Przeczytaj oficjalny opis

Praktyka - teoria - Kompetencje

Sports Management, Zarządzanie kulturą, Hospitality and Tourism Management badania i Zarządzania Międzynarodowego na STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg oferuje studia z międzynarodowym naciskiem. Tutaj można studiować w profesjonalnym środowisku uczenia Cultural Management, Sports Management, Hospitality i Zarządzania Turystyką i Gospodarki Międzynarodowej we Freiburgu. ISW Business School Freiburg jest Instytut Przeniesienie oficjalnie uznaną Steinbeis University Berlinie.

Program Uniwersytetu Steinbeis Transferu Instytutów ISW Business School Freiburg SHB zawiera "Leisure Management" z naciskiem na:

  • Międzynarodowe zarządzanie kulturą
  • Zarządzanie międzynarodowe Sport
  • Hotel and Tourism Management

i Studiengang Business Administration:

  • International Management i kompetencji międzykulturowych (niestacjonarnych)
  • Zarządzanie międzynarodowe i międzykulturowe kompetencje (full-time)

International Management Kultury: klasyczna awangarda w tym samym czasie

studiować międzynarodowego zarządzania kulturą znaczy uczyć się zawiłości kultury, gospodarki i społeczeństwa, a także prowadzić działania w kulturze zorientowanej wartości i celów znaczenia. Tutaj idea mediacji kulturowej jest zawsze w pierwszej kolejności. Jeśli studiować zarządzanie kulturą z nami, możemy przygotować się optymalnie do przyszłego zawodu.

ISW 1998 był pierwszym instytutem w Europie z ofertą "Międzynarodowe zarządzanie kulturą" jako początkowy. Poparte jego doświadczenie i w skali światowej sieci absolwentów ISW jest więc w górę dostawcę takiego programu stopni.

kierunków studiów w hotelu i Turystyki: wciąż w dużym popytem

Każdy zainteresowany studiów w Hotel & Tourism Management, odbędzie się Szkoła STI ISW firm Freiburg idealnych warunkach. Poza kontekstach ekonomicznych studiów zarządzania turystyką są nauczane treści przedmiotowych specyficzne we Freiburgu w hotelu, takich jak restauracja Zarządzania gastronomiczna Management, marketingu turystycznego i zrównoważonego rozwoju. Programy turystyka wymagają również doświadczenie w dziedzinie komunikacji międzykulturowej i znajomości języków obcych. Część seminariów jest zatem - także we wszystkich innych programów priorytetowych w ISW - w języku angielskim, a co najmniej jeden inny język obcy jest obowiązkowy.

Badanie International Management Sport: Dużo więcej niż tylko sportowych

Przemysł sportu i rekreacji jest przemysł z doskonałymi perspektywami zawodowymi i bezpiecznych prognoz wzrostu. Jako absolwent zarządzania sportowych z tytułem magistra, masz wiele drzwi otwarte, na przykład w federacjach sportowych, agencji sportowych, prywatnych i publicznych, związków sportowych lub wystawienniczo-konferencyjnego zarządzania. Sukces mówi sam za siebie: Prawie wszyscy absolwenci, którzy badają International Management Sport z nami, znaleźć obiecujących miejsc pracy na całym świecie.

Czy zdecydować się na hotel i turystyka Studies, Zarządzanie sportem lub chcą podejmować zarządzania kulturą jako studium lub są zainteresowani naszymi Studies Business Administration: Unikalna, innowacyjna konstrukcja w badaniu projektu Competence umożliwia optymalne połączenie teorii na najwyższym poziomie stała studiując równolegle praktyczne zastosowanie w przedsiębiorstwach i organizacjach.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

STI ISW Business School Freiburg

BA in Business Administration - Zarządzanie International oraz kompetencje międzykulturowe ma swoją główną ostrość na obiektach w stosowanych ekonomii biznesu w odniesien ... [+]

BA in Business Administration - Międzynarodowego Zarządzania: a tok studiów dla tych, którzy lubią myśleć głębiej

BA in Business Administration - Zarządzanie International oraz kompetencje międzykulturowe ma swoją główną ostrość na obiektach w stosowanych ekonomii biznesu w odniesieniu do działalności międzynarodowej w firmie. Przebieg studiów przygotowuje studentów do kariery zarządzania w międzynarodowym lub działających międzynarodowo zorientowanych firm, niezależnie od ich branży. Będziesz być zakwalifikowane jako ekspert w międzynarodowej działalności gospodarczej, zawodu, który jest znacznie popytu.

ISW Business School Freiburg, w ramach systemu zarządzania jakością, jest zobowiązana do nauczania studentów specjalistycznej wiedzy, metodologii, kompetencje społeczne oraz zdolność do przekazywania tej wiedzy w środowisku zawodowym.... [-]

Niemcy Freiburg
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku