Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1991 roku, nazwa uczelni od dawna jest znakiem rozpoznawczym solidnej edukacji akademickiej, badania stosowane i zaangażowanej organizacji studenckiej.

Praktyczne badania i doskonałe wyposażenie przyciągnąć słabnie studentów. Oni nie tylko wzbogacić studiując miast Magdeburga i Stendal - większość pozostaje nawet po ukończeniu w regionie i dostarcza innowacje, które korzystają biznes i społeczeństwo.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Magdeburg-Stendal?

Przeczytaj dlaczego badanie lub wymianę semestr na Uniwersytecie Magdeburg-Stendal jest właściwym wyborem dla Ciebie.

young university

Mają z University of Magdeburg-Stendal wiele wspólnego. Na przykład, uczelnia została założona w 1991 roku, a zatem jest o co w twoim wieku.

innowacyjne kursy

Jak myślisz o studiach za granicą, prawdopodobnie jesteś podekscytowany nowymi rzeczami. Perfect! Uczelnia oferuje innowacyjne dania, takie jak Stosowanych Nauk dzieciństwo, bezpieczeństwa i interpretacji języka migowego i bezpieczeństwa.

Język i kulturowe

Ponieważ można przeczytać, nauczyłeś się przynajmniej jednego języka obcego, czyli niemieckiej. Świetnie! Uniwersytet oferuje wiele możliwości, aby poprawić swoje umiejętności językowe poprzez szkolenia językowe i poszerzyć swoje horyzonty poprzez wydarzenia kulturalne.

W sercu Niemiec

Centralne położenie z dwóch stron umożliwia szybki dojazd do Berlina, Hanoweru i Lipska.

Praktyczne Study

Jeśli trzeba było nauczyć się bardzo teoretyczne lekcje podczas czasu szkolnego, odłącz prawdopodobny interaktywną naukę czysto teoretyczny temu. Super! The University of Magdeburg-Stendal opiera się na praktycznej nauki, która łączy teoretyczne programu nauczania z doświadczeniem praktycznym.

niskie koszty

Ponieważ wkrótce rozpocząć swoje życie studenckie, myślę prawdopodobnie budżet studenta. Nie ma problemu! Opłata za semestr na Uniwersytecie Magdeburg-Stendal jest niska i pozwala, na przykład, w Magdeburgu do korzystania z transportu publicznego. Ponadto, opcje mieszkaniowe w Magdeburgu i Stendal są dość przystępnej cenie i dobrej jakości.

zielony Campi

Jak wkrótce rozpocząć swoje życie studenckie, prawdopodobnie oczekiwać trochę zabawy. Chodźmy! Magdeburg i Stendal są miasta, które oferują wiele dla studentów: Rada Studentów organizuje imprezy, oferta sportowa uczelni jest duży i zielony kampus Zapraszamy po zajęciach na odpoczynek.

Lokalizacje

Magdeburg

Hochschule Magdeburg-Stendal

Address
Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburg, Saksonia-Anhalt, Niemcy
Telefon
+49 (0391) 886 - 4106

Stendal

Address
Osterburger Straße 25
39576 Stendal, Saksonia-Anhalt, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium