Przeczytaj oficjalny opis

Media Design School - Instytucja

Media Projekt Szkoła jest jednym z wiodących uniwersytetów dla mediów i wzornictwa w Niemczech. Stanowi on we wszystkich istotnych obszarach mediów od młodości jutra. Studenci korzystają ze szczególnej bliskości Wzornictwa Akademii Mediów Gospodarką.

MD.H utrzymuje bliskie Kontakty z przedsięwzięć gospodarczych z naciskiem w mediach i jest członkiem Stowarzyszenia prywatnych uczelni (VHP). organizowane są w VPH ponad 40 wiodących niemieckich prywatnych uczelni.

MD.H jeden z największych prywatnych dostawców kursów i szkoleń w zakresie nowych mediów, gier, mody, mediów i komunikacji oraz zarządzania IT. Firma postrzega siebie jako siłę napędową. Przy opracowywaniu ofert, uniwersytet zawsze uważała obecnego i przyszłego zapotrzebowania na rynku pracy, I wszystkie dotychczasowe oferty są stale dostosowywane do nowych wymagań.

wsparcie

Media Projekt Szkoła Projektowania i informatyki GmbH jest Sponsoring dla Media Design Szkoły, Media Projekt School of Design i informatyki ma trzy miejsca do nauki: Berlin, Monachium i Dusseldorf, a ich siedziba w Berlinie. Rektor Media Design Szkoły jest Hartmut Bode, kanclerz MD.H jest Arnim Zubke.

Spółka zależna Media Design Academy w kształceniu i szkoleniu GmbH jest nosicielem, założona w 2014 roku Prywatnego projektu Media Design Fachoberschule (Md.A-FOS)

Oficjalnie uznane i akredytowane

Od 01. Kwietnia 2004 jest prywatna Media Design School of Design i informatyce, zgodnie z § 123 ust. 1 Berlin Higher Education Act w związku z § 70 ust. 1 ustawy o szkolnictwie wyższym i zatwierdzone przez państwo od 10.05.2010 również z Certified Nauka instytucjonalnie. Reaccreditation przez Nauki odbyła się 19.10.2015.

Aby ułatwić międzynarodową porównywalność stopni wykonanych regularną ponowną akredytację kierunków MD.H przez Centralną Agencja Ewaluacji i Akredytacji (Zeva). Wszystkie kursy MD.H są z powodzeniem akredytowanym.

Główny Media Design Szkoły

Bliżej firmy

Monachium, Dusseldorfie i Berlinie są wśród mediów i projektowania stolicach Niemiec. We wspólnych projektach z wiodących wydawców, agencji, firm produkcyjnych i innych firm, studenci uczą się praktyki.

Bliżej pulsie mediów, projektowania i Informatyki

Prawie żadnego przemysłu zmienia się tak szybko, jak w dziedzinie mediów, projektowania i informatyki. Dlatego MD.H ich programów nauczania i programów do nowych wymagań rynku reguluje w sposób ciągły.

Bliżej do praktyki

Profesorowie i wykładowcy MD.H działało i działa z powodzeniem w praktyce. Gwarantuje to, że studenci nabywają wiedzę bieżących i istotne, że pozwala im sukcesu zawodowego.

Bliżej profesorów

Na MD.H nie ma zajęcia masowe. Małe grupy seminaryjne oraz łatwa dostępność wydziału bezpośredni kontakt między studentami i nauczycielami bezpiecznych.

Bliżej Jobs

Bliskość działalności jest również blisko do potencjalnych pracodawców. MD.H pomaga studentom indywidualnie o własnej służby zawodowej.

Studia na MD.H

Media Projekt Szkoła posiada łącznie sześć studia licencjackie się. Kursy multimedia design, Media and Communication Management, Zarządzanie Moda, Fashion Design i Digital Film Design - Animacja / VFX absolwent z Bachelor of Arts. Program kończy się z grą Projektowania Bachelor of Science.

Trzy Programy magisterskie Media Design, Gry Projektowanie i Media i Komunikacja Zarządzanie zamknąć każdy z Master of Arts.

Jakakolwiek obecność kursach Media Design Szkoły są akredytowane przez Główny Agencja Ewaluacji i Akredytacji (Zeva).

Szkolenie i edukacja

Najlepszym edukacja - właśnie ten argument ten MD.H. Oprócz nauczania uniwersyteckiego Uniwersytetu Media Design zajmuje bardzo udane Trening z IHK studiach dla projektanta dla mediów cyfrowych i drukowania.

Kursy wieczorowe dla osób pracujących i które odbywa się w czasie wakacji letnich Mediów obóz dla wszystkich młodych duchem, którzy chcą sprawdzić swoje talenty dla pracowników mediów, należy wypełnić szereg MD.H.

