SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiowanie w centrum północnego Schwarzwaldu wiedzy

Perspektywiczne studiów studia licencjackie i magisterskie w dziedzinie biznesu i mediów w małych grupach z indywidualnej opieki w Calw.

Test SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw jest niedochodową prywatnych, państwowych uznanych uczelni. Obecnie około 330 studentów uczestniczących w ustalonych programów studiów licencjackich i magisterskich. Wybierając pogłębianie profile Studenci mają możliwość dostosowania swoich studiów w szczególności na bieżącej sytuacji na rynku pracy. Oprócz przekazywania wiedzy i międzykulturowych umiejętności i języki i najważniejsze w miejscu pracy, umiejętności miękkie są częścią nauczania. Studenci oczekują małe grupy i intensywnego nadzoru przez profesorów i wykładowców z praktyki.

Licencjackie i magisterskie studia SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw

Business Administration (w pełnym i niepełnym wymiarze godzin) Media i Komunikacja Zarządzanie Zarządzanie mediami i komunikacja publiczna Sterowanie Marketing Management (akredytacja w 2015 roku) Kultury i Event Management (akredytacja w 2015 roku)

Edukację w pierwszej klasie

SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw widzi siebie jako centrum doskonałości w zakresie kształcenia w dziedzinie biznesu i mediów. Na Uniwersytecie przyszłych specjalistów, przedsiębiorców i menedżerów są szkoleni.

Prof. hab. Peter J. Weber - dyrektor i dyrektor zarządzający SRH Uniwersytetu Ekonomicznego i media Calw - podkreśla: "Kształcimy całą osobę - pewny szybko wiedzy w praktyce i silne jako zespół. Szkolenie w zakresie przetrwania, gry i działalność w międzynarodowych transakcjach handlowych są przykłady innowacyjnych metod nauczania i zróżnicowanych-learningowych przez kolegium, oprócz umiejętności technicznych przekazuje również najważniejsze w miejscu pracy, umiejętności miękkich. Tak więc, osobowościowe i społeczne umiejętności uczniów otrzymują ukierunkowane szkolenia i rozwój. "Studenci oczekują małe grupy, indywidualne podejście i osobistego trenera przez profesorów i wykładowców z praktyki. "Pozwoli to rygorystyczne badania, niskie ceny porzucających naukę i zwiększenie szans na zatrudnienie - dla najlepszych możliwości na rynku pracy", powiedział Weber.

Jak firmy są tworzone z biznesowego pomysłu do biznesplanu i udało się stworzyć na rynku? Jak można serwisy społecznościowe są wykorzystywane profesjonalnie w komunikacji korporacyjnej? Jak korporacyjnych zasobów ludzkich, marketingu i kontroli optymalnie organizuje? To tylko niektóre z pytań, są kierowane przez studentów Uniwersytetu SRH Ekonomii i mediów Calw.

Kontakty Międzynarodowe

Międzynarodowość są kapitalizowane na Uniwersytecie SRH Ekonomii i mediów Calw. Uczelnia utrzymuje bliskie kontakty z międzynarodowymi uczelniami partnerskimi i instytutów badawczych - w tym Austrii, Hiszpanii, Indii i Turcji. Współpraca wspólnych projektów badawczych obejmuje programów wymiany. Ponadto współpracuje SRH Uniwersytet Ekonomiczny i mediów Calw z firmami gospodarczych i przemysłowych, stowarzyszeń zawodowych i izb. Uczniowie aktywnie uczestniczą w badaniach, pracy nad projektami, udział w stażach lub zapisu licencjackich i prac magisterskich w znanych firmach i ukrytych mistrzów. Oprócz języków obcych takich jak angielski, hiszpański, włoski i francuski kompetencje międzykulturowe, takie jak są "poprawne" zachowanie się w międzynarodowym środowisku biznesowym w programie nauczania.

Study Dni Informacyjne 2015

W SRH Uniwersytetu Ekonomicznego i mediów Calw regularnie gości Study Dni Informacyjne. Przyszli studenci mieli okazję zapoznać się z kursów uczelnianych do interakcji z uczniami i nauczycielami, jak również uczestniczyć w wykładach na próbki. Dni informacyjne Badanie odbędzie się w następujących terminach:

Środa, 18 marca 2015 von 14.00 bis 16.00 zegar Środa, 29 lipca 2015 von 14.00 bis 16.00 zegar Środa, 18 listopada 2015 von 14.00 bis 16.00 zegar

Ponadto potencjalni studenci mogą również indywidualne spotkania doradcze.

Wiedza Region Północny Czarny Las

Średniowieczne miasto Calw - miejsce narodzin poety Hermann Hesse - ma coś dla przyjemne i skuteczne środowisko uczenia się zapewnia atmosfery starego miasta w typowym środowisku Czarnego Lasu, cały rok sportu, sceny żywe sztuki i obiektów handlowych. Calw z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi, przystępne koszty utrzymania i odprężającej atmosferze sukcesu akademickiego. Stan kapitału Stuttgart, złote miasto Pforzheim i Sztuki i Mediów Karlsruhe można szybko i łatwo dojechać. Wiedza północna regionu Schwarzwald charakteryzuje się licznymi (Świat) lidera rynku i ukrytych mistrzów. SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw jest mocno zakorzeniona od 2000 część wiedzy północnego Schwarzwaldu, w tym jednego.

Lokalizacje

Calw

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Address
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw
Staatlich anerkannte Fachhochschule
Lederstraße 1
75365 Calw

75365 Calw, Badenia-Wirtembergia, Niemcy
Telefon
+49 (0) 7051 9203-0

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium