Przeczytaj oficjalny opis

nasz uniwersytet jest skończona 900 studentów w 12 programów licencjackich i magisterskich jedyny prywatny, oficjalnie uznana i instytucjonalnie akredytowane przez Akademię Nauk w Turyngii.

Wszystkie kursy zostały opracowane przez wielkich umysłów i silnymi partnerami z sektora ochrony zdrowia, a tym samym podniesienie rangi uniwersytetu. W elastycznych modeli studyjnych utworzone są specjalistami na rosnącym rynku zdrowia.

Oto Kolegium indywidualnego coachingu, praktyczne wykłady i kompetencji zorientowanych nauczania i uczenia się. Mistrz neurorehabilitacja i kształcenie zintegrowane badania model fizjoterapii studiów licencjackich i terapii mowy są unikalne w Niemczech.

Gera

Oznacza studia z nami

  • Małe grupy studyjne i bliski kontakt z profesorami
  • Zawsze jeden styk
  • Krótkie odległości i nowocześnie urządzony budynek uniwersytecki
  • praktyczne zajęcia
  • studia Elastyczne i zabawy w nauce
  • Korzystając z sieci SRH

Sprawdzona jakość badania

Nasze badania, jak również sama uczelnia, podlegają ścisłym nadzorem jakości neutralnych ekspertów jako agencję akredytacji w dziedzinie zdrowia i spraw społecznych (AHPGS) oraz Rady Nauki. To podkreśla nasze wysokie standardy, aby zapewnić studentom Uniwersytetu SRH Zdrowia Gera najlepszą możliwą jakość studiów.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BA

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Oczywiście edukacja i promocja w dzieciństwie upoważnia do wspierania dzieci w ich rozwoju oraz wspieranie ich edukacji. Uczą się pomagać dzieciom z ryzykiem rozwoju, nie ... [+]

Oczywiście edukacja i promocja w dzieciństwie upoważnia do wspierania dzieci w ich rozwoju oraz wspieranie ich edukacji. Uczą się pomagać dzieciom z ryzykiem rozwoju, niepełnosprawnością, trudności w uczeniu się i zaburzenia zachowania, a towarzyszyć im z rodzicami.

Treść, cele i na końcu badania

Głównym celem naszego programu jest wyraźnie na dynamikę i rozwój dziecka jako niemowlę, maluch i dzieciństwa. Powstawanie i rozwój wsparcia dla dzieci i pracy z rodzinami stanowią centralną podstawą studiów.

Specjalistyczny celem jest wyraźne uwzględnienie rodzajami niepełnosprawności, zaburzeniami rozwojowymi i opóźnień i problemów behawioralnych. Podłączony do tych priorytetów z różnymi koncepcjami, które wspierają dzieci i ich rodzin efektywnie.... [-]

Niemcy Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Więcej
Październik 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku