SAE Institute Berlin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

INSTYTUT SAE Została założona w 1976 roku i od tego czasu stała się największym na świecie twórcą edukacji twórczej z branży 50 kampusów w 28 krajów. Program SAE został starannie opracowany w porozumieniu z wiodącymi praktykami branżowymi, aby sprostać wymaganiom światowej branży mediów kreatywnych.

Instytut SAE oferuje bogaty wachlarz zajęć w dziedzinie mediów kreatywnych (audio, film, animacja, tworzenie gier, biznes muzyczny i internet) z silną tradycją praktycznego zastosowania i uznaniem branży. Licencjat z zakresu Bachelor of Arts / Bachelor of Science może być osiągnięty zaledwie dwa lata.

Dostępne są dwa programy magisterskie (magisterskie / magisterskie). Studia licencjackie i magisterskie oferowane są w połączeniu z renomowanym Uniwersytetem Middlesex w Londynie. Instytut SAE ma sieć na wszystkich kontynentach z kampusami w światowych centrach kreatywnych mediów, w tym w Londynie, Berlinie, Monachium, Paryżu, Barcelonie, Nowym Jorku, Los Angeles i innych.

Test Stowarzyszenie Absolwentów SAE Jest siecią absolwentów i studentów Instytutu SAE, którzy mają za zadanie dostarczyć im doświadczenia z absolwencją po uzyskaniu wykształcenia na światowym poziomie i zaoferowania zróżnicowanego programu zasobów, wydarzeń i komunikacji, aby zaoferować im aktywny program miejsca pracy, utrzymywać ich w kontakcie ze sobą I związany z Instytutem SAE.

Test Konwencja Alumni SAE Jest wolnym wydarzeniem sieciowym tradycyjnie odbywającym się w Berlinie dla każdego, kto interesuje się kreatywnym rozwojem mediów i technologią. Roczne wydarzenie łączy się tak, jak umysły dzielące się wiedzą potrzebną do poznania kreatywnych mediów i branży rozrywkowej. Konwencja oferuje bogate możliwości ostatecznych badań, stymulowanie edukacji i rozwoju biznesu - jest to idealne forum wymiany i wymiany poglądów.

Test Magazyn SAE Jest czasopismem Instytutu SAE i Stowarzyszenia Absolwentów SAE. Wydanie pierwotnie wydane w formie drukowanej, ale przeniesione do opublikowanego online w 2014 roku.

Dostępne są dwa programy magisterskie (magisterskie / magisterskie). Studia licencjackie i magisterskie oferowane są w połączeniu z renomowanym Uniwersytetem Middlesex w Londynie. (Jeden program mistrzowski z Middlesex i jeden z słynnym Folkwang Universität der Künste.

O CAMPUSIE

Kampus Berliński Oferuje kreatywnym, namiętnym studentom dostęp do standardowych urządzeń i kadry dydaktycznej o wybitnej wiedzy z dziedziny oraz pasji, aby każdy student mógł wykorzystać swój potencjał.

  • Dobrze wyposażone studia nagraniowe, pakiety filmowe i liczne stanowiska robocze w przestrzeni 2.000 m2
  • Wszystkie kursy i programy w Instytucie SAE w Berlinie prowadzone są w języku angielskim i niemieckim
  • Silna sieć z dynamiczną branżą kreatywną w stolicy Niemiec
  • Dodatkowe wykłady gości i seminaria z renomowanymi liderami branży

Lokalizacje

Berlin

SAE Institute Berlin

Address
Cuvrystr. 4
10997 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
+49 (0)30 220 662 116

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium