University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W uczelni publicznej, FHWS oferuje stopnie są uznawane na całym świecie. FHWS oferuje szeroką gamę programów zorientowanych na praktykę i badania ukierunkowane na przyszłość o więcej niż 30 stopni kursów na dziesięciu wydziałach i pięciu instytutów badawczych. Prawie 9000 studentów uczestniczących w wydziałach w dwóch miejscach w Würzburgu i Schweinfurt, które mają mniej niż 40 km od siebie i znajduje się w południowej części Niemiec.

Studia na FHWS charakteryzuje małych grup studyjnych i niskim studenta / nauczyciela-stosunek. Przez wielkiego udziału prac seminaryjnych studenci uczą się pracować independantly. Dodatkowo, praca Projekt promuje umiejętności pracy zespołowej uczniów. Niemal 230 profesorów z solidnym doświadczeniem zawodowym od przemysłu i biznesu zapewniają wykształcenie naukowe ze szczególnym znaczeniu dla stosowania i praktyki. Kursy odbywają się w nowoczesnych salach wykładowych i laboratoriów wyposażonych w innowacyjną technologię i stanu urządzeń sztuki. Uczelnia ściśle współpracuje z firmami, regionalnych i ponadregionalnych. Studenci korzystają z tej ścisłej współpracy jest w stanie zrobić staże i możliwość napisania pracy licencjata w jednej z tych firm.

Co więcej, mają szansę budowy sieci dla ich przyszłej kariery. FHWS przewyższa jego orientacji międzynarodowej: Od ponad 20 już lat uczelnia wita studentów z ponad 40 krajów. Cały świat FHWS jest związany z ponad 130 uniwersytetów. W ramach swojej strategii internacjonalizacji FHWS oferuje anglojęzyczny tytuł licencjata, począwszy od semestru zimowego 2014/15. Wszystkie Kursy języka angielskiego stopnia towarzyszy kursów edukacyjnych kultury i języka, tak aby zapewnić i promować najlepszą możliwą integrację wszystkich studentów.

Dlaczego FHWS? FHWS oferuje siedem kierunków studiów licencjackich, jak Semestr programów bliźniaczych. W związku z tym można wybierać pomiędzy angielskim lub niemieckim jako językiem wykładowym. Dzięki szerokim zakresie przemysłu działającego w obszarze i kooperacji pomiędzy partnerami przemysłowymi i FHWS uczniowie mają dobre warunki do praktycznych semestrów i prac. Region oferuje również doskonałe możliwości rozwoju kariery zawodowej.

State-of-the-art Stosowanych Nauk obiektów

Laboratoria (Virtual Reality, kreatywny Cube, logistyka, planowanie Factory, Fabryka optymalizacyjne, Ergonomia, systemów ERP) Dowiedz się Fab (rzeczywisty firmę za szkolenie uczniów w pracy) Unikalne case studies z naszych regionalnych partnerów przemysłowych

Przemysł Istnieje wiele międzynarodowych firm w najbliższej okolicy, takich jak SKF, Fresenius,, ZF i Shaeffler Bosch-Rexroth. Zapewniają one wiele możliwości dla naszych studentów do projektów, staży i tezy.

Lokalizacje

Würzburg

Address
Münzstraße 19
97070 Würzburg, Bawaria, Niemcy