University of Malta

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Leżąc na rozdrożach Morza Śródziemnego, UM przez ponad 400 lat była ośrodkiem międzynarodowej wymiany naukowej na wyspie. UM jest wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego na Malcie, a jej struktury są zgodne z procesem bolońskim i europejskim obszarem szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet dąży do prowadzenia badań naukowych i zapewnia żywe środowisko szkolnictwa wyższego w dziedzinie sztuki, nauk przyrodniczych i humanistycznych, zgodnie z wymogami ekonomicznego, społecznego i kulturalnego rozwoju Malty. Kursy w UM są przeznaczone do tworzenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów w wielu dziedzinach. Społeczność absolwentów UM rośnie w postępie geometrycznym: corocznie ukończyło ponad 3.500 studentów w różnych dyscyplinach.

Językiem wykładowym jest język angielski, a około dwanaście procent populacji studentów ma charakter międzynarodowy.

Dziś UM składa się z czternastu wydziałów, szeregu interdyscyplinarnych instytutów i centrów, trzech szkół i gimnazjum. Oprócz głównego kampusu, położonego w Msidzie, są jeszcze trzy kampusy: Valletta, Marsaxlokk, Gozo.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health BScs » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bachelor of Arts (Honours)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Malta Valletta

Jednym z najpopularniejszych kursów na Uniwersytecie Maltańskim jest BA (Hons), który jest oferowany przez jeden z największych wydziałów z populacją studencką w wysokości około 1300 osób. Istnieje szesnaście różnych obszarów badań. [+]

Jednym z najpopularniejszych kursów na Uniwersytecie Maltańskim jest BA (Hons), który jest oferowany przez jeden z największych wydziałów z populacją studencką w wysokości około 1300 osób. Istnieje szesnaście różnych obszarów badań, a mianowicie:

Nauki antropologiczne, klasyka i archeologia, angielski, francuski, geografia, język niemiecki, historia, historia sztuki, stosunki międzynarodowe, język włoski, język maltański, orientalizm, filozofia, socjologia, studia hiszpańsko-latynoamerykańskie oraz tłumaczenia pisemne i ustne - tworzą Wydział Sztuka. Dodatkowe obszary studiów, zarządzane przez Rady Programowe, obejmują Badania Komunikacyjne, Współczesne Studia Śródziemnomorskie, Informacje Biblioteczne i Studia Archiwalne, Lingwistyka, Studia Muzyczne, Psychologia i Studia Teatralne./>... [-]


Licencjat

Licencjat Inżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Malta Valletta

Jednym z najpopularniejszych kursów dla studentów zagranicznych na Uniwersytecie Maltańskim jest Bachelor of Engineering (Hons). Ten program ma dwa strumienie: Bachelor of Engineering (Honours) w Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej i Bachelor of Engineering (Honours) w Inżynierii Mechanicznej. [+]

Jednym z najpopularniejszych kursów dla studentów zagranicznych na Uniwersytecie Maltańskim jest Bachelor of Engineering (Hons). Ten program ma dwa strumienie:

Stream 1 - Bachelor of Engineering (Honours) w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej/>

Program ten ma na celu zapewnienie wszechstronnego szkolenia licencjackich w szerokim zakresie dyscyplin wymaganych do wykonywania zawodu inżyniera. W związku z tym program nauczania oparty jest na kilku filarach technologicznych, takich jak matematyka, elektrotechnika, elektronika, oprogramowanie, sterowanie, komunikacja i systemy komputerowe, z dodatkowymi przedmiotami w zakresie zarządzania i zagadnień zawodowych. Program zapewnia znaczne możliwości praktycznej pracy, która jest dobrze zrównoważona z wykładami teoretycznymi i wykładami. Student potrafi wykazać się przedmiotową wiedzą i zrozumieniem za pomocą standardowych metod oceny, a mianowicie egzaminu końcowego jednostki i ciągłej oceny (zajęć). Ponadto projekt zespołowy i projekt z ostatniego roku przyczynią się również do bezpośredniego uczenia się umiejętności projektowania inżynierskiego, zarządzania projektem, wiedzy przedmiotowej, integracji i zrozumienia. Zarządzanie i inne miękkie umiejętności, a także rozwój osobisty, są integralną częścią kursu./>... [-]


Filmy

University of Malta

This is Malta

Capital city Valletta

Kontakt

University of Malta

Adres Valletta Campus University of Malta St.Paul's Street Valletta
Valletta, Malta
Strona internetowa http://www.um.edu.mt/
Telefon +356 2340 2340