International Business School

A school of Hochschule Fresenius

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NTEBUS - International Business School , FACILITY of FRESENIUS HIGHER EDUCATION

International Business School została założona w 2013 roku jako międzynarodowy oddział Fresenius University of Applied Sciences, co czyni go jedną z najstarszych i największych prywatnych uczelni wyższych w Niemczech. Jako uznany przez państwo uniwersytet możemy spojrzeć wstecz na udaną i akademicką tradycję ponad 165 lat. International Business School w Kolonii i Berlinie oferuje międzynarodowe studia licencjackie i magisterskie, które są dostosowane do biznesowych i międzykulturowych wyzwań globalizacji.

Nasze kursy International Business Management (BA), International Business Psychology (BA) i Digital Management (MA) odbywają się w języku angielskim, aby zapewnić studentom nie tylko niezbędną wiedzę, ale także umiejętnościami społecznymi międzynarodowego, globalnego obywatela "wyposażyć. Należą do nich między innymi umiejętności międzykulturowe, które są szczególnie promowane przez dwa zintegrowane semestry za granicą w Szanghaju i Nowym Jorku w naszych dwóch programach licencjackich.

Przy małych kursach dla maksymalnie 25 studentów, International Business School gwarantuje optymalne wsparcie dla uczestników kursu i motywuje ich do interakcji. Ponadto większość naszych wykładowców nie tylko zajmuje się nauczaniem, ale także pracuje zawodowo w swoich dziedzinach. Aby jeszcze lepiej powiązać teorię z praktyką, wykłady gościnne są regularnie uwzględniane w wydarzeniach. Pracownicy i wykładowcy przywiązują ogromną wagę do indywidualnego wsparcia i porad i zawsze są dostępni na pytania dotyczące programów studiów. Hochschule Fresenius oferuje studentom kompleksowe usługi i oferty indywidualnej opieki. Nasze programy studiów są uznawane i kontrolowane przez FIBAA. Ponadto przeprowadzamy oceny nauczania w każdym semestrze w celu zapewnienia jakości nauczania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć MA » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bachelor in Management Business International

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry March 2019 Niemcy Cologne Berlin Munich + 2 więcej

Program stopni Międzynarodowy Business Management umożliwia studentom zdobycie wiedzy w zakresie ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem z globalnego ostrości. Ma on na celu przygotowanie przyszłych absolwentów do pracy w firmach działających na skalę międzynarodową w Niemczech i za granicą. [+]

W programie studiów Zarządzania Międzynarodowego Biznesu licencjata (BA) studenci zdobywają podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem z globalnego ostrości. Dzięki dwóm zintegrowanym semestrom za granicą w Nowym Jorku, Szanghaju lub Sydney program przygotowuje przyszłych absolwentów do pracy w międzynarodowych firmach działających na całym świecie. Absolwenci programu licencjackiego znajdzie szeroki zakres dziedzin, w których można je zastosować swoją wiedzę biznesową i umiejętności w życiu zawodowym. Kursy prowadzone są w języku angielskim i obejmują m.in. Business Administration, Accounting, Entrepreneurship i Human Resource Management . W sześciu semestrach studenci nie tylko zdobywają wiedzę teoretyczną i wiedzę techniczną, ale rozwijają umiejętności międzykulturowe i komunikacyjne, a także motywację, umiejętności zespołowe i przywódcze. Studenci spędzają czwarty i piąty semestr za granicą. Oprócz zdobywania cennych umiejętności językowych i kulturowych podczas tych semestrów, studenci koncentrują się na swoich kierunkach i wybierają między International Management lub Market, Consumer and Media Psychology (Shanghai), International Marketing Management lub International Human Resource Management lub International Finance and Accounting (New York ) lub International Organizational Psychology and Consulting (Sydney). Materiały szkoleniowe, zakorzenione w najlepszej praktyce i oparte na najnowszych badaniach w międzynarodowym zarządzaniu biznesem, umożliwiają naszym uczniom rozwijanie umiejętności i narzędzi do wykorzystywania wyzwań biznesowych i międzykulturowych oraz szans na globalnym rynku. Po zakończeniu naszego programu Międzynarodowy Business Management (BA), możliwości dla absolwentów, aby zastosować swoją wiedzę i umiejętności biznesowych są wyczerpujące. Jako punkt odniesienia, absolwenci zazwyczaj dążą do takich obszarów, jak doradztwo biznesowe, rozwój biznesu lub zarządzanie łańcuchem dostaw w organizacjach międzynarodowych, a także programy magisterskie w Niemczech... [-]


Filmy

INTEBUS | International Business School

Kontakt

Intebus - International Business School GmbH

Adres Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Im MediaPark 4c
50670 Cologne, North Rhine-Westphalia, Niemcy
Strona internetowa http://www.intebus.com/

Adres Hochschule Fresenius, University of Applied Sciences Jägerstraße 32
10117 Berlin, Berlin, Niemcy

Adres Alte Rabenstraße 1 Hamburg
20148 Hamburg, Hamburg, Niemcy

Adres Hochschule Fresenius Infanteriestr. 11a
80797 Munich, Bavaria, Niemcy