Przeczytaj oficjalny opis

SAE Institute został założony w 1976 roku i stał się największym na świecie prywatne instytucje edukacyjne w sektorze rozwija produkcję mediów z 53 lokalizacjach w 28 krajach od tamtego czasu. Programy nauczania są starannie opracowywane w porozumieniu z wiodącymi praktykami z branży i stale aktualizowane, aby sprostać wymaganiom światowego przemysłu kreatywnego mediów.

SAE Institute ma silną tradycję praktycznego zastosowania i uznanie w branży rozbudowany portfel w sektorach kreatywnych multimedialnych (audio, cyfrowy Inżynierii Produkcji Filmowej, Animation Art, Gry programowanie, muzyka biznes, www Design & Development and Cross Media Production). Bachelor of Arts / Bachelor of Science może zostać osiągnięty w stopniu przyspieszonej w ciągu zaledwie dwóch lat.

Istnieją dwa programy magisterskie (MA / MSc) są dostępne. Programy licencjackie, magisterskie i są oferowane we współpracy z prestiżowym i uznanym w kraju Middlesex University w Londynie i Uniwersytetu Folkwang w Essen. SAE Institute posiada sieć rozciągającą się na sześciu kontynentach, z lokalizacji w centrach twórczej i mediów biznesowych, w tym Londynie, Berlinie, Monachium, Paryżu, Barcelonie, Amsterdamie, Nowym Jorku, Los Angeles, Bangkok, Sydney, Kapsztad i wiele innych.

SAE Online jest kampus online SAE Institute w World Wide Web oferuje rosnące wybór kursów internetowych i kwalifikacji, krótkich kursów na stopnie mistrzowskie, które zostały zatwierdzone przez Middlesex University. Doświadczenie prawie 40-letniej historii Instytutu pod uwagę w ocenie naszych najlepszych i najbardziej elastyczny Bildungsplaattform online. SAE Institute SAE umożliwia on-line wielu studentów spoza miejscach obecności dostęp do kursów, szkoleń i kursów edukacyjnych w sprawdzonej jakości SAE.

Stowarzyszenie SAE Alumni jest sieć dla absolwentów SAE i studentów, która postawiła sobie za cel oferowanie ich użyciu edukację w pierwszej klasie po zakończeniu doświadczenia, absolwentów i zróżnicowany program zasobów, wydarzeń i komunikacji, a także aktywnego pośrednictwa pracy, utrzymywanie kontaktu między ich utrzymać i kontynuować zaangażowanie w ofertach na SAE.

Konwencja SAE Alumni to darmowa impreza sieci dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem mediów kreatywnego i technologii. Coroczna impreza skupia ludzi podobnie myślących i zapewnia wymianę wiedzy i kontaktów w branży twórczej mediów.

SAE Magazine to magazyn Instytutu SAE oraz Stowarzyszenie Absolwentów SAE. Pierwotnie ukazał się on w druku, ale jest publikowany w formie elektronicznej w Internecie od 2014 r.

Wartości i wizja

NASZA WIZJA

Jesteśmy wiodącym trenerów dla osób w branży kreatywnej mediów na całym świecie.

MISJA

 • Oferujemy specjalistyczne kursy dla zawodowych i akademickich szkolenia w świecie i inspirować i zachęcać naszych absolwentów.
 • W naszych kursach, skupiamy się na doświadczeniu praktycznym potrzebom naszych studentów i wiarygodność, które cieszą się w branży.
 • Nasi studenci mają dostęp do wiedzy top-to-date i skorzystać z doskonałych udogodnień, aby poprawić swoje umiejętności.
 • Mamy sieć w skali globalnej i są uważane za profesjonalną społeczność twórczych umysłów w branży medialnej.
 • Dostarczamy doskonałości w zakresie usług związanych z akademickich i studenckich,.

NASZE WARTOŚCI

 • Wierzymy w naszych celów i jesteśmy przekonani, aby je osiągnąć.
 • Wierzymy w pracy zespołowej i zbiorowej postępu.
 • Łamiemy nowy grunt, z wysokimi standardami iz pasją.
 • Budujemy zaufanie dzięki kompetencji i ciągłego doskonalenia.
 • Pracujemy profesjonalnie i autentyczne.
 • Szanujemy środowisko i szanujemy naszych bliźnich.

O CAMPUS

campus Leipzig zapewnia idealne środowisko dla studentów. Od 2004 roku, pełen uroku można się nauczyć praktycznie i studiował w doskonałej lokalizacji w centrum w budynku w stylu secesyjnym.

W centrum miasta, w bliskiej odległości od słynnego na całym świecie St. Thomas Church, kampus znajduje się w uroczym budynku z początku dni

Silne powiązania z centralnym niemieckiej branży medialnej

3 piętra kilka apartamentów typu studio, nagrywania filmów oraz liczne stacje robocze w tym nowoczesnym kampusie dostępnych

Dla muzyków i aktorek, którzy chcą zapewnić projektów szkoleniowych * dostępnych nasi uczniowie, stworzyliśmy rejestrację artystów tutaj.

* To może obejmować: nagrań wideo, muzyka, film krótkometrażowy film dokumentalny.

Programy prowadzone przez:
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BSc

SAE Institute Leipzig

Od podstaw do zaawansowanych modułów, które zajmują się szczegółowo z programowaniem gier - absolwenci wyłaniają się z niezwykłych umiejętności z tego przedmiotu i jechać ... [+]

Masz kreatywność, dużo wyobraźni i lubi tworzenia światów cyfrowych? Pan cieszy programowanie i masteringu na każdym poziomie? Następnie jest twój talent w Departamencie gry!

Od podstaw do zaawansowanych modułów, które zajmują się szczegółowo z programowaniem gier - absolwenci wyłaniają się z niezwykłych umiejętności z tego przedmiotu i jechać jeden z największych obszarów przemysłów kreatywnych w.

Kładziemy nacisk na praktyczne ćwiczenia pozwalają na pracę w trakcie studiów w wielu różnych projektach i nauczyć się narzędzi i technik tworzenia gier i programowania. Będzie to wspierać przez opiekunów, które promują swoje doświadczenia i dorobek twórczy, dzięki czemu można rozwijać swoje umiejętności na rynku.... [-]

Niemcy Kitzscher
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

SAE Institute Leipzig

Czy jesteś w produkcji muzycznej, postprodukcja dla filmu i telewizji, w dziedzinie dźwięku na żywo, radio, projektowania dźwięku, dźwięk gry lub jednego z wielu dziedzin ... [+]

Masz talent do bas, dryg do średniej i opiera się na wysokiej jakości dźwięku? Następnie jest twój talent w Zakładzie Inżynierii audio!

Czy jesteś w produkcji muzycznej, postprodukcja dla filmu i telewizji, w dziedzinie dźwięku na żywo, radio, projektowania dźwięku, dźwięk gry lub jednego z wielu dziedzin przemysłu audio, chce pracować - z / BSc (z wyróżnieniem) produkcji audio BA * Ci wiedzę i praktyczne umiejętności, które są potrzebne do udanej kariery.

Przepisy studiów przewiduje dwie części kursu, znany i uznany przez przemysł SAE audio Inżynieria dyplom i część licencjat, dowiedział się w dodatkowe umiejętności i obszarów, takich jak procesy zachodzące w branży twórczej, zarządzanie projektami, praw autorskich i specjalnych technik audio, są doprowadzone do domu. Kurs jest zawarta z międzynarodowo uznaną BA / BSc (z wyróżnieniem) audio Produkcji *, zatwierdzony przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Kitzscher
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Leipzig

Jeśli jesteś zapalonym fanem filmów i ruchomego obrazu i chcą założyć lub rozwijać karierę w filmie lub branży telewizji, programów nauczania, kształcenia i szkolenia Dep ... [+]

Myślisz, że w ruchome obrazy, skupia się na czystych cięć i jak chwytania historie? Następnie jest twój talent w Departamencie cyfrowej produkcji filmowej!

Jeśli jesteś zapalonym fanem filmów i ruchomego obrazu i chcą założyć lub rozwijać karierę w filmie lub branży telewizji, programów nauczania, kształcenia i szkolenia Departamentu Cyfrowy Film Production zapewnić solidne podstawy do kariery zacząć w branży. W programie studiów dowiesz się niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie projektów, co jest ważne w produkcji folii.

Przepisy studiów przewiduje dwie części kursu, znany i uznany przez przemysł SAE Cyfrowy Film Production dyplomu oraz część licencjackie, dowiedział się w dodatkowe umiejętności i obszarów, takich jak procesy zachodzące w branży twórczej, zarządzanie projektami, praw autorskich i specjalnych technik filmowych przedstawia domu. Kurs jest zawarta z międzynarodowo uznaną BA / BSc (z wyróżnieniem) Cyfrowy Film Production *, zatwierdzony przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Kitzscher
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Leipzig

Z naciskiem na zarządzanie firmą tej studiów ma na celu opracowanie i zarządzanie innowacyjne modele biznesowe do ery cyfrowej. Absolwenci będą wyposażone aspektów wiedzy ... [+]

Organizować pasję koncerty, zespoły i betreust jak trzeba zarządzać strony biznesowej? Następnie jest twój talent w Zakładzie Muzyki firmy!

Z naciskiem na zarządzanie firmą tej studiów ma na celu opracowanie i zarządzanie innowacyjne modele biznesowe do ery cyfrowej. Absolwenci będą wyposażone aspektów wiedzy i umiejętności centralnych branży muzycznej.

Program obejmuje podstawowe aspekty przemysłu muzycznego, koncentrując się na perspektywach kulturowych i historycznych, analiz i prognoz, ramy prawne i strumienie przychodów do planowania, budżetowania i marketingu w różnych scenariuszach branżowych takich. rozciągać jak zarządzanie artysty, wydawniczej, e-muzyki i imprez na żywo.... [-]

Niemcy Kitzscher
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Leipzig

Jeśli jesteś zapalonym fanem efektów wizualnych i filmem i chcą założyć lub rozwijać karierę w branży filmowej, branży gier i przemysł reklamowy, programy studiów, kształ ... [+]

Jeśli jesteś zapalonym fanem efektów wizualnych i filmem i chcą założyć lub rozwijać karierę w branży filmowej, branży gier i przemysł reklamowy, programy studiów, kształcenie i szkolenie na Wydziale Visual FX i animacji 3D stanowią solidną podstawę dla rozpocząć swoją karierę w tych częściach przemysłów kreatywnych. W programie studiów dowiesz się niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie projektów, co jest ważne w VFX sektora produkcji. Przepisy studiów przewiduje dwie części kursu, znanego i uznanego przez przemysł SAE Wizualnej FX i animacja 3d dyplom i części Bachelor, dowiedział się w dodatkowe umiejętności i obszarów, takich jak procesy zachodzące w branży twórczej, zarządzanie projektami, praw autorskich i specjalnych technik z filmu - przemysł i animacja są traktowane. Kurs jest zawarta z uznanym międzynarodowo BA / BSc (z wyróżnieniem) programu Visual Effects Animation *, zatwierdzony przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Kitzscher
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Leipzig

Z badań anatomicznych do precyzyjnego modelowania postaci i złożonych faktur, środowisk i ich integracji silnik gry - to oczywiście dać umiejętności branżowych, technolog ... [+]

Z badań anatomicznych do precyzyjnego modelowania postaci i złożonych faktur, środowisk i ich integracji silnik gry - to oczywiście dać umiejętności branżowych, technologie i metody produkcji do tworzenia modeli 3D do projektowania artystycznego gier. Po zapoznaniu się z kombinacji zawartości technicznej i artystycznej, dokonać ostatecznej z przekonujący portfela. Przepisy studyjne zobaczyć dwie części oczywiście wcześniej, znanej i uznanej przez przemysł SAE Gra Art & 3D Animation dyplomu oraz część licencjackie, dowiedział się w dodatkowe umiejętności i obszarów, takich jak procesy zachodzące w branży twórczej, zarządzanie projektami, praw autorskich i specjalnych technik z branży gier obróbki. Badanie zakończono * licencjata (z wyróżnieniem) Animacja sztuka gra z międzynarodowo uznaną BA / zatwierdzony przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Kitzscher
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Leipzig

Media krajobraz ciągle się zmienia. Coraz więcej urządzeń i platform na stałe zmienić sposób, w jaki ludzie radzą sobie z treści. ... [+]

Media krajobraz ciągle się zmienia. Coraz więcej urządzeń i platform na stałe zmienić sposób, w jaki ludzie radzą sobie z treści. Content is King! Wysoki popyt na nowe treści wymaga komunikatory musi mieć wiele umiejętności cyfrowych wydawnictw - zarówno treści i technologii. Program licencjackie Media Production i wydawnictwa został opracowany, aby spełnić te zmieniające się wymagania zawodów w sektorze dziennikarstwa / PR / Komunikacja i służy fachową wiedzą w zakresie komunikacji, dziennikarstwa, dzieła sztuki i edycji, audio, produkcja wideo, programowania stron internetowych i publikacji online. Przepisy studiów przewiduje dwie części kursu, znany i uznany przez przemysł SAE Cross Media Production dyplomu oraz część licencjackie, dowiedział się w dodatkowe umiejętności i obszarów, takich jak procesy zachodzące w branży twórczej, zarządzanie projektami, praw autorskich i specjalnych technik komunikacyjnych są doprowadzone do domu. Kurs jest zawarta z międzynarodowo uznaną BA / BSc (z wyróżnieniem) Media Production i wydawnictwa *, zatwierdzony przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Kitzscher
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute Leipzig

Od tradycyjnych stron internetowych na szybko rosnącym rynku dla rozwoju aplikacji internetowych - oboje normami branżowymi i technologii internetowych najnowocześniejszy ... [+]

Od tradycyjnych stron internetowych na szybko rosnącym rynku dla rozwoju aplikacji internetowych - oboje normami branżowymi i technologii internetowych najnowocześniejszych uczy, dzięki czemu stają się częścią jednej z najsilniejszych regionów gospodarczych w całej branży twórczej. Lubisz wykorzystał, proces badania hands-on na bazie projektu i rozwijać swoje umiejętności w HTML, CSS, JavaScript, PHP i projektowania interfejsu użytkownika (UI). Przepisy studiów przewiduje dwie części kursu. Znany i branży akceptowane SAE Web Design & Development Dyplom i Wieczór kawalerski, gdzie nauczył się traktować dodatkowe umiejętności i tematy takie jak przegląd branży internetowej i medialnej, zarządzania projektami, praw autorskich i szczególnego Webentwicklungstechniken. Kurs jest zawarta z międzynarodowo uznaną Rozwoju BA / BSc (z wyróżnieniem) Web *, zatwierdzony przez Middlesex University w Londynie.... [-]

Niemcy Kitzscher
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
24 - 42 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku