Media Design School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Media Design School - Instytucja

Media Projekt Szkoła jest jednym z wiodących uniwersytetów dla mediów i wzornictwa w Niemczech. Stanowi on we wszystkich istotnych obszarach mediów od młodości jutra. Studenci korzystają ze szczególnej bliskości Wzornictwa Akademii Mediów Gospodarką.

MD.H utrzymuje bliskie Kontakty z przedsięwzięć gospodarczych z naciskiem w mediach i jest członkiem Stowarzyszenia prywatnych uczelni (VHP). organizowane są w VPH ponad 40 wiodących niemieckich prywatnych uczelni.

MD.H jeden z największych prywatnych dostawców kursów i szkoleń w zakresie nowych mediów, gier, mody, mediów i komunikacji oraz zarządzania IT. Firma postrzega siebie jako siłę napędową. Przy opracowywaniu ofert, uniwersytet zawsze uważała obecnego i przyszłego zapotrzebowania na rynku pracy, I wszystkie dotychczasowe oferty są stale dostosowywane do nowych wymagań.

wsparcie

Media Projekt Szkoła Projektowania i informatyki GmbH jest Sponsoring dla Media Design Szkoły, Media Projekt School of Design i informatyki ma trzy miejsca do nauki: Berlin, Monachium i Dusseldorf, a ich siedziba w Berlinie. Rektor Media Design Szkoły jest Hartmut Bode, kanclerz MD.H jest Arnim Zubke.

Spółka zależna Media Design Academy w kształceniu i szkoleniu GmbH jest nosicielem, założona w 2014 roku Prywatnego projektu Media Design Fachoberschule (Md.A-FOS)

Oficjalnie uznane i akredytowane

Od 01. Kwietnia 2004 jest prywatna Media Design School of Design i informatyce, zgodnie z § 123 ust. 1 Berlin Higher Education Act w związku z § 70 ust. 1 ustawy o szkolnictwie wyższym i zatwierdzone przez państwo od 10.05.2010 również z Certified Nauka instytucjonalnie. Reaccreditation przez Nauki odbyła się 19.10.2015.

Aby ułatwić międzynarodową porównywalność stopni wykonanych regularną ponowną akredytację kierunków MD.H przez Centralną Agencja Ewaluacji i Akredytacji (Zeva). Wszystkie kursy MD.H są z powodzeniem akredytowanym.

Główny Media Design Szkoły

Bliżej firmy

Monachium, Dusseldorfie i Berlinie są wśród mediów i projektowania stolicach Niemiec. We wspólnych projektach z wiodących wydawców, agencji, firm produkcyjnych i innych firm, studenci uczą się praktyki.

Bliżej pulsie mediów, projektowania i Informatyki

Prawie żadnego przemysłu zmienia się tak szybko, jak w dziedzinie mediów, projektowania i informatyki. Dlatego MD.H ich programów nauczania i programów do nowych wymagań rynku reguluje w sposób ciągły.

Bliżej do praktyki

Profesorowie i wykładowcy MD.H działało i działa z powodzeniem w praktyce. Gwarantuje to, że studenci nabywają wiedzę bieżących i istotne, że pozwala im sukcesu zawodowego.

Bliżej profesorów

Na MD.H nie ma zajęcia masowe. Małe grupy seminaryjne oraz łatwa dostępność wydziału bezpośredni kontakt między studentami i nauczycielami bezpiecznych.

Bliżej Jobs

Bliskość działalności jest również blisko do potencjalnych pracodawców. MD.H pomaga studentom indywidualnie o własnej służby zawodowej.

Studia na MD.H

Media Projekt Szkoła posiada łącznie sześć studia licencjackie się. Kursy multimedia design, Media and Communication Management, Zarządzanie Moda, Fashion Design i Digital Film Design - Animacja / VFX absolwent z Bachelor of Arts. Program kończy się z grą Projektowania Bachelor of Science.

Trzy Programy magisterskie Media Design, Gry Projektowanie i Media i Komunikacja Zarządzanie zamknąć każdy z Master of Arts.

Jakakolwiek obecność kursach Media Design Szkoły są akredytowane przez Główny Agencja Ewaluacji i Akredytacji (Zeva).

Szkolenie i edukacja

Najlepszym edukacja - właśnie ten argument ten MD.H. Oprócz nauczania uniwersyteckiego Uniwersytetu Media Design zajmuje bardzo udane Trening z IHK studiach dla projektanta dla mediów cyfrowych i drukowania.

Kursy wieczorowe dla osób pracujących i które odbywa się w czasie wakacji letnich Mediów obóz dla wszystkich młodych duchem, którzy chcą sprawdzić swoje talenty dla pracowników mediów, należy wypełnić szereg MD.H.

Twoja przyszłość - nasza misja

Planują swoją przyszłość w zakresie projektowania i mediów na świecie? Bardzo dobrze! My także. Przez ponad 25 lat, mamy uczniów z naszej wiedzy i doświadczenia w jednym z najbardziej ekscytujących gałęziach chwili obecnej - i przyszłości. A dokładnie, gdzie jest biznes, media i projekt spotyka: w twórczym twierdz Monachium, Berlinie i Düsseldorfie.

Szkolenie odbędzie się w ścisłym związku z wykładowcą. Projekty ćwicz regularnie i staż Aby połączyć się z firmą już podczas ich treningu tu i promować pracę zespołową z naszych uczestników. Ogólnie rzecz biorąc, Uniwersytet Media Design zatrudnia 43 profesorów. Przejście do profesjonalnego świata towarzyszy w każdym miejscu Służby Karier MD.H.

Badania obok ich zatrudnienia

Więc jeśli szukasz nowej orientacji zawodowej lub wykształcenia dźwięku dla ich kolejne wyzwanie zawodowe, jesteśmy właściwymi ludźmi. Oferujemy najlepszą możliwą zbroję teoretyczną i praktyczną. Nasz Plus: cenne kontakty w świecie pracy, która czeka na zalecenia z nami; , Chęć motywują uczniów do postępu profesjonalnie i osobiście; do studentów, którzy nie są zadowoleni z pierwszych dostępnych kierunków studiów, ale z najlepszymi.

lokalizacje

Media Projekt Szkoła jest reprezentowana w Berlinie, Monachium i Dusseldorfu z własnych ośrodków szkoleniowych o łącznej powierzchni 12.000 metrów kwadratowych. Strony są wyposażone w obszerny, wysokiej jakości technologii medialnej, u. . w Berlinie i Monachium Via profesjonalnie wyposażone studio wideo i nagrywania. Liczba miejsc jest w sumie 1400 (WS2014 / 2015). Fazy ​​obecności kursów zawodowych prowadzone są w odpowiednich miejscach.

Lokalizacje

Monachium

Address
Claudius-Keller-Straße 7
81669 Monachium, Bawaria, Niemcy

Düsseldorf

Address
Werdener Straße 4

40227 Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Berlin

Address
Lindenstraße 20-25
10969 Berlin, Berlin, Niemcy