Deggendorf Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wybory

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie globalnych absolwentów posiadających międzynarodowe stopnie naukowe: 190 uniwersytetów partnerskich na całym świecie zapewnia studentom wiele możliwości zdobywania doświadczenia i zdobywania punktów na ich stopień poprzez semestry dewizowe, staże i studia podwójne za granicą. W rzeczywistości wszystkie stopnie licencjackie obejmują obowiązkowy semestr stażu, który można podjąć lokalnie lub za granicą.

Nasza populacja 7200 studentów, w tym 20% studentów zagranicznych, studiuje szereg kursów prowadzonych w języku angielskim lub niemieckim. Wszystkie nasze kursy są oficjalnie akredytowane przez FIBAA i ASIIN zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Współpracujemy z ponad 500 firmami regionalnymi i międzynarodowymi, w tym globalnymi graczami, takimi jak BMW, MAN, Continental, ZF i Siemens, w których studenci mogą zdobyć nieocenione doświadczenie zawodowe. Ponadto uniwersytecka służba kariery organizuje program mentorski, w ramach którego studenci współpracują z profesjonalnym mentorem biznesowym, aby pomóc im w osiągnięciu celów zawodowych. Ta aktywna promocja łagodzi przejście od kariery akademickiej do zawodowej, co oznacza, że nasi absolwenci odnoszą szczególne sukcesy na rynku pracy.

Nauczanie kampusów

Studenci są podzieleni na osiem wydziałów na dwóch kampusach. Główny kampus w Deggendorf oferuje szeroki zakres programów studiów w języku angielskim lub niemieckim. Na Europejskim Kampusie Rottal-Inn wszyscy uczniowie uczą się wyłącznie w języku angielskim (studenci zagraniczni uczęszczają na lekcje niemieckiego). Te dwa kampusy są oddalone o godzinę jazdy od siebie i oba znajdują się w Bawarii, w południowych Niemczech.

Uważamy, że wspaniały styl życia jest ważnym czynnikiem dla dobrego samopoczucia naszych uczniów. Studenci mają zapewnione wiele udogodnień, takich jak szereg klubów studenckich, bogaty program sportowy (obecnie jesteśmy mistrzami niemieckiej piłki nożnej na uniwersytecie), duże międzynarodowe biuro, centrum językowe i kariera. Każdego lata co roku organizujemy imprezę otwartą na terenie kampusu i festiwal muzyczny.

Wszystkie wydziały, warsztaty i centra usług dla naszych studentów są zlokalizowane w naszym kampusie, wokół niego i wokół niego, tworząc otwarte, przyjazne i komunikacyjne środowisko dla pracowników, studentów i nauczycieli.

  • Zobacz nasze kampusy dydaktyczne:
    https://www.th-deg.de/en/university/campus-locations

Zdjęcia z kampusu Deggendorf:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

Zdjęcia z kampusu europejskiego:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

Lokalizacje

Pfarrkirchen

Address
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchen, Bawaria, Niemcy

Deggendorf

Address
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Deggendorf, Bawaria, Niemcy