Przeczytaj oficjalny opis

58599_IMG_0040.jpg

HDPK jest wiodącą prywatną uczelnią dla branży twórczej, usytuowaną w jednym z niemieckich centrów twórczych: w Berlinie. Programy obejmują zarówno aspekty artystyczne, jak i technologiczne, jak również kwestie dotyczące praktycznego zarządzania i teorii mediów. Program koncentruje się na muzyce i przemyśle medialnym (poza filmem i telewizją).

Zarówno uniwersytet, jak i wykładowcy biorą udział w rynkach muzycznych i medialnych, a ich doświadczenie płynie do programów.

Hdpk otworzył w kwietniu 2010 r. Jako prywatny Uniwersytet Nauk Stosowanych i został zatwierdzony przez Departament Edukacji, Nauki i Badań Senackich w Berlinie.

Centralnym nauczaniem uczelni jest to, że jest to praktyka, odzwierciedlona w interdyscyplinarnych projektach realizowanych we wszystkich programach studiów i uzupełniana naukowo zorientowanymi, przemyślanymi programami nauczania. Planowanie programów nauczania opiera się na rzeczywistości szybko zmieniającego się świata zawodowego, zapewniając ciągłe dostosowywanie programów studiów do nowych wymagań. Zarówno pracownicy, jak i członkowie zarządu są zaangażowani w przemysł, co wzmacnia to podejście.

Co oddziela nas od siebie

Doskonałe warunki studiów

Stawiamy sobie wysokie standardy. Małe grupy, profesorowie z silnym środowiskiem w swoich dziedzinach oraz najnowocześniejszy sprzęt w naszych studiach dźwiękowych i fotograficznych oraz w cyfrowych przestrzeniach roboczych zapewniają naszym uczniom prawdziwie profesjonalne środowisko pracy.

58613_IMG_9987.jpg

Prawdziwe podejście

Jeśli chodzi o administracyjne i finansowe aspekty przyszłych zawodów studentów, zarządzanie projektami, prawo medialne i biznes medialny są tak samo elementem programu nauczania jak szkolenia artystyczne i techniczne. Utrzymujemy ścisłe kontakty z ważnymi podmiotami w branży, aby cały czas przechowywać treść naszych programów i nastawiać się na stale zmieniające się możliwości zawodowe.

Kształcenie ustawiczne

Studenci są traktowani z szacunkiem jako całość. Celem jest zachęcanie do podejścia, które nadaje orientację w zmieniających się, pojawiających się otoczeniach i wspiera kształcenie przez całe życie. Dlatego koncentrujemy się na umiejętności komunikacyjnych i społecznych oraz praktycznych projektach, a także w kwestiach czysto akademickich.

Współpraca

W programie jest około 600 studentów z około 20 krajów (od maja 2016 r.), 24 profesorów, około 74 wykładowców, 6 programów licencjackich i 2 magisterskich oraz 2 siostrzane uczelnie SRH w Berlinie (łącznie reprezentuje 2.000 studentów i 28 programów), hdpk jeden z naprawdę udanych prywatnych uczelni w Niemczech, a część grupy SRH z 12 000 studentów i 10 uniwersytetów.

58600_hdpk_DACH.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Przemysł kulturalny i twórczy rozwijają się na skalę światową, a Berlin jest gorącym miejscem dla branż twórczych - dzięki czemu jest idealnym miejscem do nauki. Kreatywn ... [+]

Przemysł kulturalny i twórczy rozwijają się na skalę światową, a Berlin jest gorącym miejscem dla branż twórczych - dzięki czemu jest idealnym miejscem do nauki. Kreatywni szefowie potrzebują twórczych liderów, a nauczysz się wspierać, sprzedawać i zarządzać sukcesem w branży twórczej. Stopień przygotuje również do rozpoczęcia własnej działalności lub pracy w bardziej tradycyjnej branży, w której firmy coraz częściej szukają innowacyjnych podejść do zarządzania.

Treść, cel i struktura kursu

BA Creative Industries Management zapewnia wykształcenie, które zapewni Ci wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności i kompetencje w celu tworzenia wartości biznesowej poprzez strategiczne zarządzanie, innowacje i projektowanie w szerokim zakresie branży twórczej i kulturalnej oraz poza nią.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Projekt Audio obejmuje wiele więcej niż nagrywanie dźwięku i kopiowanie filmów, czy też zestaw chwytliwych jingle do transmisji radiowych i telewizyjnych, styl Charlie-Sh ... [+]

Projekt Audio obejmuje wiele więcej niż nagrywanie dźwięku i kopiowanie filmów, czy też zestaw chwytliwych jingle do transmisji radiowych i telewizyjnych, styl Charlie-Sheen. Nasi studenci są szkoleni w zakresie projektowania dźwięku na instrumentach i komputerach, w celu nagrywania dźwięków, mowy lub muzyki, tworząc atmosferę słuchową.

Treść, cel i struktura kursu

Projekt audio: aby słuchać dźwięku, słuchać i słuchać

W ramach kursu licencjackiego Projektowanie dźwięku w hdpku w Berlinie uczniowie będą tworzyć imponujące światy dźwięku, akustykę 3D dla gier i soundlogów (nagłośnienie dźwięku). Nauczą się, jak akustycznie reprezentować dane (sonifikacja), a także używać komputerów, takich jak narzędzia Pro Tools jako platformy kompozycji i układu, a także jako instrument cyfrowy.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Z B.Mus. Muzyka popularna opanuje kompozycję i instrumentalistyczny / wokalny układ muzycznych tytułów, a także ich realizację jako performera. Będziesz wiedział, jak wdr ... [+]

Z B.Mus. Muzyka popularna opanuje kompozycję i instrumentalistyczny / wokalny układ muzycznych tytułów, a także ich realizację jako performera. Będziesz wiedział, jak wdrożyć pomysły twórcze, począwszy od pierwszej inspiracji do wykonania lub nagrywania. Nacisk kładzie się na pisanie piosenek, instrumenty / wokale i zespół.

Treść, cel i struktura kursu

Kreatywny muzyk: autor tekstów piosenek, performer i zespół muzyków

Studia licencjackie Popularna muzyka w hdpku w Berlinie przygotowuje utalentowanych młodych muzyków do profesjonalnego wykonywania muzyki na koncerty i produkcje, ucząc umiejętności wykonywania / pisania piosenek wraz z zrozumieniem inżynierii dźwięku i wiedzy organizacyjnej i edukacyjnej.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career