EEC-ITIS Malta Tourism and Languages Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EEC-ITIS Malta znajduje się w San Gwann na Malcie, gdzie same wyspy są turystycznymi niebem, które prowadzą ponad 100 hoteli, dużą liczbę restauracji i centrów rozrywki na niewielkiej powierzchni tylko 316 m kw. km (122 m 2). O połowę miejsc pracy w archipelagu łączy się bezpośrednio lub pośrednio z turystyką. Turystyka jest najsilniejszym filarem gospodarki maltańskiej. To środowisko oznacza Maltę jako doskonałe miejsce dla każdego studenta w dziedzinie turystyki, aby nauczyć się i nabywać szkolenia z pierwszej ręki w rzeczywistych realiach praktyk branżowych.

O firmie EEC-ITIS

Instytut Turystyki i Języków w Europie jest połączeniem dwóch znanych znawców i Instytutu Turystyki Maltańskiej (ITIS) i Centrum Języków Europejskich. Instytut jest licencjonowany przez Krajową Komisję ds. Dydakacji i Szkolnictwa Wyższego. Jest to również szkoła partnerska IMI Międzynarodowy Instytut Zarządzania, Szwajcaria.

Centrum Turystyczne jest zaangażowane w rozwój edukacji i szkoleń w przemyśle, a także poprzez różnorodne środki zachęcające i rozwijające kreatywność i naukę, z korzyścią dla społeczności w kraju, w którym mieszkają studenci Instytutu. Promowanie, zachowywanie i upowszechnianie wiedzy i kultury poprzez nauczanie, wpływ i przykład życia korporacyjnego w celu promowania mądrości i zrozumienia. Naszym zadaniem jest zapewnienie każdemu studentowi jak najlepszej możliwości zdobycia aktualnej wiedzy na temat przedmiotu International Tourism Management i rozwijania umiejętności odpowiadających jego obecnym i przyszłym potrzebom. Nasza misja przenika nasze podejście do nauczania i uczenia się. Szczególne potrzeby, a zatem szczególna kombinacja wymaganej wiedzy i umiejętności różni się znacznie w zależności od grupy studentów, głównie ze względu na różnorodność narodowości w ciele studenckim i różne miejsca pracy, które mogą powstać.

Techniki ITIS

Malta Institute rozpoznaje, że student jest osobą. Instytut prowadzi bardzo przyjazną atmosferę i pojmuje pragnienie uczenia się i osiągnięcia jak najszybszego. Nie czekamy na czas i używamy różnych technik uczenia się, aby uczniowie mogli osiągnąć swoje cele we względnie krótkim czasie.

Wysokie standardy

Dobrze znany jest fakt, że Malta ma wyjątkowo wysokie standardy kształcenia, a Instytut Etyki EEC-ITIS Malta nie jest wyjątkiem. Nasze kursy, certyfikaty i dyplomy oraz licencjat są zatwierdzane i uznawane przez NCFHE i IMI, pionierów i specjalistów International Tourism Managment. IMIe jest uznawane przez Departament Edukacji Kantonu Szwajcarskiego w Nidwalden. Student, który ukończył nasz tytuł licencjata (BA), jest uprawniony do uczestnictwa w LMBA lub MBA na IMI, który jest również zatwierdzany i przyznawany przez Manchester Metropolitan University w Wielkiej Brytanii. EEC-ITIS oferuje pełne wykształcenie w zakresie turystyki, w tym dyplom studiów podyplomowych i MBA w zakresie międzynarodowej gościnności i zarządzania turystyką. Manchester Metropolitan University znajduje się w pierwszej 10 szkół hotelarskich w Wielkiej Brytanii, prowadząc niezależne brytyjskie gazety z czasopismami "The Times", "Daily Telegraph" i "Guardian".

Niskie Czesne

W porównaniu z resztą UE i innych państw europejskich, edukacja na Malcie jest dość tania, a więc nasze kursy. W niektórych przypadkach nasze opłaty są niższe niż połowa opłat, które należałoby zapłacić za podobny dyplom.

Małe klasy z osobistą uwagą

Nasi wysoce wykwalifikowani wykładowcy mogą przypisać bardziej skoncentrowaną uwagę na indywidualnych potrzebach uczniów i pomóc w uzyskaniu jak największej liczby lekcji.

Udogodnienia

Dobrze wyposażona sala szkolna, fotokopia, bezpłatny serwis internetowy, biblioteka, opieka nad studentami i wiele innych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Licencjat sztuki z wyróżnieniem w międzynarodowej turystyce i zarządzaniu hotelarskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2019 Malta San Gwann

Program ma charakter akademicki i profesjonalny, oferujący specyficzną wiedzę na temat turystyki i gościnności oraz obejmujący określone obszary zarządzania turystyką w dziedzinie finansów, zasobów ludzkich, obiektów i operacji, a także w marketingu docelowym. [+]

Grupa docelowa

Kurs jest okazją dla różnych grup docelowych w następujący sposób

Osoby indywidualnie nastawione do osób poszukujących kariery w turystyce i gościnności Każdy, kto jest już zatrudniony w przemyśle lub świadczy relacje z własnym przedsiębiorstwem i chce poprawić swoją perspektywę kariery, jednocześnie aktualizując wiedzę, umiejętności i kompetencje w tej dziedzinie. Aspirujący przedsiębiorcy, którzy chcą otworzyć własną działalność w turystyce i gościnności. Wymagania wstępne 17 lat i więcej Pomyślne ukończenie zatwierdzonej średniej lub wyższej kwalifikacji lub co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w przemyśle związanym z turystyką oraz pomyślne ukończenie procesu rozmów kwalifikacyjnych w celu określenia przydatności tego kursu. Wywiad składa się z kilku pytań związanych z branżą turystyczną, którą student powinien mieć możliwość odpowiedzi, aby ustalić, czy wnioskodawca osobiście zapytał wiedzę z doświadczenia zawodowego. Dowód znajomości języka angielskiego, ogólny wynik w jednej lub kilku z następujących: IELTS Academie: 5.5, TOEFL Paper: 525, TOEFL Internet: 72, Pearson JETSET: poziom 5, Cambridge CAE: B2 Ogólna polityka i procedury oceny ... [-]

Kontakt

Adres 9, EEC-ITIS Building, Triq S. Pietru, San Gwann SGN 2310, Malta
San Gwann, Malta