Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Źródła UCM dla globalnego innowacyjnego podejścia do uczenia się, reinterpretują je i oferują uczniom, którzy chcą stać się częścią nowych międzynarodowych trendów w zatrudnieniu.

Angażujemy międzynarodowych profesjonalistów i pionierów w najbardziej innowacyjne, interdyscyplinarne techniki edukacyjne, aby zapewnić najwyższy standard nauczania.

UCM wykorzystuje na prawie dwudziestu latach doświadczenia akademickiego w Szwajcarii, gdzie jeden, jeśli ma siedzibę w kampusie.

UCM jest akredytowany przez Krajową Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego i Edukacji z licencją nr. 2015-011. *

Wizja

UCM, butikowy dostawca usług edukacyjnych, koncentruje się na najnowszych trendach, niszach i potrzebach rynku pracy, umożliwiając UCM szybkie opracowywanie metod i kursów edukacyjnych zgodnych z obecnym czasem. UCM szczyci się elastyczną, zwinną strukturą akademicką, która stanowi wartość dodaną dla studentów.

UCM realizuje wizję założyciela prof. Paolo Sotgiu, koncentrując się na ogólnym samopoczuciu każdego ucznia, jego emocjonalnej, intelektualnej, akademickiej i społecznej jaźni. Dlatego UCM kładzie nacisk na metody nauczania i środowiska edukacyjne, które tworzą bogate społeczności edukacyjne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Włoski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

United Campus of Malta

BBA w Entrepreneurship - opracowany przy wsparciu Tiimiakatemia JAMK University of Applied Sciences, jest unikalnym licencjatem zarządzania biznesem. Jest on podzielony n ... [+]

Przegląd

BBA w Entrepreneurship - opracowany przy wsparciu Tiimiakatemia JAMK University of Applied Sciences, jest unikalnym licencjatem zarządzania biznesem. Jest on podzielony na trzy lata w jednym semestrze na pracę nad tezą i opiera się na uczeniu się poprzez podejście.

Uczniowie nie są uważani za uczniów, ale przez przedsiębiorców, tworząc własne prawdziwe przedsiębiorstwo i ucząc się, jak nim kierować.

Na początku procesu nauki przygotowywana jest umowa o uczenie się pomiędzy uczniem, zespołowymi przedsiębiorstwami i ich trenerem. Następnie wielokulturowe, samodzielnie zarządzane zespoły będą pracować nad jego uruchomieniem w innowacyjnym środowisku anglojęzycznym.... [-]

Malta Saint Julian's
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
42 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

United Campus of Malta

Psychologia dotyczy ludzi, jest wokół nas i dotyka każdego aspektu naszego życia. Fascynujący stopień bada zachowania społeczne i umysł. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ... [+]

Psychologia dotyczy ludzi, jest wokół nas i dotyka każdego aspektu naszego życia . Fascynujący stopień bada zachowania społeczne i umysł. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego postępujemy tak, jak postępujemy, co wyzwala nasze myśli i uczucia, patrzysz na odpowiednie pola studiów!

Psychologia jest jedną z najbardziej zróżnicowanych i dynamicznych dziedzin nauki, a program przygotuje studentów do szerokiej gamy możliwości studiów podyplomowych i ekscytujących wyborów kariery.

Dzięki tak szerokiemu zróżnicowaniu przyszłych możliwości oraz praktycznemu i teoretycznemu multidyscyplinarnemu uczeniu się , absolwenci będą mogli dokonać świadomego wyboru dotyczącego kierunku przyszłych kierunków studiów i potencjalnych ścieżek kariery.... [-]

Malta Saint Julian's
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
United Campus of Malta

Stopień dyplom online w kryminologii, śledczych i bezpieczeństwa nauk umożliwia absolwentom stać specjalistów w stanie naukowo leczenia, co zostało nazwane pojawienie się ... [+]

Stopień Trzyletni licencjat w kryminologii, śledczych i bezpieczeństwa nauk umożliwia absolwentom stać specjalistów w stanie naukowo leczenia, co zostało nazwane pojawienie się trzeciego tysiąclecia: bezpieczeństwo.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów z interdyscyplinarnego podejścia, zawodów prawniczych, bezpieczeństwa, dochodzeniowych i społecznej.

Uczniowie opuszczają kurs po uzyskaniu:

30 ECTS, lub więcej, będzie osiągnąć licencjackich certyfikat;

60 punktów lub więcej, osiągną licencjat;

90 ECTS, lub więcej, będzie osiągnąć licencjackich Dyplom studiów wyższych.... [-]

Malta Saint Julian's
Skontaktuj się ze szkołą
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Why study Criminology? (IT lang)

Address
Business Labs Office Centre, Level 1 Dun Karm Street, Birkirkara, Malta
Saint Julian's, Malta