Przeczytaj oficjalny opis

Studiowanie w centrum północnego Schwarzwaldu wiedzy

Perspektywiczne studiów studia licencjackie i magisterskie w dziedzinie biznesu i mediów w małych grupach z indywidualnej opieki w Calw.

Test SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw jest niedochodową prywatnych, państwowych uznanych uczelni. Obecnie około 330 studentów uczestniczących w ustalonych programów studiów licencjackich i magisterskich. Wybierając pogłębianie profile Studenci mają możliwość dostosowania swoich studiów w szczególności na bieżącej sytuacji na rynku pracy. Oprócz przekazywania wiedzy i międzykulturowych umiejętności i języki i najważniejsze w miejscu pracy, umiejętności miękkie są częścią nauczania. Studenci oczekują małe grupy i intensywnego nadzoru przez profesorów i wykładowców z praktyki.

Licencjackie i magisterskie studia SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw

Business Administration (w pełnym i niepełnym wymiarze godzin) Media i Komunikacja Zarządzanie Zarządzanie mediami i komunikacja publiczna Sterowanie Marketing Management (akredytacja w 2015 roku) Kultury i Event Management (akredytacja w 2015 roku)

Edukację w pierwszej klasie

SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw widzi siebie jako centrum doskonałości w zakresie kształcenia w dziedzinie biznesu i mediów. Na Uniwersytecie przyszłych specjalistów, przedsiębiorców i menedżerów są szkoleni.

Prof. hab. Peter J. Weber - dyrektor i dyrektor zarządzający SRH Uniwersytetu Ekonomicznego i media Calw - podkreśla: "Kształcimy całą osobę - pewny szybko wiedzy w praktyce i silne jako zespół. Szkolenie w zakresie przetrwania, gry i działalność w międzynarodowych transakcjach handlowych są przykłady innowacyjnych metod nauczania i zróżnicowanych-learningowych przez kolegium, oprócz umiejętności technicznych przekazuje również najważniejsze w miejscu pracy, umiejętności miękkich. Tak więc, osobowościowe i społeczne umiejętności uczniów otrzymują ukierunkowane szkolenia i rozwój. "Studenci oczekują małe grupy, indywidualne podejście i osobistego trenera przez profesorów i wykładowców z praktyki. "Pozwoli to rygorystyczne badania, niskie ceny porzucających naukę i zwiększenie szans na zatrudnienie - dla najlepszych możliwości na rynku pracy", powiedział Weber.

Jak firmy są tworzone z biznesowego pomysłu do biznesplanu i udało się stworzyć na rynku? Jak można serwisy społecznościowe są wykorzystywane profesjonalnie w komunikacji korporacyjnej? Jak korporacyjnych zasobów ludzkich, marketingu i kontroli optymalnie organizuje? To tylko niektóre z pytań, są kierowane przez studentów Uniwersytetu SRH Ekonomii i mediów Calw.

Kontakty Międzynarodowe

Międzynarodowość są kapitalizowane na Uniwersytecie SRH Ekonomii i mediów Calw. Uczelnia utrzymuje bliskie kontakty z międzynarodowymi uczelniami partnerskimi i instytutów badawczych - w tym Austrii, Hiszpanii, Indii i Turcji. Współpraca wspólnych projektów badawczych obejmuje programów wymiany. Ponadto współpracuje SRH Uniwersytet Ekonomiczny i mediów Calw z firmami gospodarczych i przemysłowych, stowarzyszeń zawodowych i izb. Uczniowie aktywnie uczestniczą w badaniach, pracy nad projektami, udział w stażach lub zapisu licencjackich i prac magisterskich w znanych firmach i ukrytych mistrzów. Oprócz języków obcych takich jak angielski, hiszpański, włoski i francuski kompetencje międzykulturowe, takie jak są "poprawne" zachowanie się w międzynarodowym środowisku biznesowym w programie nauczania.

Study Dni Informacyjne 2015

W SRH Uniwersytetu Ekonomicznego i mediów Calw regularnie gości Study Dni Informacyjne. Przyszli studenci mieli okazję zapoznać się z kursów uczelnianych do interakcji z uczniami i nauczycielami, jak również uczestniczyć w wykładach na próbki. Dni informacyjne Badanie odbędzie się w następujących terminach:

Środa, 18 marca 2015 von 14.00 bis 16.00 zegar Środa, 29 lipca 2015 von 14.00 bis 16.00 zegar Środa, 18 listopada 2015 von 14.00 bis 16.00 zegar

Ponadto potencjalni studenci mogą również indywidualne spotkania doradcze.

Wiedza Region Północny Czarny Las

Średniowieczne miasto Calw - miejsce narodzin poety Hermann Hesse - ma coś dla przyjemne i skuteczne środowisko uczenia się zapewnia atmosfery starego miasta w typowym środowisku Czarnego Lasu, cały rok sportu, sceny żywe sztuki i obiektów handlowych. Calw z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi, przystępne koszty utrzymania i odprężającej atmosferze sukcesu akademickiego. Stan kapitału Stuttgart, złote miasto Pforzheim i Sztuki i Mediów Karlsruhe można szybko i łatwo dojechać. Wiedza północna regionu Schwarzwald charakteryzuje się licznymi (Świat) lidera rynku i ukrytych mistrzów. SRH Uniwersytet Ekonomiczny i media Calw jest mocno zakorzeniona od 2000 część wiedzy północnego Schwarzwaldu, w tym jednego.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Studia Bachelor of Business Administration pozwala na pełną elastyczność. Studiujesz w niepełnym wymiarze godzin, w uzupełnieniu do zawodu lub innej działalności, a firmy ... [+]

BWL badania - w niepełnym wymiarze czasu pracy wraz z ich

Studia Bachelor of Business Administration pozwala na pełną elastyczność. Studiujesz w niepełnym wymiarze godzin, w uzupełnieniu do zawodu lub innej działalności, a firmy mogą być reprezentowane w wyborach dwa z ośmiu głównych tematów indywidualnie Specjalizujemy. Z wyjątkiem przedmiotów podstawowych gospodarczych, ale również nabyć ważne umiejętności w zakresie umiejętności miękkich, takich jak metody pracy, komunikacji i umiejętności językowych i międzykulturowych. W ramach "profilu międzynarodowym Calw" można korzystać zarówno z języków obcych, jak również z międzynarodowych kontaktów uczelni.... [-]

Niemcy Calw
Październik 2019
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Lubisz numery? Myślisz, że jak przedsiębiorca? Chcesz przejść i osiągnąć coś w swoim życiu? Twoja kariera w przyszłości czeka na Ciebie: Jako absolwent programu sterujące ... [+]

Twoje możliwości kariery w sektorze prywatnym

Lubisz numery? Myślisz, że jak przedsiębiorca? Chcesz przejść i osiągnąć coś w swoim życiu? Twoja kariera w przyszłości czeka na Ciebie: Jako absolwent programu sterującego można uzyskać najlepsze perspektywy zawodowe w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych. Ze względu na praktyczne szkolenie z międzynarodowo uznaną kwalifikacji jesteś dobrze przygotowany do przyszłej pracy zawodowej.

Nauka, praktyka i Higiena osobista: Nasze trzy klucze do sukcesu

Nauka na bieżąco, udział w badaniach praktycznych - który oferuje Uniwersytet SRH Ekonomii i mediów Calw w małych grupach. Dla usługi osobiste, nasze wspaniałe udogodnienia, aby zapewnić profesorów i wykładowców. ... [-]

Niemcy Calw
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
40 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Promocje w karierze z naciskiem na komunikację w dziedzinie marketingu i zarządzania zdarzeniami i public relations? ... [+]

Umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji

Promocje w karierze z naciskiem na komunikację w dziedzinie marketingu i zarządzania zdarzeniami i public relations?

Za pomocą tego programu możemy zakwalifikować się szybko i praktyczne do kariery w branży medialnej lub w spółkach z intensywną komunikację zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Zarabiaj z nami wiedzę komunikacji zorientowanych: Poza uwzględnieniem zawartości biznesowych prezentacji Oczywiście, język, public relations, dziennikarstwo lub retoryki. Technologia Media i projektowanie podnieść swój profil w dodatku.

Małe grupy, indywidualne podejście i profesjonalne profesorowie i wykładowcy z praktycznej wiedzy gwarantuje optymalne warunki do nauki.... [-]

Niemcy Calw
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BBA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Zdobyć szybko praktyczną znajomość i projektowanie ukierunkowane na swojej kariery zawodowej. ... [+]

BWL badania - udany start w gospodarce!

Dedykowane, pełen energii?

Zdobyć szybko praktyczną znajomość i projektowanie ukierunkowane na swojej kariery zawodowej.

Promocje w praktyce?

Znajdź nawet podczas badania biznesu i trudne zadania praktyczne, aby iść do przodu w swojej karierze i rozwoju osobistego.

Intensywna wymiana z profesorów chciał?

Skorzystaj z bliskiej współpracy z profesorów na studiach biznesowych. Skorzystać nie tylko z wybitnych przejść kariery akademickiej, ale również na praktyczne znaczenie swoich profesorów, które pomogą Ci podjąć swoją wiedzę biznesową celowego.

Sukcesy przyszły na myśli?

Wybierz po stopień licencjata w Business Administration bezpośredniego wejścia w praktyce.... [-]

Niemcy Calw
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
36 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Herzlich willkommen | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Trailer SRH Brainwaves | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Wissen verdauen »Studentenprojekte«

"Wirtschaft im Gespräch" mit Rektor Prof. Dr. habil. Peter J. Weber