacza, że wszystkie stopnie oferowane w AUM są w pełni uznawane w całej Europie i poza nią. Sposób, w jaki realizujemy nasze programy studiów, stanowi kluczowy fundament naszej tożsamości w AUM. Edukacja w stylu amerykańskim w połączeniu z europejską scenerią i wielokulturowym ciałem studenckim zapewnia idealne środowisko i wartość dodaną do nauki.

Nasze programy

Programy studiów licencjackich

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć innowacyjny i odnoszący sukcesy finansowy startup, zaprojektować nową generację gier wideo, czy zaplanować układ futurystycznego miasta, trafiłeś we właściwe miejsce.

Oferujemy 10 programów licencjackich:

 • BS w Business Administration
 • BS w biznesie i finansach
 • BS w rachunkowości
 • BS w rozwoju gier
 • BS w elektronice i inżynierii komunikacyjnej
 • BS w inżynierii przemysłowej
 • BS w inżynierii mechanicznej
 • BS w inżynierii lądowej
 • Licencjat z projektowania graficznego i animacji
 • Licencjat w języku chińskim i kulturze

Programy ukończenia studiów

Wybierz jeden z naszych trzech programów dla absolwentów w dziedzinie biznesu i inżynierii. Program obejmuje wiele współczesnych i palących problemów, przy równej uwagi poświęconej teorii i praktyce. Program ten, nadzorowany przez doświadczony wykładowca z wiodących uniwersytetów na całym świecie, spełnia najwyższe międzynarodowe standardy.

Oferujemy trzy programy dla absolwentów:

 • Master of Business Administration
 • Ms W Inżynierii Zarządzania
 • MS w Cyber Security

Angielski dla celów akademickich

Program EAP na American University of Malta ma na celu pomóc studentom, którzy spełniają wszystkie wymagania dotyczące przyjęć, z wyjątkiem biegłości językowej i muszą poprawić swoje umiejętności językowe, aby rozpocząć program studiów. Ten program pomoże uczniom poprawić swoje umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania, aby pomóc im odnieść sukces po rozpoczęciu studiów.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stypendia

Stypendium maltańskie i unijne

AUM oferuje pełne stypendia studentom, którzy są obywatelami Malty lub UE mieszkającymi na Malcie przez ostatnie 5 lat. Kandydaci muszą wypełnić wniosek o przyjęcie, aby zostać rozpatrzonym.

Życie studenckie w AUM

Nie chodź tylko na studia - skorzystaj z tego jak najlepiej. W AUM zachęcamy naszych studentów do udziału w długiej liście działań sponsorowanych przez uniwersytet. Od wycieczek na plażę po wyprawy kulturalne na wyspę - dokładamy wszelkich starań, aby nasi studenci mieli mnóstwo okazji do zabawy. Naszym celem jest nie tylko pozytywne doświadczenie w klasie, ale także wiele okazji do rozwijania długotrwałych przyjaźni.

Nasz kampus

AUM znajduje się w Bormla, znanym również jako Cospicua, jedno z kultowych trzech miast Malty. Obszar ten jest bogaty w kulturę, urozmaiconą historię oraz restauracje i kawiarnie przy pięknym nabrzeżu. Nasz kampus, pierwotnie zaprojektowany przez Williama Scampa, był używany podczas II wojny światowej jako brytyjska baza morska. Mocno zbombardowany w tym okresie budynek pozostawał w ruinie przez wiele lat. Proces renowacji obejmował starania o zachowanie historycznej ochrony artefaktów w budynku.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Lokalizacje

Cospicua

Address
BML 1013 Cospicua, Malta

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium