LCI Monterrey

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

50 lat międzynarodowego poparcia

Monterrey LCI LCI jest częścią edukacji, która została założona w 1959 roku w Montrealu, w Kanadzie. Przez ponad 50 lat pracowaliśmy, aby stworzyć model kształcenia, które wykraczają poza granice, które daje wiele możliwości twórczych i pozwala osiągnąć międzynarodowe uznanie dzięki wsparciu naszej instytucji.

Naszym celem jest kształcenie twórczych i zaangażowanych specjalistów tak, że mają wiedzę i entuzjazm, aby zaoferować innowacyjne podejście do rynku pracy.

Przygotowujemy ludzi z zasadami etycznymi i estetycznymi, zawsze dba o innych i ich otoczenia, w stanie interpretować świat głębokie zmiany i propozycje odpowiedzi na oryginalne i skuteczne.

MISJA

Staramy się tworzyć integralną specjalistów, freelancerów, z projekcji; ludzie z zasadami etycznymi i estetycznymi, zawsze szacunku dla innych i ich otoczenia.

Możemy wygenerować transformacyjny proces stale aktualizowana, mające na celu doskonałości naukowej koncentruje się na poziomie krajowym i międzynarodowym, a zatem generowania procesów badawczych, pomoc i postępu, zasadami filozofii naszej instytucji.

WIZJA

Będziemy ujmowane w perspektywie średnioterminowej jako instytucji flagowego meksykańskiej społeczności szkolnej, która interpretuje głębokie zmiany w środowisku krajowym i międzynarodowym oraz reagowania na wnioski edukacji i innowacji.

W związku z tym jest przykładem rozwoju edukacji w sztuce użytkowej, w oparciu o wysokiej jakości, uczciwości i szacunku.

Lokalizacje

Monterrey

Address
LCI Monterrey
Hidalgo 380 Pte. Centro

Monterrey, Nuevo Leon, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium