Al Akhawayn University (in Ifrane)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Al Akhawayn

Zainaugurowany w 1995 r. Przez Jego Królewską Mość Króla Hassana II i księcia Abdallaha Abdela-Aziza z Arabii Saudyjskiej, Uniwersytet Al Akhawayn na nowo definiuje klasyczne amerykańskie doświadczenia edukacyjne w zakresie sztuki liberalnej na architektonicznie oszałamiającym nowoczesnym kampusie wśród piękna górskich Atlasów Środkowych w Maroku.

Oferuje:

  • Wyjątkowo międzynarodowy wspólny podstawowy program dla wszystkich studentów studiów licencjackich, stanowiący podstawę do wszechstronnej edukacji globalnej.
  • Bogaci nauczyciele akademiccy, po angielsku, zachęcający do wyboru i eksperymentowania we wszystkich szkołach i programach studiów.
  • Wygodne, bezpieczne, ekscytujące życie studenckie w kampusie, obejmujące setki zajęć prowadzonych przez studentów uniwersytetu, z ponad 96% studentów na kampusie ze współlokatorami z całego Maroka i czterech zakątków świata.
  • Spokój i przyjemności Ifrane, centrum odkrywania gór, strumieni, jezior i wielu innych atrakcji, z wieloma możliwościami rozrywki i łatwym dostępem do głównych miast, takich jak Rabat, Casablanca, Fez, Meknes i innych.
Priscilla Du Preez / Unsplash

Dlaczego AUI?

Al Akhawayn University w Ifrane (AUI) kształci przyszłych liderów obywatelskich Maroka i świata poprzez globalnie zorientowany, anglojęzyczny program sztuk wyzwolonych oparty na systemie północnoamerykańskim. Społeczność akademicka składająca się ze studentów, wykładowców i pracowników współpracuje ze sobą w celu wspierania doskonałości i tożsamości poprzez nauczanie i uczenie się sprzyjające rozwojowi sprawiedliwości i odpowiedzialności społecznej. Strona główna dla 2135 studentów z całego świata, 75-hektarowego kampusu mieści obiekty studenckie, w tym 7 budynków akademickich, biblioteki, 21 rezydencji studenckich, 4 stołówki, sklepy, ośrodki sportowe i laboratoria badawcze.

Pierwszy akredytowany uniwersytet NEASC spoza USA w Afryce

W 2017 roku AUI została akredytowana przez Nową Angielską Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego (NECHE, dawniej NEASC), jedną z najbardziej prestiżowych instytucji akredytujących na świecie. Akredytacja służy do globalnego uznania wartości instytucji. W przypadku NECHE ich trudna do zdobycia pieczęć aprobaty oznacza wysokie standardy na wszystkich poziomach edukacji, co nadaje uczelniom dyplomy równoważności wydanych w Stanach Zjednoczonych. Akredytacja AUI oznacza zakończenie dziewięcioletniego procesu, podczas którego staraliśmy się podnieść jakość całej naszej instytucji, od klasy do akademików. To także oznacza nasze całe życie zobowiązanie do samorealizacji, poprawy i zapewnienia, że otrzymasz najlepszą możliwą edukację, którą nasz zakład może zaoferować.

John Schnobrich / Unsplash

Skorzystaj z wysokiej jakości edukacji

Model amerykańskiej sztuki liberalnej istnieje po to, aby oferować studentom zarówno szeroką, jak i głęboką wiedzę: pozwala ci się specjalizować po zapisaniu, abyś mógł rozwinąć swoje pasje, jednocześnie prowadząc inne ścieżki akademickie. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszego programu nauczania "podstawowe wymagania": zachęcać naszych uczniów do realizowania wielorakiej edukacji. Podczas gdy zachęcamy naszych uczniów do poszerzania swoich horyzontów, kładziemy nacisk na umożliwienie im wyboru sposobu, w jaki definiuje się ta mnogość. Nasze podejście do sztuk liberalnych zbliża się do środowiska akademickiego w sposób praktyczny: wierzymy, że wszystkie tematy są ze sobą powiązane i że wzajemnie się informują. Nasze sale lekcyjne są domem dla różnych umysłów, umożliwiając pojedynczą klasę zaludnioną studentom biznesu, inżynierom i filozofom. W kształceniu studentów mamy nadzieję, że nauczą się zarówno od swoich nauczycieli, jak i od siebie nawzajem, tworząc na naszym kampusie zjednoczoną sieć intelektualizmu.

Przystępność

Czesne czesne, opłaty i pokój / wyżywienie AUI są konkurencyjne zarówno na rynku marokańskim, jak i międzynarodowym, szczególnie w przypadku wysokiej jakości edukacji akredytowanej przez USA.

Osoby ubiegające się o obywatelstwo marokańskie lub mające jednego marokańskiego rodzica kwalifikują się do krajowego kursu czesnego, ponieważ AUI jest marokańską uczelnią publiczną.

Lokalizacje

Ifran

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Telefon
+212 (0)-535-862-000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium