Przeczytaj oficjalny opis

W uczelni publicznej, FHWS oferuje stopnie są uznawane na całym świecie. FHWS oferuje szeroką gamę programów zorientowanych na praktykę i badania ukierunkowane na przyszłość o więcej niż 30 stopni kursów na dziesięciu wydziałach i pięciu instytutów badawczych. Prawie 9000 studentów uczestniczących w wydziałach w dwóch miejscach w Würzburgu i Schweinfurt, które mają mniej niż 40 km od siebie i znajduje się w południowej części Niemiec.

Studia na FHWS charakteryzuje małych grup studyjnych i niskim studenta / nauczyciela-stosunek. Przez wielkiego udziału prac seminaryjnych studenci uczą się pracować independantly. Dodatkowo, praca Projekt promuje umiejętności pracy zespołowej uczniów. Niemal 230 profesorów z solidnym doświadczeniem zawodowym od przemysłu i biznesu zapewniają wykształcenie naukowe ze szczególnym znaczeniu dla stosowania i praktyki. Kursy odbywają się w nowoczesnych salach wykładowych i laboratoriów wyposażonych w innowacyjną technologię i stanu urządzeń sztuki. Uczelnia ściśle współpracuje z firmami, regionalnych i ponadregionalnych. Studenci korzystają z tej ścisłej współpracy jest w stanie zrobić staże i możliwość napisania pracy licencjata w jednej z tych firm.

Co więcej, mają szansę budowy sieci dla ich przyszłej kariery. FHWS przewyższa jego orientacji międzynarodowej: Od ponad 20 już lat uczelnia wita studentów z ponad 40 krajów. Cały świat FHWS jest związany z ponad 130 uniwersytetów. W ramach swojej strategii internacjonalizacji FHWS oferuje anglojęzyczny tytuł licencjata, począwszy od semestru zimowego 2014/15. Wszystkie Kursy języka angielskiego stopnia towarzyszy kursów edukacyjnych kultury i języka, tak aby zapewnić i promować najlepszą możliwą integrację wszystkich studentów.

Dlaczego FHWS? FHWS oferuje siedem kierunków studiów licencjackich, jak Semestr programów bliźniaczych. W związku z tym można wybierać pomiędzy angielskim lub niemieckim jako językiem wykładowym. Dzięki szerokim zakresie przemysłu działającego w obszarze i kooperacji pomiędzy partnerami przemysłowymi i FHWS uczniowie mają dobre warunki do praktycznych semestrów i prac. Region oferuje również doskonałe możliwości rozwoju kariery zawodowej.

State-of-the-art Stosowanych Nauk obiektów

Laboratoria (Virtual Reality, kreatywny Cube, logistyka, planowanie Factory, Fabryka optymalizacyjne, Ergonomia, systemów ERP) Dowiedz się Fab (rzeczywisty firmę za szkolenie uczniów w pracy) Unikalne case studies z naszych regionalnych partnerów przemysłowych

Przemysł Istnieje wiele międzynarodowych firm w najbliższej okolicy, takich jak SKF, Fresenius,, ZF i Shaeffler Bosch-Rexroth. Zapewniają one wiele możliwości dla naszych studentów do projektów, staży i tezy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Stopień biznesu i technika łączy dwa różne dziedziny naukowe, co pozwala na znalezienie pracy zarówno w specjalistycznych, technicznych i inżynieryjnych arenie branży zar ... [+]

Stopień biznesu i technika łączy dwa różne dziedziny naukowe, co pozwala na znalezienie pracy zarówno w specjalistycznych, technicznych i inżynieryjnych arenie branży zarządzania.

Studenci zostaną przeszkoleni w różnych dziedzinach zawodowych, np firm produkcyjnych, biur projektowych, banków, ubezpieczeń, firm konsultingowych, firm handlowych i użyteczności publicznej. Nasi absolwenci mogą korzystać z doskonałych możliwości, aby rozpocząć swoją karierę i będzie mieć dobre perspektywy w przyszłości.

Kombinacja modułów studiów technicznych i nietechnicznych służy jako podstawa zarówno tradycyjnych, jak i nowych obszarach: sprzedaży i marketingu, logistyki, gospodarki materiałowej i zaopatrzenia, produkcji i produkcji, kontroli, księgowości, organizacji i przetwarzania danych.... [-]

Niemcy Würzburg Schweinfurt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Licencjat w Logistyki w FHWS otwiera drzwi do wielu możliwych karier. Twoja przyszłość zadaniem będzie zagwarantowanie konkurencyjności przedsiębiorstwa Państwo pracują p ... [+]

Test Licencjat w logistyce w FHWS otwiera drzwi do wielu możliwych karier. Twoja przyszłość zadaniem będzie zagwarantowanie konkurencyjności przedsiębiorstwa Państwo pracują przy zachowaniu niskich zapasów, przy jednoczesnym zapewnieniu satysfakcji klienta poprzez utrzymywanie krótkie terminy dostaw oraz dostawy just-in-time zamówionego magazynie. Cały proces planowania, organizowania, nadzorowania i kontroli przepływu materiału, finansów i informacji w przedsiębiorstwie, jak również w całym łańcuchu dostaw pomiędzy dostawcami i klientami organizowanym jest przez menedżerów logistyki.

W celu umożliwienia Państwu do czynienia ze złożonymi zagadnieniami w przyszłym środowisku codziennego biznesu, będzie nabyć gruntownych następujących obszarach w ramach interdyscyplinarnego kierunku studiów:... [-]

Niemcy Würzburg Schweinfurt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Nowy międzynarodowy program Bachelor przygotowuje studentów do kariery w międzynarodowym środowisku biznesowym w Niemczech, czy za granicą. Zagraniczni studenci poznają k ... [+]

Nowy międzynarodowy program Bachelor przygotowuje studentów do kariery w międzynarodowym środowisku biznesowym w Niemczech, czy za granicą. Zagraniczni studenci poznają kulturę i język niemiecki, podczas gdy niemieccy studenci będą przygotowane profesjonalnie i kulturalnie do przyszłej pracy w międzynarodowej firmie.

W ciągu pierwszych trzech semestrów, podstawy zarządzania międzynarodowego uczy, np księgowości, HR i finansów. Możesz zdecydować, czy chcesz spędzić czwarty semestr na jednej z naszych międzynarodowych uczelniach partnerskich lub piątym semestrze jako stażysta z firmy za granicą.

Kredyty z naszej uczelni partnerskiej będą akceptowane przez FHWS.... [-]

Niemcy Würzburg Schweinfurt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku