Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SMU

Witamy w świecie mediów

Jak książki drukowane? W jaki sposób informacje archiwizowane i udokumentowane? Co oznacza termin „komunikacja” oznacza? W jaki sposób są wirtualne światy stworzone? Co się dzieje za kulisami w studiach telewizyjnych? Co jest ważne w projektowaniu opakowań i jak reklama rzeczywiście działa? Studentów na Uniwersytecie w Stuttgarcie mediów zajmują się te i wiele innych pytań.

Od 1 września 2001 roku, Stuttgart University Mediów przyniósł ze sobą połączone know-how dawnego Uniwersytetu Druku i Mediów, instytucji edukacyjnych z ponad 100-letnią tradycją, a Uniwersytet Bibliotekoznawstwa i Informacji, którego historia sięga 1942 roku. Z 16 programów Studia licencjackie i 6 programów magisterskich, w niepełnym wymiarze czasu MBA i studiów doktoranckich, Stuttgart University Mediów obejmuje szerokie spektrum wiedzy mediów: od mediów drukowanych do mediów elektronicznych, od mediów i teorii mediów do produkcji medialnej, od projektu multimedialnego do udostępniania multimediów.

SMU

W Stuttgart University MediówStudenci uczą się w nowoczesnych salach wykładowych, a także w warsztatach i pracowniach, na maszynach drukarskich lub za kamerą. Ekscytujące praktyczne projekty w laboratoriach Uczelni lub we współpracy z firmami partnerskimi uzupełniać wiedzę teoretyczną i naukowych metod pracy. Pierwotnie uniwersytet miał dwa campusses. Od 2014 roku uczelnia składa się z jednego centralnego kampusu w Stuttgart Vaihingen z nowego budynku wydziału, symbolizujące „świat jeden nośnik”.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor of Engineering w technologii medialnych drukowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry February 2019 Niemcy Stuttgart

Nasz nowy Bachelor in Engineering jest mocno koncentruje się na technologiach nośników wydruku i jest przeznaczony do produkcji świadomych liderów i praktyków w sprawach medialnych; promowanie biegłości w języku obcym; i wyposażyć studentów z zaawansowaną technologią mediów, krytycznego myślenia i umiejętności publiczno-mówienia. [+]

Rozpocznij swoją międzynarodową karierę Media do drukowania

Oferujemy gotowe umiejętności zawodowych w dziedzinie inżynierii dla studentów, którzy są zainteresowani studiowaniem w kontekście międzynarodowym.

Nasz nowy Bachelor in Engineering jest mocno koncentruje się na technologiach nośników wydruku i jest przeznaczony do produkcji świadomych liderów i praktyków w sprawach medialnych; promowanie biegłości w języku obcym; i wyposażyć studentów z zaawansowaną technologią mediów, krytycznego myślenia i umiejętności publiczno-mówienia.

Ten program Bachelor zapewnia wykształcenie techniczne w Niemczech, podczas gdy studenci będą uzbrojone zawodowych, twórczych i międzykulturowych umiejętności potrzebne, by dobrze w kraju i za granicą.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Baden-Württemberg, 70569 DE