Przeczytaj oficjalny opis

Praktyczne i teoretycznie solidne, międzynarodowe i zorientowane na przyszłość - studia na Mainz University Of Applied Sciences w Mainz University Of Applied Sciences przygotowują studentów do kariery i przyszłości w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy znani ze współzależności nauczania, badań i praktyki. Współpraca między uniwersytetem a przemysłem jest szczególnie bliska: same programy dyplomowe tworzą 450 spółdzielczych partnerstw , głównie w sektorze biznesowym regionu Ren-Men .

To sytuacja korzystna dla wszystkich: społeczność biznesowa korzysta z innowacyjnych pomysłów z uniwersytetu i na odwrót, studenci korzystają z konkretnych celów firm. Widać to między innymi we wprowadzaniu międzynarodowych i przyszłościowych programów studiów, takich jak projektowanie mediów, międzynarodowy biznes i media, IT

Od badań do transferu technologii

W badaniach stosowanych i rozwoju wykonujemy międzynarodową pracę najwyższej klasy w wielu dziedzinach. Jest to wyraźnie widoczne w licznych projektach finansowanych przez strony trzecie i opracowaniach patentów. Z nowymi centrami naszej pracy, nadal ustalamy innowacyjne akcenty w zakresie badań i rozwoju - które następnie wdrażamy we współpracy z partnerami z biznesu, nauki, kultury i przemysłu.

Siedem instytutów z własnymi punktami kontaktowymi pojawiło się w szkołach na naszym uniwersytecie po dziś dzień; pionierzy spośród nich działają niezależnie i z powodzeniem od ponad dziesięciu lat.

W celu promowania wymiany z zewnętrznymi partnerami z instytucji publicznych i sektora biznesowego centralne biuro transferowe uczelni wspiera wszystkich partnerów zaangażowanych w projekty badawczo-rozwojowe.

Nasza misja

Deklaracja misji Mainz University Of Applied Sciences w Mainz University Of Applied Sciences jest planem ciągłego doskonalenia jakości w ramach audytu uniwersyteckiego i dlatego podlega dynamicznemu rozwojowi.

Misja jako audyt uniwersytecki

Składa się z dwunastu zasad przewodnich dotyczących istotnych podstawowych zagadnień polityki szkolnictwa wyższego, takich jak studia, nauczanie i badania. Administracja uniwersytetu decyduje w rocznym cyklu, który z wymienionych celów ma być dalej rozwijany i przynosi pożądane rezultaty. Oznacza to, że cele określone w misji są przedmiotem stałego przeglądu, muszą się wyraźnie wykazać w "kwaśnym teście" praktycznego zastosowania i mają niezmienne konsekwencje dla polityki uniwersyteckiej (np. Polityka zatrudnienia). Uczelnia może zatem przeprowadzić trwałą analizę siły / słabości, sukcesywnie wyznaczać nowe cele, tworzyć nowe struktury dla ich realizacji i dokumentować rozwiązania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Mainz University Of Applied Sciences

Wymagania inżynierów budowlanych zmieniają się. Projekty są nabywane przez firmy na całym świecie i obsługiwane przez międzynarodowe zespoły. Zrównoważone planowanie i bu ... [+]

7 program studiów semestralnych(Wymagany niemiecki B2)

Wymagania cywilnych inżynierów się zmieniają. Projekty są nabywane przez firmy na całym świecie i obsługiwane przez międzynarodowe zespoły. Zrównoważone planowanie i budowa stały się kluczowym celem o stale rosnącym znaczeniu międzynarodowym. Dlatego ważne jest, aby specjalnie przygotować inżynierów do tych zadań w XXI wieku. Program studiów licencjackich w Międzynarodowej Inżynierii Lądowej przyjmuje tę strukturalną zmianę w sektorze budowlanym.

Zapewniamy bazę wiedzy, która jest tak szeroka jak to tylko możliwe i przygotuje Cię do nauki za granicą z angielskim słownictwem branży budowlanej. Ten program studiów licencjackich przygotowuje do pracy w transgranicznej inżynierii i firm budowlanych, a także w rządowych i międzynarodowych władz i organizacji.... [-]

Niemcy Mainz
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 - 7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku