Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na stronie internetowej Uniwersytetu Colima, instytucji edukacyjnych znajduje się w zachodnim regionie centralnym Meksyku. Tutaj znajdziesz informacje na temat życia codziennego, możliwości edukacyjnych, naukowych, kulturalnych i infrastruktury naukowej.

Uniwersytet uzgodniły, że nadszedł czas, aby przyjąć odpowiedzialność społeczną, a nie filozofią, jako sposób życia, który pozwala nam oferować usługi edukacyjne w celu promowania zmian i postępu, przyczyniając się do budowania społeczeństwa bardziej sprawiedliwego i przejrzyste.

Aby to osiągnąć, odnawiamy nasze poczucie przynależności do uczelni dla studentów, nauczycieli, naukowców, personelu serwisowego, administratorów i urzędnicy rozbudzić miłość i szacunek dla naszej pracy, a przede wszystkim przez instytucję.

Uniwersytet Colima jest wiodącą instytucją tworząc specjalistów i naukowców z twórczym znaczeniu, innowacyjny, humanistycznej i wysoce konkurencyjny, zobowiązały się do harmonijnego rozwoju społeczeństwa, krajowym i międzynarodowym środowisku.

Strategia które promujemy, dla obecnej administracji plebanii, opiera się na edukacji na rzecz odpowiedzialności społecznej, którego celem jest, że nasza instytucja może silniej swoją funkcję społeczną w ramach odpowiedzialności, która promuje rozwój społeczny, zarówno na uczelni i od samego społeczeństwa. Polega ona na wsparcie i zaufanie ludzi, poszanowanie ich praw i rozszerzać przestrzeń swoich możliwości, więc mogą być panami własnego losu, dla własnej korzyści i ich otoczeniu. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia tej witryny, aby podzielić się z wami pracę naszej społeczności i do Państwa dyspozycji przestrzeń komunikacji z naszej uczelni.

A 75-letni Uniwersytet Colima zostały założone, nasze zaangażowanie na rzecz społeczeństwa i studentów jest wyższa, ponieważ żyjemy w czasach, gdy nowe technologie są ciągle zmieniającym się tak, że Uniwersytet Colima postanowił zapuścić się w sieci społeczne w celu przełamania bariery czasu i przestrzeni, osiągając podejście i większą relacji z uczniem, społeczeństwa i świata.

Życiorys syntetyczna

szkolenia akademickiego

Rektor jest księgowym i uzyskał tytuł Master in Business Administration na University of Colima które doprowadziły Peña Colorada nagrody.

wydajność pracy

Brał udział jako audytora wewnętrznego w różnych agend rządów federalnych i stanowych, a także na Uniwersytecie w Colima. Pełnił funkcję w pełnym wymiarze czasu naukowca profesora na Wydziale Księgowości i Administracji Kampusu Colima, regionalnego szefa, generała koordynatora administracyjnego i zarządzania finansowego oraz sekretarza Uniwersytetu Colima.

Opłaty i wyróżnienia

 • Operator odpowiedzialny za stan instancji Meksyk Colima podłączony do Sekretariatu Łączności i program transportu.
 • członek zarządu Krajowego Stowarzyszenia Odległość Systemu Edukacji.
 • Zastępca Przewodniczącego Państwowej Komisji Planowania Szkolnictwa Wyższego w stanie Colima.
 • Pełnoprawnym członkiem Państwowej Koordynacji Wspierania Dziecka Grant Program, przed PRONABES.
 • Przewodniczący Komitetu Nagrody Zachodniego Regionu Centralnego ANUIES.
 • Przewodniczący 1. Regionalne spotkanie parlamentarne przeprowadzone przez National Association i Instytucji Szkolnictwa Wyższego we współpracy z ANUIES Central West Region i Izby Deputowanych, która odbyła się w Manzanillo, płk 1 lipca 2013 r.
 • Odznaczony Medalem "parlamentarny" Senatu Federacji Rosyjskiej w ramach XXII Azji i Pacyfiku forum parlamentarnego, które odbyło się w Puerto Vallarta, Jalisco, styczeń 2014 r.
 • Powołanie Członka Rady Państwa stanu Colima transplantów Transplant Center członkowskim. Wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej rządu państwa. 10 kwietnia 2014. Colima, Col.
 • Sekretarz stole roboczym "Wyzwania i perspektywy szkolnictwa wyższego" na specjalnym posiedzeniu Rady Regionalnej zachodniej części centrum ANUIES odbyła się w Guanajuato w dniu 4 lipca 2014 r.

cele składowe

Komponent integruje celów podrzędnych nauczania, naukowej, dyfuzji kulturowej i usług rozszerzających.

Nauczanie podkomponent, ustala się jako ramy planowania i rozwoju instytucjonalnego poprzez włączenie teorie interakcji społecznych, humanistycznych, behawiorysta, kognitywizm i konstruktywistycznej, między innymi, na których opiera się edukacja uniwersytecka i służy jako podstawa do

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Spanish (Mexican)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

University Of Colima

W Licencjat w International Business z Uniwersytetu Colima, ma na celu zapewnienie studentowi z zestawem biznesowych, teorii ekonomicznych i administracyjnych i finansowy ... [+]

W Licencjat w International Business z Uniwersytetu Colima, ma na celu zapewnienie studentowi z zestawem biznesowych, teorii ekonomicznych i administracyjnych i finansowych, a także metody i techniki dla rozwoju i ekspansji firm w dziedzinie międzynarodowego biznesu, jak również jako pojęciowej języka niezbędnego w kształceniu specjalistów w tej dziedzinie.

Mision:

Kształcenie specjalistów w dziedzinie jakości międzynarodowego biznesu z rozległej wiedzy w obsłudze transakcji międzynarodowych, które pozwolą zawodowych we wniosku, rozwoju i pomocy w podejmowaniu decyzji przedsiębiorstw krajowych w zglobalizowanym świecie zdominowanym przez technologie informatyczne. ... [-]

Meksyk Colima
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Colima

Engineer (a) w Telematyka ma ogólne i specyficzne dla projektowania, zarządzania i oceny usług i sieci telekomunikacyjnych w zakresie umiejętności krajowych i międzynarod ... [+]

Engineer (a) w Telematyka ma ogólne i specyficzne dla projektowania, zarządzania i oceny usług i sieci telekomunikacyjnych w zakresie umiejętności krajowych i międzynarodowych organizacji. Posiada również umiejętności do projektowania i rozwoju Oprogramowanie komunikacyjne i systemy rozproszone, eksploatacji i utrzymania infrastruktury technicznej, innowacji i adaptacji technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) do wydajnych procesów biznesowych, wdraża standardy i protokoły bezpieczeństwa zgodnie z zasadami i wytycznymi ustanowionymi i wykonuje projekty rozwoju technologii do rozwiązywania problemów elastycznie i kreatywnie. Działa z etyki zawodowej i odpowiedzialności społecznej, współpracując z przywództwa, krytycznej, ducha przedsiębiorczości i innowacji.... [-]

Meksyk Colima
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Mexican)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Colima

Architekt (a) jest profesjonalistą, który ma wiedzę naukową i techniczną, która pozwoli Ci zaplanować, projekt adaptacji, budowy i oceny budynków i wszelkiego rodzaju śro ... [+]

Architekt (a) jest profesjonalistą, który ma wiedzę naukową i techniczną, która pozwoli Ci zaplanować, projekt adaptacji, budowy i oceny budynków i wszelkiego rodzaju środowisk architektonicznych i urbanistycznych; Posiada umiejętności i ogólne umiejętności w zakresie projektowania architektonicznego, budowlanego chleba i wytwarzania chleba i rozpowszechniania wiedzy architektonicznej. Podobnie jest w stanie znaleźć kreatywne i innowacyjne rozwiązania problemów, siedliska, z humanistycznej postawy i wartości, które pozwalają zmierzyć się z nimi w sposób całościowy, trwałego i profesjonalny sposób etyczny.

praca w terenie

Architekt (a) może wykonywać zawód w następujących obszarach:... [-]

Meksyk Colima
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Mexican)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Colima

Bachelor (a) w Environmental Science and Risk Management posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną w szerokim spektrum nauk o Ziemi i nauk społecznych, który pozwala na oce ... [+]

Bachelor (a) w Environmental Science and Risk Management posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną w szerokim spektrum nauk o Ziemi i nauk społecznych, który pozwala na ocenę wpływu na środowisko każdego scenariusza i zrozumieć procesy związane z warunkami czynniki ryzyka, takie jak geologiczne, meteorologiczne, społeczne, ekonomiczne, technologiczne, kulturowe i polityczne. Posiada również zdolność rozumienia mechanizmów relacji między działalnością człowieka i środowiska, co pozwala na wykonywanie krytycznego osądu ze społecznego zaangażowania i odpowiedzialności analizować procesy zjawisk fizycznych, które katastrof. Jest kreatywny i humanistą, twarzy i zwrócił całościowo i etyki zawodowej na środowisko procesów, ryzyka lub katastrofy, poprawy stosunku kosztów do korzyści z rozwoju społecznego.... [-]

Meksyk Colima
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Mexican)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Of Colima

Bachelor (a) w Zarządzania Turystyką posiada umiejętności w zakresie zarządzania i organizacji zaangażowanych w prowadzenie działalności turystycznej w poziomie regionaln ... [+]

Bachelor (a) w Zarządzania Turystyką posiada umiejętności w zakresie zarządzania i organizacji zaangażowanych w prowadzenie działalności turystycznej w poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym, poprzez służbę, efektywnego planowania, przywództwa i pracy grupowej jest również zdolny do generowanie zyskownych projektów turystycznych w sposób zrównoważony, poprzez identyfikowanie potencjalnych zasobów naturalnych i kulturowych, z którym skuteczny i obszar rachunku; Wszystko to poparte badaniami, obrotu i stosowania aktualnych technologii, zgodnie z poczuciem odpowiedzialności społecznej.

praca w terenie

Bachelor (a) w Zarządzania Turystyką mogą ćwiczyć w następujących obszarach: ... [-]

Meksyk Colima
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Mexican)
W pełnym wymiarze godzin
9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku