Read the Official Description

Jesteśmy niezmiernie dumni mogąc przedstawić Wam naszą uczelnię; zapewniamy interesującą i bardzo otwartą instytucję z nowoczesnymi, odpowiednimi i praktycznymi kursami w przyjaznym, spokojnym i bezpiecznym otoczeniu otoczonym oszałamiającym naturalnym krajobrazem.

DIT oferuje studia w dwóch kampusach, pierwszy w mieście Deggendorf i Europejskiego Campus Rottal-Inn w Pfarrkirchen.

Nasze nowoczesne kampusy oferują doskonałe warunki do nauki; są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i doskonałe wsparcie technologiczne. Staramy się, aby nasi uczniowie byli tutaj tak wydajni, kreatywni i ekscytujący, jak to tylko możliwe, dzięki czemu są bardzo zadowoleni ze swojego doświadczenia edukacyjnego. Nasi absolwenci wyjeżdżają z doskonałymi perspektywami zatrudnienia, zapewniając im przyszłe sukcesy w wybranych przez nich zawodach i są niezwykle poszukiwani przez firmy lokalne, krajowe i międzynarodowe.

Rzeczywiście, mamy dobrą reputację w zakresie naszej jakości edukacji i jesteśmy krajowo uznawani za jeden z najlepszych uniwersytetów nauk stosowanych w Niemczech.

Nie wahaj się skontaktować z nami, aby porozmawiać na czacie i uzyskać więcej informacji, szczególnie na temat naszych kursów w języku angielskim.

Aby zobaczyć zdjęcia i filmy z życia studenckiego w DIT, kliknij poniższy link, aby odwiedzić naszą stronę Campus Media

Wiadomość od prezesa DIT

Przedstawiamy nasz nowy europejski kampus, Rottal-Inn

Kampus Europejski , który jest częścią Deggendorf Institute of Technology , został uruchomiony w październiku 2015 r. Będzie on współpracował z partnerami z Austrii, Czech, Polski i Hiszpanii. Specjalizujemy się w licencjackich i podyplomowych stopnie naukowe w dziedzinie opieki zdrowotnej i zasobów wydajność i efektywność energetyczna. Wszystkie kursy mają nieograniczoną liczbę wejść i nie są pobierane opłaty za naukę i będą częściowo lub całkowicie nauczane w języku angielskim.

Umiejętności językowe: Studenci otrzymają wielojęzyczną edukację, aby przygotować ich do kariery globalnej, chociaż dominującym językiem wykładowym będzie angielski. Studenci zagraniczni będą uczestniczyć w lekcjach języka niemieckiego, a oferta dodatkowych kursów językowych będzie dostępna.

Modułowe i elastyczne badanie: stopnie będą miały strukturę modułową, co umożliwi studentom swobodę wyboru szeregu modułów zgodnie z ich postępem akademickim i obszarem zainteresowania, umożliwiając im w ten sposób opracowanie własnego indywidualnego planu kariery.

Kariera zawodowa: w branży rekreacyjnej brakuje świetnie wyszkolonych menedżerów turystyki, hoteli i wydarzeń. Ponieważ branże te szybko się rozwijają, odnoszący sukcesy absolwenci będą mieli doskonałe perspektywy rozwoju kariery we wszystkich dziedzinach handlu rekreacyjnego, takich jak firmy publiczne i prywatne, hotele i uzdrowiska. Potencjalne stanowiska zawodowe będą dotyczyły zarządzania turystyką / hotelem, przywództwa marketingowego w branży turystycznej lub hotelarskiej oraz zarządzania miejscem docelowym w firmach turystycznych i turystycznych.

Ponadto w październiku 2016 r. Rozpocznie się w PAN pierwszy kurs techniczny "Inżynieria przemysłowa Bachelor / Konserwacja i eksploatacja" ze szczególnym uwzględnieniem konserwacji, napraw i eksploatacji (MRO).

Fantastyczna lokalizacja w sercu Europy

European Campus Rottal-Inn położony jest w uroczej miejscowości turystycznej Pfarrkirchen w Dolnej Bawarii, na południu Niemiec. Położony jest wśród ruchomych, malowniczych wzgórz między rzekami Dunaj i Inn, w pobliżu granicy austriackiej i czeskiej oraz w pobliżu dużych, kosmopolitycznych miast Monachium i Salzburga.

Oprócz wielu znanych firm, liczne uliczne kawiarnie, bary, zaciszne dziedzińce i zacienione ogródki piwne zachęcają do odwiedzania miejscowych mieszkańców. Aby uzupełnić to i zmaksymalizować społeczny styl życia studentów, zakwaterowanie w kampusie i mieszkaniu studenckim znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta i wszystkich lokalnych udogodnień.

W ciągu ostatnich lat Pfarrkirchen zyskało renomę kulturalną w Rottal dzięki wyjątkowym wystawom sztuki, nocom muzeów oraz licznym festiwalom i wydarzeniom przez cały rok. Latem co roku festiwal staromiejski kusi tysiące gości na festiwal miasta pod hasłem "Pfarrkirchen świętuje w europejskim stylu i nie tylko". Całe miasto wyprzedza wielokulturowe wydarzenia kulinarne i muzyczne.

Ponadto Pfarrkirchen oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne, w tym międzynarodowe lotnisko w Monachium oddalone o 90 minut jazdy samochodem, dzięki czemu podróżowanie jest szybkie, sprawne i przyjemne.

Programs taught in:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BA

Deggendorf Institute of Technology

Jeśli szukasz w pełni akredytowanego dyplomu biznesowego, który łączy wysokie standardy akademickie z międzynarodowym doświadczeniem, mamy program zaprojektowany specjaln ... [+]

Jeśli szukasz w pełni akredytowanego dyplomu biznesowego, który łączy wysokie standardy akademickie z międzynarodowym doświadczeniem, mamy program zaprojektowany specjalnie w celu zaspokojenia twoich potrzeb. Nasz program International Management BA zaspokaja potrzeby studentów, którzy szukają globalnej perspektywy kariery menedżerskiej.

Nauczysz się, jak prowadzić biznes jako globalny gracz i zdobywać cenne zdolności przywódcze oraz świadomość międzykulturową w połączeniu z pełnym spektrum zarządzania strategicznego, marketingu, finansów i innych odpowiednich umiejętności.

Oferujemy nie tylko jeden z pierwszych międzynarodowych programów menedżerskich w Niemczech, które uczą się w 100% w języku angielskim, ale również zajmujemy czołową pozycję w rankingu umiejętności zatrudnienia w zakresie CHE dla tytułów licencjackich w biznesie. Naszym celem jest szkolenie, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wielojęzycznych, wielokulturowych menedżerów, którzy mogą prowadzić dynamiczne firmy w różnych kulturach i granicach.... [-]

Niemcy Deggendorf
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

BSc

Deggendorf Institute of Technology

Kurs ten kształci studentów, aby stać się informatyków w branży zdrowia. Wiedza informatyczna, medyczna, naukowa i techniczna w opiece zdrowotnej i sektorze opieki zdrowo ... [+]

Kurs ten kształci studentów, aby stać się informatyków w branży zdrowia. Wiedza informatyczna, medyczna, naukowa i techniczna w opiece zdrowotnej i sektorze opieki zdrowotnej ma wpływ na zarządzanie. Kurs ten dostarcza wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania systemów informatycznych dla sektora opieki zdrowotnej oraz w branży opieki zdrowotnej w celu opracowania, skonfigurowania, obsługi i przestrzegania obowiązujących przepisów i regulacji.

Perspektywy kariery: Informatyka w zakresie informatyki zdrowotnej

Studenci będą nabywać:

Kompleksowa wiedza techniczna z zakresu informatyki medycznej, która umożliwia im bezpośrednie rozwiązywanie problemów oraz odgrywanie ról przywódczych w placówkach, instytucjach i organizacjach opieki zdrowotnej.Kompetencje społeczne i metodologiczne, które pozwalają im działać w sposób pewny i kompetentny w złożonym, wieloprofesjonalnym i międzykulturowym środowisku.... [-]
Niemcy Pfarrkirchen
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Deggendorf Institute of Technology

Ci, którzy są zainteresowani karierą w dziedzinie efektywności energetycznej i efektywnego gospodarowania zasobami, wkrótce zorientują się, że niezbędna jest zarówno soli ... [+]

Ci, którzy są zainteresowani karierą w dziedzinie efektywności energetycznej i efektywnego gospodarowania zasobami, wkrótce zorientują się, że niezbędna jest zarówno solidna baza techniczna, jak i ekonomiczna. Ci, którzy są również zainteresowani energią odnawialną, inżynierią i jej konserwacją, naprawą i działaniem w związku z rentownością i zarządzaniem projektami, są dostosowani do programu Bachelor of Industrial Engineering. Te szczególne aspekty są przedmiotem niniejszej pracy licencjackiej w zakresie Inżynierii Przemysłowej / Utrzymania i Eksploatacji w Europejskim Campusie Rottal-Inn w Pfarrkirchen.

Szczególny nacisk zostanie położony na zdobywanie podstawowej wiedzy w zakresie konserwacji, napraw i inżynierii operacyjnej oraz zarządzania. Obejmuje to takie tematy, jak zrównoważony rozwój, odnawialne źródła energii, technologia procesowa i eksploatacyjna, informatyka w inżynierii maszyn i urządzeń (przemysł / energia 4.0), a także przywództwo, inwestycje i finansowanie, procesy biznesowe i operacyjne, logistyka i konserwacja, naprawa i eksploatacja strategie i planowanie. Kolejnym ważnym elementem programu jest rozwój kompetencji językowych i międzykulturowych, w tym specjalizacja w określonym regionie kulturowym i gospodarczym.... [-]

Niemcy Pfarrkirchen
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Deggendorf Institute of Technology

Ten stopień nauczy studentów szerokiej i metodologicznej wiedzy poprzez praktyczne nauczanie na podstawie podstaw ekonomicznych. Zostanie opracowana specyfika biznesu i t ... [+]

Ten kierunek studiów koncentruje się na zdrowiu

Ten stopień będzie uczyć studentów szeroką i metodologiczną wiedzę poprzez praktyczne nauczanie na podstawie podstaw ekonomicznych. Zostanie opracowana specyfika biznesu i turystyki, umiejętności, kompetencje wdrożeniowe i zdolność do innowacji. Studenci zdobędą umiejętności społeczne i międzynarodowe, umożliwiając im kompetentne i bezpieczne zarządzanie złożonym i międzykulturowym środowiskiem turystycznym, aw szczególności turystyką zdrowotną i medyczną. W związku z rosnącą globalizacją branży turystycznej przykładamy ogromną wagę do rozwoju umiejętności językowych naszych uczniów.

Perspektywy rozwoju kariery... [-]
Niemcy Pfarrkirchen
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

THD - Technische Hochschule Deggendorf