University of Veracruz - Universidad Veracruzana

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Los requisitos de la Universidad ingreso Veracruzana, por examen, se establecen en la que se convocatoria oficial publica aproximadamente en el mes de febrero de cada año, A Traves del Portal: http://www.uv.mx/aspirantes/

Wymagania przyjęć dla Universidad Veracruzana, poprzez badania, są określone w oficjalnym zaproszeniu opublikowanym całym miesiącu lutym każdego roku, za pośrednictwem poniższej strony: http://www.uv.mx/aspirantes/

UV na pierwszy rzut oka

Universidad Veracruzana (UV), założona w 1944 roku, jest jedną z największych instytucji publicznych Meksyku szkolnictwa wyższego. Jego pięć regionalnych kampusy położone są w całym stanie Veracruz, która rozciąga się wzdłuż wschodniego wybrzeża środkowego Meksyku.

Oferuje on licencjackich i podyplomowe studia do prawie 80.000 uczniów w kilku dziedzinach.

UV wyróżnia się ze względu na jego ścisłej współpracy zarówno z publicznych i prywatnych sektorów. Jego zaangażowanie społeczne ze społecznościami bardziej niekorzystnej sytuacji w kraju jest również godna pochwały. Obsługuje wiele rdzennych grup podczas ich przygotowania akademickiego przy jednoczesnym poszanowaniu ich tożsamości językowej i kulturowej.

Promuje ona również zrównoważony rozwój, poszukiwanie uczestnictwa obywateli i najlepszą jakość we wszystkich oferowanych przez siebie usług. UV jest dobrze znany ze swojego poparcia dla rozwoju i promocji kultury i sztuki. Jest domem dla wielu klasycznych, popularnych i tradycyjnych grup muzycznych, a także prestiżowych zespołów teatralnych i tanecznych.

Kampus uniwersytecki

UV znajduje się w pięciu regionach uniwersyteckich w całym stanie Veracruz:

Xalapa (stolica stanu) - Rektor Uniwersytetu Veracruz Orizaba - Córdoba Poza Rica - Tuxpan Coatzacoalcos - Minatitlán

Udogodnienia

74 Wydziały 47 University Libraries 40 ośrodki badawcze i instytuty 11 Centra automatycznego dostępu do nauki języków obcych 7 Zasięg Uniwersytet Domy 7 Sztuk Biblioteka i usługi informacyjne 6 Centra językowe 6 Szkoły artystyczne dla ogółu społeczeństwa 4 międzykulturowa Universidad Veracruzana - Centra UVI 2 High Technology Services Laboratories 2 Centra muzycznego wtajemniczenia dla Dzieci 1 System Otwartej Edukacji 1 Antropologia Muzeum 1 Studium Języków Obcych 1 Szkoła dla studentów zagranicznych 1 seksualne i reprodukcyjne Health Care Clinic 1 Art Gallery 1 Wydawnictwo

Oferta akademicki UV oferuje ponad 300 programów w różnych poziomach, w tym programów studiów, specjalności, magistra i doktora w dziedzinach takich jak Nauk Biologicznych i Rolniczych Humanistycznych Nauk Technicznych, biznesu i ekonomii, Sztuk Pięknych i Nauk o Zdrowiu. www.uv.mx/docencia/programa/ofertaacademica.aspx

Międzykulturowy Universidad Veracruzana - UVI

UVI jest jednostką akademicką stworzony, aby służyć zarówno rodzimych i innych rdzennych mieszkańców obszarów wiejskich, głównie w regionach międzykulturowych Stanu Veracruz. Oferuje on dyplom z Zarządzania Międzykulturowego Rozwoju z pięciu różnych dziedzin: Język, komunikacja, trwałość, prawo, a zdrowie. Znajduje się on w czterech obszarach strategicznych w całym stanie Veracruz. UVI zapewnia dostęp do szkolnictwa wyższego, sprzyja zrównoważonemu rozwojowi, promuje lokalnych języków i kultur, a buduje dwukierunkową relację między programami akademickimi oferowanych przez uczelnię, a sama UVI.

Badania

UV jest domem dla 40 ośrodków badawczych i dwóch zaawansowanych technologicznie usług laboratoriów w kilku dziedzinach, w tym:

Archaeology & Anthropology Bio-medycy Zmiana klimatu Ekologia i Rybołówstwa Zarządzanie gospodarką Edukacja Historyczne i nauki o społeczeństwie językoznawstwo Nanotechnologii Neuro-etiologia Sztuki plastyczne Zdrowie publiczne badania społeczne Tropical Sciences

Umiędzynarodowienie wyższe wykształcenie, wspiera zrównoważony rozwój, promuje lokalnych języków i kultur, a buduje dwukierunkową relację między programami akademickimi oferowanych przez uczelnię, a sama UVI. Universidad Veracruzana jest zawsze otwarty na nowych partnerstw naukowych i współpracy z instytucjami edukacyjnymi na całym świecie. Obecnie liczy ponad 170 umów międzynarodowych z uczelni partnerskich i organizacji z 28 krajów na wymianę studentów i wykładowców, jak również o współpracy naukowej i kulturalnej.

Przynależność

Columbus Association (Columbus) Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (IAU) Inter-American Organizacji Szkolnictwa Wyższego (OUI-IOHE) Konsorcjum North American Higher Education Collaboration (CONAHEC) Hiszpanie Association of Colleges and Universities (HACU) National Association of Universities and Uczelni (ANUIES) Meksykańskie Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej (AMPEI) Unión de Universidades de América Latina (UDUAL) Asociación Universitaria Iberoamericana de Posgrado (AUIP)

Kultura i Sztuka

Universidad Veracruzana jest dobrze znany ze swojego poparcia dla rozwoju i promocji kultury i sztuki we wszystkich jej formach i gatunkach. Jest to miejsce do różnych tradycyjnych, popularnych i klasycznych zespołów muzycznych, w tym znanego Xalapa Symphony Orchestra (OSX), jeden z najstarszych w kraju i którego domu, Sala Koncertowa Tlaqná jest uważany za jeden z najlepszych koncert Sale w kraju. UV organizuje także prestiżowych festiwalach, takich jak Międzynarodowy Festiwal Jazzuv, imprezy literackie, takie jak Międzynarodowe Targi Książki University (z 15 międzynarodowych wydań) oraz szereg wystaw sztuki i sztuk teatralnych, w tym muzyki, tańca i wydarzeń teatralnych.

Lokalizacje

Heroica Veracruz

Address
Lomas del Estadio s/n Edif. A, 3er. Piso Zona Universitaria
Xalapa

91090 Heroica Veracruz, Veracruz, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium