United Campus of Malta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Źródła UCM dla globalnego innowacyjnego podejścia do uczenia się, reinterpretują je i oferują uczniom, którzy chcą stać się częścią nowych międzynarodowych trendów w zatrudnieniu.

Angażujemy międzynarodowych profesjonalistów i pionierów w najbardziej innowacyjne, interdyscyplinarne techniki edukacyjne, aby zapewnić najwyższy standard nauczania.

UCM wykorzystuje na prawie dwudziestu latach doświadczenia akademickiego w Szwajcarii, gdzie jeden, jeśli ma siedzibę w kampusie.

UCM jest akredytowany przez Krajową Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego i Edukacji z licencją nr. 2015-011. *

Wizja

UCM, butikowy dostawca usług edukacyjnych, koncentruje się na najnowszych trendach, niszach i potrzebach rynku pracy, umożliwiając UCM szybkie opracowywanie metod i kursów edukacyjnych zgodnych z obecnym czasem. UCM szczyci się elastyczną, zwinną strukturą akademicką, która stanowi wartość dodaną dla studentów.

UCM realizuje wizję założyciela prof. Paolo Sotgiu, koncentrując się na ogólnym samopoczuciu każdego ucznia, jego emocjonalnej, intelektualnej, akademickiej i społecznej jaźni. Dlatego UCM kładzie nacisk na metody nauczania i środowiska edukacyjne, które tworzą bogate społeczności edukacyjne.

Lokalizacje

Świętego Juliana

Address
Panta House, Valley Road, Msida, MSD 9024, Malta
9024 Świętego Juliana, Malta
Telefon
+ 356 2745 0888

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium