Deggendorf Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy niezwykle dumni przedstawić Wam naszego uniwersytetu; zapewniamy ciekawą i bardzo otwartą instytucją z nowoczesnymi, istotnych i praktycznych kursów ustalonych w przyjaznej, miłej i bezpiecznej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody krajobrazu.

DIT oferuje studia na dwóch kampusach, pierwsza w mieście Deggendorf i Europejskiego Campus Rottal-Inn w Pfarrkirchen.

Nasze nowoczesne kampusy oferują wspaniałe środowisko uczenia się; są one wyposażone w state-of-the-art udogodnienia i doskonałe wsparcie technologiczne. Staramy się, aby czas tutaj naszych uczniów jako produktywne, twórcze i ekscytujące, jak to możliwe, a w konsekwencji są one bardzo satified ich doświadczeń edukacyjnych. Nasi absolwenci zostawiam doskonałe perspektywy zatrudnienia wyposażając je do przyszłego sukcesu w wybranej kariery i są bardzo poszukiwane przez firmy lokalne, krajowe i międzynarodowe.

Rzeczywiście, mamy silną reputację naszej jakości kształcenia i jesteśmy krajowym uznana za jedną z najlepszych uczelni nauk stosowanych w Niemczech.

Nie wahaj się skontaktować z nami na czacie i więcej informacji, szczególnie na temat naszych kursów w języku angielskim. Aby wyświetlić zdjęcia i filmy z życia studenckiego w DIT, kliknij poniższy link, aby odwiedzić nasze Campus Mediów Page

Komunikat Prezesa DIT

Przedstawiamy nasz nowy kampus Europejską Rottal-Inn

Test Europejski Campus, Która jest częścią Deggendorf Institute of Technology, rozpoczętej w październiku 2015 r. To będzie we współpracy z partnerami z Austrii, Czech, Polski i Hiszpanii, będziemy specjalizować się w licencjackich i podyplomowych stopni naukowych i opieki zdrowotnej w zakresie efektywności Ressource i efektywności energetycznej. Wszystkie kursy mają nieograniczony wpisy i żadnych opłat za studia i zostanie częściowo lub całkowicie w języku angielskim.

Umiejętności językowe: Studenci otrzymają wykształcenie wielojęzyczny celu przygotowania ich do globalnej kariery choć wyróżniającym Językiem wykładowym będzie angielski. Zagraniczni studenci będą uczestniczyć w lekcji języka niemieckiego oraz szereg dodatkowych kursów językowych będzie w ofercie.

Modułowa i elastyczna badania: Stopnie będą miały budowę modułową, co pozwala studentom swobodę wyboru spośród różnych modułów w zależności od ich powierzchni postępu naukowego i ostrości, co pozwala im rozwijać swój indywidualny plan kariery.

Profesjonalna kariera: przemysłowa rekreacyjne brakuje doskonale wyszkolonych menedżerów turystyki, hotelowych i wydarzeń. Jako branże te są obecnie bardzo szybko się rozwija, udane absolwenci będą mieli znakomite perspektywy do rozwoju fantastyczne kariery we wszystkich dziedzinach handlu rekreacyjnych, takich jak przedsiębiorstwa publiczne i prywatne, hoteli i uzdrowisk. Potencjalne pozycje zawodowe będzie w Tourism Management / Hotel, przywództwa gospodarczego w sektorze turystycznym lub w hotelu, i zarządzania w firmach docelowym podróży i turystyki.

Oprócz tego, w październiku 2016 roku pierwszy kurs techniczny "Bachelor przemysłowa Inżynieria / utrzymanie i eksploatacja", rozpocznie się w PAN z naciskiem na konserwację, naprawę i operacji (MRO).

Fantastyczne położenie w sercu Europy

Europejski Campus Rottal-Inn położony jest w urokliwym mieście turystycznym Pfarrkirchen w Dolnej Bawarii, południowych Niemczech. Jest on położony wśród wzgórz toczenia, pictureque między Dunajem i Inn rzek, w pobliżu granicy austriackiej i Czeskiej oraz w pobliżu dużych, kosmopolitycznych miast Monachium i Salzburgu.

Oprócz wielu firm już działających, liczne kafejki uliczne, bary, zaciszne dziedzińce i zacienionych ogródków piwnych kuszą razy i mieszkańców do odpoczynku i cieszyć się. Aby to komplement i maksymalizacji życia społecznego uczniów, żyjący zakwaterowanie kampusu i uczeń znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta i wszystkich lokalnych udogodnień.

W rescent lat Pfarrkirchen stała kulturowo znany w Rottal.Opis ze względu na wyjątkowe wystawy sztuki, muzeum nocy i licznych festiwali i imprez przez cały rok. W lato co roku stara festiwalu miasto kusi tysiące gości na festiwal miasta pod hasłem "Pfarrkirchen obchodzi w stylu europejskim i więcej". Całe miasto jest przejęte z wielokulturowych imprez kulinarnych i muzycznych.

Ponadto Pfarrkirchen oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne, w tym międzynarodowego lotniska w Monachium tylko 90 minut jazdy od hotelu, dzięki czemu podróżowanie szybkie, wydajne i przyjemne.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health MSc » Widzieć MA » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

B.sc. Informacje o zdrowiu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 7 semestry October 2018 Niemcy Pfarrkirchen + 1 więcej

Kurs ten kształci studentów, którzy stają się informatykami w branży medycznej. Wiedza z dziedziny informatyki, medycyny, nauki i techniki w opiece zdrowotnej iw sektorze opieki zdrowotnej wpływa na zarządzanie. [+]

Aby złożyć wniosek onlineZajrzyj na poniższy link: Zastosuj Online - Deggendorf Institute of Technology

Bachelor of Health Informatics

Kurs ten kształci studentów, którzy stają się informatykami w branży medycznej. Wiedza z dziedziny informatyki, medycyny, nauki i techniki w opiece zdrowotnej iw sektorze opieki zdrowotnej wpływa na zarządzanie. Kurs zapewnia wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania systemów informacyjnych dla sektora opieki zdrowotnej i całego sektora opieki zdrowotnej w celu opracowania, konfiguracji, obsługi i przestrzegania obowiązujących przepisów.

Lokalizacja: Europejski kampus Rottal-Inn, Pfarrkirchen, Bawaria, Niemcy - Kliknij tutaj po więcej informacji... [-]


Licencjat

B.eng. Inżynieria / konserwacja i eksploatacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry October 2018 Niemcy Pfarrkirchen

Ci, którzy są zainteresowani karierą w dziedzinie energii i wydajności zasobów wkrótce dowiedział się, że zarówno dźwięk Wiedzy technicznej i ekonomicznej jest konieczne. Ci, którzy również są zainteresowani w odnawialne źródła energii, inżynierii i jego konserwacji, naprawy i eksploatacji w związku z opłacalności ekonomicznej i zarządzania projektami, są dostosowane do programu Bachelor of Industrial Engineering. [+]

Aby złożyć wniosek online na stronie internetowej: Zastosuj Online - Deggendorf Institute of Technology

Zobacz zdjęcia i filmy z życia studenckiego w DIT na our-- Campus Mediów Page

Ci, którzy są zainteresowani karierą w dziedzinie energii i wydajności zasobów wkrótce dowiedział się, że zarówno dźwięk Wiedzy technicznej i ekonomicznej jest konieczne. Ci, którzy również są zainteresowani w odnawialne źródła energii, inżynierii i jego konserwacji, naprawy i eksploatacji w związku z opłacalności ekonomicznej i zarządzania projektami, są dostosowane do programu Bachelor of Industrial Engineering. Te szczególne aspekty są tematem tego stopnia licencjata w inżynierii przemysłowej specjalizującej się w "Konserwacja - naprawa - Operation" (MRO) w European Campus Rottal-Inn w Pfarrkirchen.... [-]


Ba międzynarodowe zarządzanie turystyką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry October 2018 Niemcy Pfarrkirchen

Ten stopień będzie nauczenie studentów szeroki i metodologicznej wiedzy poprzez praktyczne nauczanie na podstawie fundamentów gospodarczych. Specyfika biznesu i turystyki, kluczowych umiejętności, kompetencji oraz umiejętności wdrażania innowacji zostaną opracowane. [+]

Aby złożyć wniosek onlineZajrzyj na poniższy link: Zastosuj Online - Deggendorf Institute of Technology Bachelor of programu Międzynarodowego Zarządzania Turystyki przy DIT koncentruje się na badaniach Zdrowia i Turystyki Medycznej. Ten stopień będzie nauczenie studentów szeroki i metodologicznej wiedzy poprzez praktyczne nauczanie na podstawie fundamentów gospodarczych. Specyfika biznesu i turystyki, kluczowych umiejętności, kompetencji oraz umiejętności wdrażania innowacji zostaną opracowane. Studenci nabędą umiejętności społecznych i międzynarodowych, umożliwiając im sprawnie i bezpiecznie zarządzać złożoną i międzykulturowej środowiska turystyki, w szczególności zdrowia i turystyki medycznej. W świetle rosnącej globalizacji przemysłu turystycznego, kładziemy duży nacisk na rozwój umiejętności językowych naszych uczniów.... [-]


Filmy

THD - Technische Hochschule Deggendorf