Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w świecie mediów

Jak drukowane są książki? Jak archiwizuje się i dokumentuje informacje? Co oznacza „komunikacja”? Jak powstają wirtualne światy? Co dzieje się za kulisami w studiach telewizyjnych? Co jest ważne w projektowaniu opakowań i jak faktycznie działa reklama? Studenci Hochschule der Medien zajmują się tymi i wieloma innymi pytaniami.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

Od 1 września 2001 r. Hochschule der Medien połączyło połączone know-how dawnego Uniwersytetu Druku i Mediów, instytucji edukacyjnej z ponad 100-letnią tradycją oraz Uniwersytetu Bibliotekoznawstwa i Informacji, którego historia sięga 1942 roku. Z 16 programami studiów licencjackich i 6 programami studiów magisterskich, MBA w niepełnym wymiarze godzin oraz programem doktoranckim, Hochschule der Medien obejmuje szerokie spektrum wiedzy medialnej: od mediów drukowanych po media elektroniczne, od mediów i teorii mediów po produkcję mediów, od projektowania mediów do udostępniania mediów.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

W Hochschule der Medien studenci uczą się w nowoczesnych salach wykładowych, warsztatach i studiach, maszynach drukarskich lub za kamerą. Ekscytujące praktyczne projekty w laboratoriach Uniwersytetu lub we współpracy z firmami partnerskimi uzupełniają wiedzę teoretyczną i naukowe metody pracy. Pierwotnie uniwersytet miał dwa kampusy. Od 2014 r. Uniwersytet składa się z jednego centralnego kampusu w Stuttgarcie Vaihingen z nowym budynkiem wydziału, symbolizującym „jeden świat mediów”.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Ten Bachelor of Engineering zapewnia wykształcenie techniczne w Niemczech, podczas gdy studenci będą uzbrojeni w profesjonalne, kreatywne i międzykulturowe umiejętności p ... [+]

Ten Bachelor of Engineering zapewnia wykształcenie techniczne w Niemczech, podczas gdy studenci będą uzbrojeni w profesjonalne, kreatywne i międzykulturowe umiejętności potrzebne do pomyślnego rozwoju w kraju i za granicą.

W Niemczech Print Media Technologies to pierwszy i jedyny międzynarodowy program studiów inżynierskich poświęcony mediom, który jest nauczany wyłącznie w języku angielskim i przeznaczony dla studentów z całego świata. Jest to unikalny temat, który łączy kreatywność, naukę, technologię, studia międzykulturowe, zarządzanie przedsiębiorstwem i języki.

Absolwenci korzystają z wysokiej jakości miejsc pracy. Stopa umieszczenia wynosi 100%. Program ma na celu wykształcenie liderów i praktyków w kwestiach medialnych; które obejmują wyższe stanowiska techniczne, kierownicze i marketingowe na całym świecie. Absolwenci pracują w rozwijających się firmach międzynarodowych. Program ma na celu promowanie biegłości w inżynierii medialnej; ponadto uczniowie będą rozwijać umiejętności krytycznego myślenia i mówienia publicznie.... [-]

Niemcy Stuttgart
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, 70569 DE