EMBA Europäische Medien- und Business-Akademie

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EMBA oferuje studentom najbardziej innowacyjne koncepcje badawcze edukacji niemieckiej. Prywatna praktyka i badania z zawarcia State University of Mittweida Tu jest napisane w Hamburgu, Dusseldorfie i Berlinie. W tym momencie chcielibyśmy dać Ci zajrzeć za kulisy. Dowiedz się więcej o Akademii Biznesu, nasz zespół, Kolegium w Mittweida i wszystkie zdarzenia EMBA!

Filozofia EMBA

Prywatna praktyka i badania z zawarcia publicznym uniwersytecie. Koncepcja EMBA jest nowatorskie i obiecujące. Jako Akademia Biznesu, EMBA jest czymś więcej niż tylko jeden z typowych instytucji edukacyjnych. Za nią są prawdziwymi profesjonalistami mediów, menedżerów marketingu i specjalistów z branży.

Osobisty kontakt z uczniami ma fundamentalne znaczenie dla nas. Tylko poprzez indywidualne wsparcie również bardzo dobre usługi mogą być świadczone. Dlatego oferujemy naszym studentom optymalnych warunków dla pomyślnego studiów pierwszego stopnia.

Uczą się w bardzo małych grupach seminaryjnych w wysokości do 16 do 20 uczniów i zyskać dzięki kompaktowej trakcie badania po sześciu semestrów z Bachelor of Arts. Liczne służby specjalne, takie jak dodatkowe kursy, kursy umiejętności miękkich, nowoczesnych udogodnień i nowego MacBooka Air, są one idealne urządzone EMBA. Wąska praktyczne znaczenie pośredniczy wykładowców i wykładowców z projektów praktycznych i prawdziwa praktyka od pierwszego semestru. Studenci już zdobyte podczas studiów na EMBA znaczące doświadczenie i nawiązać ważne kontakty na przyszłość rozpoczął pracę.

Studiowanie twórców medialnych jest credo EMBA. Dlatego szczególny nacisk kładzie się na jakość edukacji tutaj. Z EMBA jest zatem na „po pracy” nie tylko dobrze przygotowany, ale również w wyniku: do pracy i życia.

Zarządzanie jakością w EMBA

Prywatna praktyka i badania z zawarcia publicznej uczelni: Dzięki naszym partnerem, State University of Mittweida, EMBA oferuje studentom jedną z najbardziej innowacyjnych koncepcji niemieckiego krajobrazu edukacyjnego. Dla niezmiennie wysoką jakość szkolenia, Emba ścisłej kontroli przedmiotów.

Programy są akredytowane przez ocenę Środkowej i Akredytacyjnej Konferencji, jak również poszczególnych witryn. Oprócz treści kursu i urządzeń technicznych, zakresu przestrzennego, materiały biblioteczne i dydaktyczne odgrywają rolę.

Nauczanie na EMBA jest stale pod kontrolą. Na wykładowcę Akademii Biznesu musi spełniać standardy akademickie na Uniwersytecie Stanowym w Mittweida. Odnosi się to również do wszystkich usług testowania. Każde wykonanie testu jest sprawdzenie zarówno przed jak śledzić i zatwierdzony jako spełniający kryteria Uniwersytetu Mittweida.

Wszystkie kursy EMBA zależą od wymagań moduł uczelni państwowej Mittweida. Merytoryczne koncepcje i scenariusze poszczególnych nauczycieli muszą być koordynowane z wyprzedzeniem z dyrektorem programu. Ponadto EMBA jest zobowiązana do regularnego sprawozdania dotyczącego jakości należy składać do Rady Naukowej. Oto kluczowe punkty, a wyniki nauczania EMBA będą wyświetlane i omawiane optymalizacje w organizmie.

Ponadto wizytacje akademickie państwowej Mittweida oraz system oceny wielopoziomowy na zawsze wysokim standardzie studiów EMBA w opiece. W ocenach, studenci w EMBA obsłudze z własnych opinii, zapewniając tym samym bardzo praktyczny „lakmusowym” roszczenia jakości.

Historia EMBA

EMBA jest, ponieważ został założony w 2007 roku w Hamburgu na stały wzrost. W następnych latach, lokalizacje dodano w Berlinie (2009) i Dusseldorfie (2011). Tymczasem EMBA ma ponad 500 studentów i 250 wykładowców i wykładowców.

Na górze z CEO Thomas Dittrich długoletni zawodowej od biznesu i mediów, co gwarantuje naukowych, ale praktyczne studia w EMBA. Nosicielami EMBA to europejska firma edukacja i szkolenia (Euba) i Mittweidaer Akademia Multimedialnej Edukacji i Komunikacji (AMAK AG).

Za EMBA jest także historia ponad sto czterdzieści lat uniwersytetu państwowego Mittweida University of Applied Sciences z wybitnych absolwentów, takich jak producent żywności Hans Bahlsen, Audi założyciela August Horch i producenta samochodu Friedrich Opla.

Od wczesnych lat 90. Uniwersytet Mittweida jest jedną z wiodących instytucji medialnych w Niemczech - z własnym obsługiwanych przez stację radiową studentów, własnego kanału telewizji cyfrowej, własnej firmy produkcyjnej TV i najbardziej zaawansowanym Media Center niemieckim uniwersytecie. Stąd model Mittweidaer rozwinięte: Badanie Vormitttags - popołudnie produkcji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Licencjat kierunek badanie Strona Turystyki, hotel- i zarządzanie zdarzeniami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry April 2019 Niemcy Hamburg Berlin Düsseldorf + 2 więcej

Licencjackich zarządzanie studium turystyka, hotele i wydarzenie daje wgląd wszystkich dziedzinach przemysłu istotne: Jakie podmioty są w branży turystycznej? Gdzie potencjał wzrostu? Jak udany akt Event Manager? Która strategia jest odpowiednia w stosunku do udanego planowania zdarzeń? Jak to wydarzenia i imprezy sukces? [+]

Studia zarządzanie turystyką, hotel i zarządzania zdarzeniami

Prawie każdej branży jest obecnie dynamicznie rozwijającym się tak silna, jak w przemyśle wolnym. Nowe koncepcje, takie jak grzyby z ziemi i zmagać Hotels International z nowymi koncepcjami wydarzeniem dla korzyść gości. Turystyka, hotele i zarządzania zdarzeniami jest tak dobrze jak w branży turystycznej, aby stać się zawodem z doskonałymi perspektywami na przyszłość i bezpiecznych możliwości zatrudnienia. Studenci, którzy chcą studiować turystykę i późniejszą pracę w branży, jest tuż przy EMBA!

Badanie hands-turystyka

Licencjackich zarządzanie studium turystyka, hotele i wydarzenie daje wgląd wszystkich dziedzinach przemysłu istotne: Jakie podmioty są w branży turystycznej? Gdzie potencjał wzrostu? Jak udany akt Event Manager? Która strategia jest odpowiednia w stosunku do udanego planowania zdarzeń? Jak to wydarzenia i imprezy sukces?... [-]


Licencjat kierunek studium międzynarodowy marketing i zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry April 2019 Niemcy Hamburg Berlin Düsseldorf + 2 więcej

studium licencjackiego International Marketing i Zarządzanie zapewnia sześć semestrów wszystkie wgląd w obszarach zarządzania przemysłem istotne: Jak i dlaczego jest produktem do marki i jako bestseller? Jak pozycjonować produkty do grup docelowych? Jakie są zasady w międzynarodowym marketingu i mediów na świecie? Co odróżnia skuteczne zarządzanie marketing? Co sprawia, że ​​Organsiation i zarządzanie projektami marketingu? [+]

Międzynarodowe Studium Marketingu i Zarządzania

Dobry produkt jest tak skuteczne, jak jego marketing. Firmy są więc szuka specjalistów, którzy znają rynek i jego prawa, może ustawić grupę docelową marki i wiedzieć, które przyciski mają naciskać w komunikacie iw świecie mediów. Czeka na nich ekscytujący obszar odpowiedzialności, a także dużym wyzwaniem. Międzynarodowe badania marketingowe na EMBA jest podstawą udanej kariery w firmach, organizacjach i instytucjach.

Międzynarodowe Studium Marketingu

studium licencjackiego International Marketing i Zarządzanie zapewnia sześć semestrów wszystkie wgląd w obszarach zarządzania przemysłem istotne: Jak i dlaczego jest produktem do marki i jako bestseller? Jak pozycjonować produkty do grup docelowych? Jakie są zasady w międzynarodowym marketingu i mediów na świecie? Co odróżnia skuteczne zarządzanie marketing? Co sprawia, że ​​Organsiation i zarządzanie projektami marketingu?... [-]


Licencjat kierunek studium sport-, Event- i zarządzanie mediami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry April 2019 Niemcy Hamburg Berlin Düsseldorf + 2 więcej

Kierownictwo sportowe studiów licencjackich, zdarzeń i mediów zapewnia wgląd wszystkich dziedzinach przemysłu istotne: Jak wygląda świat mediów i komunikacji? Co sprawia, że ​​przemysł sportowy? Jak erdenke, ja zaplanować i zorganizować udane spotkanie? Co to jest ewolucja branży medialnej w zakresie filmu, telewizji i produkcji telewizyjnej? Co sprawia, że ​​menedżer mediów? [+]

Studiowanie Sports Management, zarządzanie zdarzeniami i mediów

Członkowie rady stowarzyszeniowe i szefowie agencji wiedzieć: Kto chce grać w pierwszej lidze, nie tylko potrzebuje dobrego trenera, musi przede wszystkim dobrych menedżerów. Masz przegląd i wiedzieć, jak osiągnąć sukces. Dzięki dogłębnej wiedzy, wysokiej kompetencji i mocnych uprawnień perswazji prowadzić klub, markę lub firmę nieomylnie ku górze. Kierownictwo sportowe studyjne, imprezy i media przy EMBA stanowi doskonałą podstawę do kariery w tym dynamicznie rozwijającym się segmencie.

Hands-on stopnia zarządzania sport

Kierownictwo sportowe studiów licencjackich, zdarzeń i mediów zapewnia wgląd wszystkich dziedzinach przemysłu istotne: Jak wygląda świat mediów i komunikacji? Co sprawia, że ​​przemysł sportowy? Jak erdenke, ja zaplanować i zorganizować udane spotkanie? Co to jest ewolucja branży medialnej w zakresie filmu, telewizji i produkcji telewizyjnej? Co sprawia, że ​​menedżer mediów?... [-]


Licencjat kierunek studium umiarkowany trend i zarządzanie marką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry April 2019 Niemcy Hamburg Berlin Düsseldorf + 2 więcej

Licencjackich Badania mody, trendów i Brand Management zapewnia kompleksowe spojrzenie naukowe i praktyczne do produkcji, tworzenia i zarządzania globalnym przemyśle mody i trendów ustalania i marki świata produktów projektowych. [+]

Studiowanie mody, trendy i zarządzania marką

Mody i projektowania produktów są autoekspresji. Z ich aktualnych trendów i innowacji w tych obszarach tworzą międzynarodową zrównoważonej gospodarki rośnie. EMBA teraz tworzy menedżera trendów jutra. Produkty marki są obecnie określane przez globalny różnorodnych stylów życia i doświadczeń. marek mody nie są już tylko nazwa produktu do tekstyliów, ale globalne „marki”, które przekazują wokół zeitgeist globu.

Hands-on studiów mody

Licencjackich Badania mody, trendów i Brand Management zapewnia kompleksowe spojrzenie naukowe i praktyczne do produkcji, tworzenia i zarządzania globalnym przemyśle mody i trendów ustalania i marki świata produktów projektowych.... [-]


Licencjat studium kierunkowe cyfrowe zarządzanie marketingowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry April 2019 Niemcy Hamburg Berlin Düsseldorf + 2 więcej

Bachelor studium Cyfrowy Marketing Management oferuje wgląd wszystkich istotnych dla branży: Jakie są podstawy marketingu cyfrowego? W jaki sposób można zoptymalizować procesy marketingowe? Jakie są zalety marketingu mobilnego pociągają za sobą? Jak mierzyć sukces i analizować? Jak są oparte na danych informacji profesjonalnie przygotowany? [+]

Badanie Marketing Online: studiuje Zarządzanie Digital Marketing

Przyszłość marketingu jest cyfrowy. Google, Facebook i YouTube zajmują niezwykle ważną rolę w sprzedaży produktów, usług lub firm. Amazon, Zalando i dziesięć tysięcy innych globalnych platform internetowych umieszczone w sprzedaży wyłącznie w Internecie i marketingu cyfrowego. Od dawna „starej gospodarki” tutaj: czy Otto, Mercedes, Lufthansę, TUI czy supermarkecie obok: wszystkie używają cyfrowych kanałów marketingowych dotrzeć do swoich klientów. Procesy są przyspieszane, kampanie w sieci i coraz bardziej mobilny marketing wyznacza całkowicie nowe standardy. Dlatego badanie Manager Digital Marketing przy EMBA przygotowuje absolwentów idealne przed udanej kariery w tym dynamicznie rozwijającym się i obiecującym dyscypliny.... [-]


Muzyk kierunek studium licencjackie i zarządzanie koncert

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry April 2019 Niemcy Hamburg Berlin Düsseldorf + 2 więcej

Licencjackich zarządzanie studium koncert muzyczny i zarządzanie zapewnia wgląd wszystkich obszarów zarządzania w branży istotne: Jak zarządzać artystów? Które kanały dystrybucji są tam i jak mogę z powodzeniem na rynku o artystów? Co logistyczne zapotrzebowanie na festiwalach? Jak zrobić profesjonalny harmonogram trasy? [+]

Studiuje zarządzanie i zarządzanie koncert muzyczny

Przemysł muzyczny i rozrywka przechodzi przez lata w przepięknej zmian. Nawet w dobie Spotify, iTunes i YouTube już 70 procent wszystkich artystów i zespoły dążyć zgodnie z Federalnego Związku Przemysłu Muzycznego we współpracy z firmą muzycznej. Zawsze nowe wymagania na kierownika i kierownika muzycznego koncertu. Trzeba ocenić szanse powodzenia muzykami i zespołami i sprzedawać je na całym świecie oraz w różnych kanałach. Na koncertach i festiwalach, są one odpowiedzialne za zarządzanie biletowego i koncertowej i w tym samym czasie po wyglądzie praw indywidualnego artysty. Badania zarządzania muzyką w EMBA stanowi doskonałą podstawę do udanej kariery w branży muzycznej i koncertowej.... [-]


Kontakt

Adres Osterfeldstrasse 12-14
22529 Hamburg, Hamburg, Niemcy
Strona internetowa https://www.emba-medienakademie.de/

Adres Pfalzburger Straße 43-44
10117 Berlin, Berlin, Niemcy
Strona internetowa https://www.emba-medienakademie.de/

Adres Speditionstraße 9
40221 Düsseldorf, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Strona internetowa https://www.emba-medienakademie.de/