Twoja przyszłość - nasza misja

Planują swoją przyszłość w zakresie projektowania i mediów na świecie? Bardzo dobrze! My także. Przez ponad 25 lat, mamy uczniów z naszej wiedzy i doświadczenia w jednym z najbardziej ekscytujących gałęziach chwili obecnej - i przyszłości. A dokładnie, gdzie jest biznes, media i projekt spotyka: w twórczym twierdz Monachium, Berlinie i Düsseldorfie.

Szkolenie odbędzie się w ścisłym związku z wykładowcą. Projekty ćwicz regularnie i staż Aby połączyć się z firmą już podczas ich treningu tu i promować pracę zespołową z naszych uczestników. Ogólnie rzecz biorąc, Uniwersytet Media Design zatrudnia 43 profesorów. Przejście do profesjonalnego świata towarzyszy w każdym miejscu Służby Karier MD.H.

Badania obok ich zatrudnienia

Więc jeśli szukasz nowej orientacji zawodowej lub wykształcenia dźwięku dla ich kolejne wyzwanie zawodowe, jesteśmy właściwymi ludźmi. Oferujemy najlepszą możliwą zbroję teoretyczną i praktyczną. Nasz Plus: cenne kontakty w świecie pracy, która czeka na zalecenia z nami; , Chęć motywują uczniów do postępu profesjonalnie i osobiście; do studentów, którzy nie są zadowoleni z pierwszych dostępnych kierunków studiów, ale z najlepszymi.

lokalizacje

Media Projekt Szkoła jest reprezentowana w Berlinie, Monachium i Dusseldorfu z własnych ośrodków szkoleniowych o łącznej powierzchni 12.000 metrów kwadratowych. Strony są wyposażone w obszerny, wysokiej jakości technologii medialnej, u. . w Berlinie i Monachium Via profesjonalnie wyposażone studio wideo i nagrywania. Liczba miejsc jest w sumie 1400 (WS2014 / 2015). Fazy ​​obecności kursów zawodowych prowadzone są w odpowiednich miejscach.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BA

Media Design School

Wizualizacje, animacje i VFX są integralną częścią przemysłów filmowych, telewizyjnych i reklamowych. W reklamach telewizyjnych i prasowych Praktycznie wszystkie produkty ... [+]

perspektywy

Wizualizacje, animacje i VFX są integralną częścią przemysłów filmowych, telewizyjnych i reklamowych. w Telewizja i druk reklamowy Praktycznie wszystkie produkty przedstawione na komputerze. Branża gier jest stale Umawiającego się Digital Designer Film / wewnątrz. Obszary zastosowania do animacji i efektów specjalnych zawsze podbijać nowe gałęzie przemysłu. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów jest wielki - i rośnie!

Kolejnym argumentem za wybór studiów, są bardzo dobrą okazją do zdobycia doświadczenia za granicą. Londyn, Los Angeles, Vancouver i Szanghaju tutaj najbardziej popularnych witryn, Odpowiednie lokalizacje dla przyszłych ofert MD.H studiów Cyfrowy Film Design - Animacja / VFX w Berlinie i Monachium.... [-]

Niemcy Monachium Düsseldorf Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Media Design School

Dzięki intensywnej opieki przez nauczycieli w małych grupach badawczych, ale przede wszystkim przez zastosowanie, czego nauczyli się do prawdziwych wyzwań przedsiębiorstw ... [+]

Jak mogę dowiedzieć się na MD.H?

Dzięki intensywnej opieki przez nauczycieli w małe grupy badawczeAle głównie przez zastosowanie nauki na konkretnych wyzwań stojących przed firmami. Nasi doświadczeni profesorowie / profesorów i wykładowców / wykładowców z praktyki pomogą swoją wiedzę i umiejętności związanych ćwiczyć i stale rozwijać:

W seminariach z rzeczywistych studiów przypadków, odgrywanie ról, ćwiczenia, dyskusje i prezentacje. W praktycznych modułów projektu. Są to zarówno od koncepcji poprzez projektowanie i produkcję stron internetowych, kampanie w mediach społecznościowych, reklamy telewizyjne, spoty radiowe i broszur W międzynarodowych warsztatach z ekspertami ze wszystkich sektorów mediów. Fakty Czas trwania: 7 semestrów Typ: Pełny etat Punkty kredytowe: 210 ECTS Stopień: Bachelor of Arts (BA) daty wydania: 01 października Lokalizacje: Monachium, Dusseldorf, Berlin Jak będę MD.H studenta / w? ... [-]
Niemcy Monachium Düsseldorf Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Media Design School

Media Projekt Szkoła posiada 25-letnie doświadczenie w dziedzinie edukacji. We wszystkich mediach i obszarów projektowych, oferuje state-of-uznanych kursów. Wybór trzech ... [+]

Dlatego MD.H!

Media Projekt Szkoła posiada 25-letnie doświadczenie w dziedzinie edukacji. We wszystkich mediach i obszarów projektowych, oferuje state-of-uznanych kursów. Wybór trzech miejscach w mediach i mody twierdz Berlinie, Düsseldorfie i Monachium. Łączy dobrą lokalizację miasta, nowoczesne udogodnienia i wiele sposobów, aby badanie elastyczności.

Fakty Czas trwania: 7 semestrów Typ: Pełny etat Punkty kredytowe: 210 ECTS Stopień: Bachelor of Arts (BA) daty wydania: 01 października Lokalizacje: Monachium, Dusseldorf, Berlin W kilku krokach do badania

Decyzja wstęp jest osobisty wywiad, test umiejętności, a pisemny wniosek. Jest to możliwe w każdej chwili. Ponadto, darmowe próbki robocze są złożone z różnych obszarów. Warunek jest ogólna uniwersytet, uczelnia techniczna lub uznanym za równoważne.... [-]

Niemcy Monachium Düsseldorf Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Media Design School

"Moda nie ucieka cię". - Tak, że to przynosi Karla Lagerfelda do punktu. Moda jest wyrazem ducha czasu i wymaga przez projektantów i wysokiej świadomości społeczno-kultur ... [+]

Jak jest oczywiście strukturę?

Kurs składa się z 7 semestrów. 5th semestrze jest semestr.

Co robi MD.H?

"Moda nie ucieka cię". - Tak, że to przynosi Karla Lagerfelda do punktu. Moda jest wyrazem ducha czasu i wymaga przez projektantów i wysokiej świadomości społeczno-kulturowej i ekologicznej.

w Oczywiście Fashion Design kładzie się na przyśrodkowej procesów transformacyjnych mody oprócz praktycznego i systematycznej wymiany rozwoju prototypu i projektowania kolekcji szczególny nacisk. Uczniowie rozwijają podstawę metodologiczną do pracy naukowej i koncepcyjnej, a także rozległa wiedza kontekstowa w zakresie projektowania mody i teoretycznej w marketingu i zarządzania modą. Będzie przekazywać wiedzę do nowych technologii w projektowaniu interfejsu, wzornictwa przemysłowego, produkcji odzieży tekstylnej i komunikacji wizualnej oraz ich wpływu na proces produkcji odzieży i samej odzieży. Szczególny nacisk jest położony na rozwój świadomości Odpowiedzialność ekologiczna i społeczna Proces projektowania, produkcji i komunikacji mody.... [-]

Niemcy Monachium Düsseldorf Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Media Design School

W siedmiu semestrach kwalifikujące nauczycieli początkujących menedżerów i kierowników mody mody dostarczenie szerokiej i szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania pr ... [+]

Co robi MD.H?

W siedmiu semestrach uprawnieni nauczyciele uczą początkujących Moda menedżerowie i kierownicy mody obszerna i szeroka wiedza w zarządzanie, Produkty i zarządzanie marką z krajowych i międzynarodowych Przemysł włókienniczy i mody Zestaw ostrości. Również ważne studia językowe i kulturowe umiejętności są nauczane. Te praktyczne projekty i Praktikumssemester służą do poszerzenia i pogłębienia umiejętności i doświadczenie, które są istotne dla liderów w dziedzinie zarządzania mody.

Studenci MD.H otrzymują darmowy dostęp do globalnej sieci informacyjnej tendencja WGSN podczas studiów.

Interdyscyplinarne wymagania Media Design Szkoła przychodzi w realizacji kilku kursów i pracy nad projektem wraz z przedstawicielami kursów "Fashion Design" oraz "Media i Communication Management" wyrażone.... [-]

Niemcy Monachium Düsseldorf Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Media Design School

Z niezbędną zbroi technicznym i kreatywnym i właściwych kontaktów, aby go w najlepszych studiach deweloperskich. Oba oferują MD.H. I wiele więcej. Więc jest o programowan ... [+]

Do następnego poziomu!

Z niezbędną zbroi technicznym i kreatywnym i właściwych kontaktów, aby go w najlepszych studiach deweloperskich. Oba oferują MD.H. I wiele więcej. Więc jest o Programowanie Artificial Intelligence na "Schedule". W ten sposób można umieścić w jakiejś firmy szybko do wyższych poziomów (Game).

Fakty Czas trwania: 7 semestrów Typ: Pełny etat Punkty kredytowe: 210 ECTS Stopień: Bachelor of Science (licencjat) daty wydania: 01 kwietnia 2016 (Dusseldorf) | 01 października Lokalizacje: Monachium, Dusseldorf, Berlin Dlatego możliwości!

Kontakt, kontakty, kontakty - szczególnie w branży medialnej, są alfą i omega dobra, więc jeśli nie trzeba zaczynać od zera jako początkujący / ale istniejące interfejsy mogą korzystać z rynku pracy, Podobnie jak w przypadku usług kariery MD.H, dzięki bogatej działalności i usług kontaktowych, rozwoju zawodowego studentów i absolwentów liderów / zachęca absolwentów.... [-]

Niemcy Monachium Düsseldorf Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku