Cambridge International Business College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studia na Cambridge International Business College

Obecnie Cambridge International Business College oferuje 4 różne kursy.

Trzy z tych badań są prowadzone we współpracy z Ruskin University w Cambridge, Anglia / England. Podczas badania BA (z wyróżnieniem) Międzynarodowy Business Communication, 5. i 6. semestr na Uniwersytecie Central Lancashire w Preston / Anglii są zakończone.

Niezależnie od tego, jaki przedmiot wybierzesz, będziesz oczekiwać, bezpieczeństwo w kontaktach z pracownikami i grup pracowniczych w Twojej pracy dla firmy.

Poprzez swoje studia w grupach seminaryjnych, w którym ściśle współpracował z uczniów do nauki i praktyki konstruktywną pracę zespołową.

Praca zespołowa jest ważnym i bardzo poszukiwane umiejętności społecznych, które można nabyć poprzez wykłady i czytając trochę, ale najbardziej przydatna w grupie badanej.

Cambridge International Business College jest problemem, można również przygotować się do roli przyszłego lidera podczas studiów.

Poprzez tworzenie prezentacji i prezentacje referatów seminaryjnych, w ramach lekcji w grupie semestru, dajemy Ci możliwość ćwiczenia mowy odkryte i wykłady - oczywiście również w języku angielskim, więc czuć się bezpiecznie jak w międzynarodowej komunikacji i prezentacji.

Doświadczenie pokazuje, że tutaj są coraz suwerenności i spokój. Właściwości, które będą potrzebne w przyszłej pracy zawodowej i lokalizacji.

Twój bilet do międzynarodowego zarządzania

Pierwsze 4 semestry swoich studiów licencjackich odbywają się we Freiburgu na Cambridge International Business College.

Na 5. i 6. semestrze zmian odbywa się w Ruskin University w Cambridge / Anglia Anglii lub Uniwersytetu UCLan of Central Lancashire w Preston / Anglii (program "Międzynarodowy Business Communication").

Bachelor of Arts / Bachelor of Science z dodatkiem "wyróżnieniem", z którym można ukończyć studia w Anglia Ruskin University w Cambridge i University of Central Lancashire w Preston / Anglii, oferuje międzynarodowe badanie z najlepszych perspektyw zawodowych dla Twoich przyszłość.

Program studiów podyplomowych Master może być zakończona w Cambridge lub Preston, w ciągu zaledwie 1 roku po udanym stopnia licencjata.

Studiowanie BA / licencjat, została zakończona z brytyjskim dyplomem uniwersyteckim, który jest przyznawany przez State University w Anglii w ceremonii "Graduation". W tym celu, zwykle także członkowie rodziny i przyjaciele są zaproszeni.

Cambridge International Business College, przygotowuje w trakcie studiów przed przyszłej roli lidera.

Nowoczesna, przyjazna atmosfera i tradycja budynków bogatych

Jedno jest pewne: Miła atmosfera przyczynia się do sukcesu w nauce.

Cambridge International Business College mieści się w skrzydle wschodnim Hermann Herder Verlag budynku.

Freiburg ogół "Herderbau" powiedział wydawnictwo dominuje dzielnica Freiburg Neuburg. Został zbudowany w latach 1910 do 1912 w zależności od konstrukcji i idei architekta Maxa Meckela w stylu neobarokowym i zajmuje całą ulicę kwadrat. Od tego miejsca można dotrzeć w ciągu kilku minut do centrum miasta uniwersyteckiego Freiburga.

Jasne, nowocześnie wyposażone sale wykładowe, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, wygodne siedzenia i nowoczesnej dzielnicy komputer, dadzą pomyślne badania w przyjemnej atmosferze.

Tętniące życiem miasto Freiburg w stylu śródziemnomorskim ma wiele do zaoferowania

Liczne imprezy kulturalne, przytulne kawiarnie w starym mieście, ogródki piwne pod dużymi starymi drzewami, gościnność Baden i nie mniej urokliwy charakter Schwarzwaldzie - Freiburg jest we wszystkich porach roku bardzo znośny i sympatyczny miasta.

Także w odniesieniu do przyszłości oferuje Freiburg, położony w samym środku trójkąta granicznego, gdzie Niemcy, Francja i Szwajcaria spotkać, optymalne sposoby zdobycia międzynarodowego doświadczenia.

Miasto wykorzystuje swoje strategiczne położenie dla ponadnarodowej współpracy gospodarczej w "Regio", zwłaszcza z miastami Colmar (F) i Bazylei (CH), w których największe firmy globalne oparte są.

Witamy w Cambridge International Business College!

Lokalizacje

Fryburg

Address
Hermann-Herder-Straße 4
D-79104 Fryburg, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Cambridge

Address
Cambridge, Anglia, Wielka Brytania