Przeczytaj oficjalny opis

INSTYTUT SAE Została założona w 1976 roku i od tego czasu stała się największym na świecie twórcą edukacji twórczej z branży 50 kampusów w 28 krajów. Program SAE został starannie opracowany w porozumieniu z wiodącymi praktykami branżowymi, aby sprostać wymaganiom światowej branży mediów kreatywnych.

Instytut SAE oferuje bogaty wachlarz zajęć w dziedzinie mediów kreatywnych (audio, film, animacja, tworzenie gier, biznes muzyczny i internet) z silną tradycją praktycznego zastosowania i uznaniem branży. Licencjat z zakresu Bachelor of Arts / Bachelor of Science może być osiągnięty zaledwie dwa lata.

Dostępne są dwa programy magisterskie (magisterskie / magisterskie). Studia licencjackie i magisterskie oferowane są w połączeniu z renomowanym Uniwersytetem Middlesex w Londynie. Instytut SAE ma sieć na wszystkich kontynentach z kampusami w światowych centrach kreatywnych mediów, w tym w Londynie, Berlinie, Monachium, Paryżu, Barcelonie, Nowym Jorku, Los Angeles i innych.

Test Stowarzyszenie Absolwentów SAE Jest siecią absolwentów i studentów Instytutu SAE, którzy mają za zadanie dostarczyć im doświadczenia z absolwencją po uzyskaniu wykształcenia na światowym poziomie i zaoferowania zróżnicowanego programu zasobów, wydarzeń i komunikacji, aby zaoferować im aktywny program miejsca pracy, utrzymywać ich w kontakcie ze sobą I związany z Instytutem SAE.

Test Konwencja Alumni SAE Jest wolnym wydarzeniem sieciowym tradycyjnie odbywającym się w Berlinie dla każdego, kto interesuje się kreatywnym rozwojem mediów i technologią. Roczne wydarzenie łączy się tak, jak umysły dzielące się wiedzą potrzebną do poznania kreatywnych mediów i branży rozrywkowej. Konwencja oferuje bogate możliwości ostatecznych badań, stymulowanie edukacji i rozwoju biznesu - jest to idealne forum wymiany i wymiany poglądów.

Test Magazyn SAE Jest czasopismem Instytutu SAE i Stowarzyszenia Absolwentów SAE. Wydanie pierwotnie wydane w formie drukowanej, ale przeniesione do opublikowanego online w 2014 roku.

Dostępne są dwa programy magisterskie (magisterskie / magisterskie). Studia licencjackie i magisterskie oferowane są w połączeniu z renomowanym Uniwersytetem Middlesex w Londynie. (Jeden program mistrzowski z Middlesex i jeden z słynnym Folkwang Universität der Künste.

O CAMPUSIE

Kampus Berliński Oferuje kreatywnym, namiętnym studentom dostęp do standardowych urządzeń i kadry dydaktycznej o wybitnej wiedzy z dziedziny oraz pasji, aby każdy student mógł wykorzystać swój potencjał.

  • Dobrze wyposażone studia nagraniowe, pakiety filmowe i liczne stanowiska robocze w przestrzeni 2.000 m2
  • Wszystkie kursy i programy w Instytucie SAE w Berlinie prowadzone są w języku angielskim i niemieckim
  • Silna sieć z dynamiczną branżą kreatywną w stolicy Niemiec
  • Dodatkowe wykłady gości i seminaria z renomowanymi liderami branży
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

SAE Institute Berlin

Od badań anatomicznych do precyzyjnego modelowania postaci, skomplikowanych tekstur, środowisk i integracji z silnikami gier, program rozwija swoje umiejętności wykorzyst ... [+]

PRZEGLĄD

Od badań anatomicznych do precyzyjnego modelowania postaci, skomplikowanych tekstur, środowisk i integracji z silnikami gier, program rozwija swoje umiejętności wykorzystując standardowe technologie i metody produkcji w celu tworzenia sztuki 3D w grach.

Łącząc technikę z artystyką, ukończysz z silnym portfelem i przekonasz się, że masz własną drogę do pracy nad wymarzoną pracą w przemyśle gier.

Program studiów obejmuje dwa kursy: Dyplom Animacji Gry i Sztuki 3D SAE oraz kurs na poziomie licencjackim, który dostarcza dodatkowych zestawów umiejętności i zrozumienia branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki rozwoju gier, prowadzącej do międzynarodowego Uznany film animowany z licencją BA / BSc (Hons), zatwierdzony przez Uniwersytet w Middlesex w Londynie.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Berlin

Koncentrując się na przedsiębiorczości, ten program został opracowany w celu uwzględnienia innowacyjnych modeli biznesowych w erze cyfrowej i dostarczenia wiedzy i umieję ... [+]

PRZEGLĄD

Koncentrując się na przedsiębiorczości, ten program został opracowany w celu uwzględnienia innowacyjnych modeli biznesowych w erze cyfrowej i dostarczenia wiedzy i umiejętności w kluczowych aspektach działalności muzycznej, w których mantra "zmiana jest równa szansie".

Kurs obejmuje podstawowe aspekty branży muzycznej, począwszy od perspektyw kulturowych i historycznych, analizy i prognozowania, ram prawnych i przychodów do planowania, budżetowania, marketingu i zdobywania umiejętności w zakresie cyfrowych mediów w różnych scenariuszach branżowych, takich jak zarządzanie artystami, wydawnictwo, E-muzyka i zarządzanie wydarzeniami na żywo.

Program studiów składa się z dwóch kursów, znanego i uznanego w branży dyplomu SAE Music Business oraz poziomu licencjackiego, który zapewnia dodatkowe zestawy umiejętności i zrozumienie branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki audio, co prowadzi do międzynarodowego Uznany dyplom licencjackiego BA / BSc (z wyróżnieniem), zatwierdzony przez Uniwersytet Middlesex w Londynie.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Berlin

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w produkcji muzycznej, postprodukcji na potrzeby filmu lub telewizji, na żywo, nadawania radia, projektowania dźwięku, gry dźwięk ... [+]

PRZEGLĄD

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w produkcji muzycznej, produkcję postprodukcji na potrzeby filmu czy telewizji, na żywo, nadawanie programów radiowych, projektowanie dźwięku, gry dźwiękowe lub w jednym z wielu różnych dziedzin przemysłu audio, BA / BSc (Hons) Audio Production * Licencjat daje wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do osiągnięcia sukcesu kariery.

Program studiów składa się z dwóch kursów, dobrze znanego i uznanego w branży dyplomu inżyniera dźwięku SAE oraz poziomu licencjackiego, który zapewnia dodatkowe zestawy umiejętności i zrozumienie branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki audio, co prowadzi do międzynarodowego Uznany dyplom licencjackiego BA / BSc (z powodzeniem), zatwierdzony przez Uniwersytet Middlesex w Londynie.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Berlin

Jeśli jesteś pasjonatem filmów i chce rozpocząć karierę w przemyśle filmowym, nie szukaj dalej. W tym programie będziesz rozwijać podstawowe umiejętności i wiedzę wykorzy ... [+]

PRZEGLĄD

Jeśli jesteś pasjonatem filmów i chce rozpocząć karierę w przemyśle filmowym, nie szukaj dalej. W tym programie będziesz rozwijać podstawowe umiejętności i wiedzę wykorzystaną w produkcji filmów działających w wielu niezależnych i wspólnych projektach.

Łącząc technikę z artystyką, ukończysz z silnym portfelem i przekonasz się, że masz własną drogę do twojej marzenia.

Program studiów składa się z dwóch kursów, znanego i uznanego dyplomu produkcji filmów cyfrowych SAE oraz kursu postępu, który zapewnia dodatkowe zestawy umiejętności i zrozumienie branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki tworzenia filmów, co prowadzi do Uznanej na skalę międzynarodową studiów filmowych BA / BSc (z powodzeniem), zatwierdzonego przez Uniwersytet Middlesex w Londynie.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Berlin

Od podstaw, zaawansowanych modułów, które szczegółowo opisują programowanie gier, absolwenci tego programu studiów wyrastają z bardzo rynkowych umiejętności, które zasila ... [+]

PRZEGLĄD

Od podstaw, zaawansowanych modułów, które szczegółowo opisują programowanie gier, absolwenci tego programu studiów wyrastają z bardzo rynkowych umiejętności, które zasilają jeden z największych sektorów branży mediów kreatywnych.

Kładziemy nacisk na szkolenia praktyczne, pozwala na pracę przy różnych projektach w trakcie studiów, aby nauczyć się podstawowych technik i narzędzi dla rozwoju gier. Ci są wspierane przez opiekunów prowadzić swój eksperymentowanie i twórczość, aby upewnić się rozwijać umiejętności, które przygotują Cię do sukcesu.

Program studiów składa się z dwóch kursów: Dyplomu Programowania SAE Games i poziomu licencjackiego, który zapewnia dodatkowe umiejętności oraz zrozumienie branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki audio, co prowadzi do międzynarodowego uznania BSc (Hons) Gry Programowanie * stopień, zatwierdzone przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Berlin

Jako absolwent naszych profesjonalnych ścieżek edukacyjnych w dziale Visual FX i 3D Animation oczekujemy kariery w tworzeniu kompozycji, animacji 3D, renderowaniu lub kon ... [+]

PRZEGLĄD

Jako absolwent naszych profesjonalnych ścieżek edukacyjnych w dziale Visual FX i 3D Animation oczekujemy kariery w tworzeniu kompozycji, animacji 3D, renderowaniu lub koncepcji.

Łącząc technikę z artystyką, ukończysz z silnym portfelem i przekonasz się, że masz własną drogę do pracy nad wymarzoną pracą w przemyśle gier.

Program studiów składa się z dwóch kursów, kursu SAE Visual FX i 3D Animation oraz kursu na poziomie licencjackim, który zapewnia dodatkowe umiejętności i zrozumienie branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki rozwoju gier, co prowadzi do międzynarodowego Uznany certyfikat BA / BSc (z wyróżnieniem) Wizualny i 3D Animacja * stopień, zatwierdzony przez Uniwersytet Middlesex w Londynie.... [-]

Niemcy Berlin
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Berlin
Address
Cuvrystr. 4
10997 Berlin, Berlin, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 (0)30 220 662 116