Berlin International University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w sercu Berlina - międzynarodowy i globalnie połączony

Berlin International - University of Applied Sciences to uznany i niekomercyjny niemiecki uniwersytet nauk stosowanych w centrum Berlina. Jesteśmy zdeterminowani, aby oferować ambitne, innowacyjne i zorientowane na praktykę kształcenie, które zwiększa potencjał akademicki, kulturowy i językowy naszych studentów i przygotowuje ich do kariery międzynarodowej w zglobalizowanym świecie.

Dzięki naszemu zróżnicowanemu gronu studentów i kadry akademickiej z ponad 48 krajów i 5 kontynentów, nasz uniwersytet ucieleśnia międzynarodowość i oferuje otwartą, międzykulturową i inspirującą atmosferę nauki.

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk Stosowanych w Berlinie jest również częścią rozwijającej się międzynarodowej sieci uniwersytetów, w tym uniwersytetów, kampusów i ośrodków akademickich w Hongkongu, Stambule, Waszyngtonie, Rzymie, Dolinie Krzemowej, Toronto i Batumi, oferując tym samym szerokie możliwości studiów i wymiany staży. Nasi studenci mogą również uczestniczyć w różnych programach Erasmus.

Angielski Licencjat - Projektowanie i zarządzanie przedsiębiorstwem

Językiem wykładowym we wszystkich programach studiów jest angielski. Dla studentów, którzy nadal muszą zatwierdzić swój angielski, oferujemy program przygotowawczy do języka angielskiego. Dodatkowo, w celu dalszego rozwoju międzynarodowych możliwości kariery, kursy językowe oferowane są jako kursy do wyboru.

Jakość wszystkich naszych programów została pozytywnie oceniona i akredytowana przez uznaną przez państwo agencję ACQUIN.

Dlaczego warto studiować na Berlin International?

  • Wszystkie programy w języku angielskim
  • Praktyczne wdrożenie
  • Uczenie się w małych grupach
  • Część globalnej społeczności

Nasza wizja

Wizją Międzynarodowego Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Berlinie jest zapewnienie studentom skoncentrowanego na studencie międzynarodowego i międzykulturowego środowiska edukacyjnego w celu stymulowania i rozwoju ich intelektualnego wzrostu, mądrości i kreatywności. Personel akademicki i administracyjny jest zobowiązany do prowadzenia studentów i przygotowywania ich do produktywnej kariery i odpowiedzialnego obywatelstwa w globalnym społeczeństwie. BI aspiruje do bycia jednym z wiodących prywatnych uniwersytetów w Niemczech pod względem nauczania międzykulturowego i interdyscyplinarnego oraz badań stosowanych. Nasze cele akademickie obejmują zaangażowanie w rozwiązania oparte na wiedzy i problemy społeczne, a także wkład w innowacje i rozwój w społeczeństwie. Ponadto BI promuje międzykulturowe i międzynarodowe zrozumienie poprzez międzynarodową współpracę akademicką i wspólne projekty. W tym względzie czerpie korzyści ze ścisłej współpracy z BAU Global Education Network, która składa się z pięciu uniwersytetów. Wszystkie uniwersytety w tej sieci podzielają podstawowe wartości, takie jak uczciwość, szacunek, doskonałość, innowacje i odpowiedzialność społeczna. Jako niezależna instytucja w ramach tej sieci, Berlin International - University of Applied Sciences ma własną indywidualną misję i profil akademicki, który został zaakceptowany przez Senat Akademicki.

Fakty o Berlinie międzynarodowym

  • 70 różnych narodowości studiuje i uczy w Berlin International
  • 66% naszych studentów pochodzi z zagranicy i pochodzi z czterech kontynentów
  • 84% naszej kadry nauczycielskiej studiowało lub pracowało na międzynarodowych uniwersytetach
  • 100% osobisty kontakt z profesorami i wykładowcami

Bądź częścią globalnej społeczności

Studenci z 48 krajów studiują na Międzynarodowym Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Berlinie. Berlin International jest częścią globalnej sieci, która pozwala studentom podróżować i kontynuować studia w różnych lokalizacjach. Ponadto uniwersytet korzysta z dużej liczby współpracy z uniwersytetami na całym świecie. Studia w Berlin International oferują studentom wyjątkowe możliwości studiowania za granicą oraz międzynarodowe doświadczenie, które przygotowuje ich do kariery w zglobalizowanym środowisku pracy.

Lokalizacje

Berlin

Berlin International University of Applied Sciences

Address
Salzufer,6
10587 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
+49 30 81 05 80 80

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium