Przeczytaj oficjalny opis

O Touro College

Touro College została założona w Nowym Jorku w 1970 roku przez Dr. Bernard Lander jako szkoła sztuki liberalnej. Od lat siedemdziesiątych rozbudowa uczelni osiągnęła stan Kalifornia, Nevada, Izrael, Rosja i Niemcy.

W 2001 r. Dr. Lander poprosił Sarę Nachamę o współpracę i założenie Touro College w Berlinie. Decyzja o wyborze stolicy Niemiec jako nowego kampusu dla Touro College była oparta na głębokiej żydowskiej historii uczelni i zjednoczeniu społeczności w Berlinie. W semestrze jesiennym 2003 r. Touro Berlin otworzył klasę 18 studentów studiujących program licencjacki w biznesie międzynarodowym, który ostatecznie objął stanowisko licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

W 2005 r. Dr Inspiracją dla Landera była wizyta w Pomniku Ofiar Holocaustu w Berlinie i chęć utworzenia Instytutu Holokaustu w Touro. Lander Institute for Communication and Tolerance został założony na kampusie Touro College Berlin w 2006 roku. W semestrze jesiennym 2007 r. Departament z zadowoleniem przyjął kadrę nauczycielską programu "Masters in Holocaust Communication". Program MBA został wprowadzony wkrótce po 2010 r., A tytuł Bachelor of Arts in Psychology powstał w 2013 r.

W Touro College Berlin dążymy do wypełnienia luki między amerykańskimi i niemieckimi systemami akademickimi i stworzenia wielokulturowego środowiska sprzyjającego uczeniu się.

Misja

Touro College jest niezależną instytucją zajmującą się przekazywaniem i utrwalaniem żydowskiego dziedzictwa, a także służeniem całej społeczności zgodnie z ich zaangażowaniem w badania intelektualne, przekazywanie wiedzy, sprawiedliwość społeczną i służbę społeczeństwu.

Touro College Berlin oferuje studia licencjackie i magisterskie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, psychologii i studiów nad Holocaustem. Programy te służą różnorodnym komponentom społeczności Touro i większego społeczeństwa, szczególnie tych, którzy byli zaniedbywani w przeszłości. Touro Berlin to uczelnia, w której studenci są przygotowani do świata zawodowego i otrzymują odwagę i narzędzia potrzebne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Staramy się zapewnić wyjątkową możliwość edukacji międzynarodowej w całości w języku angielskim na naszym malowniczym kampusie w Berlinie. W Touro naszą misję i wizję kierują nasze wartości międzynarodowe, amerykańskie i żydowskie. Obejmujemy studentów z całego świata i dążymy do zapewnienia wysokiej jakości nauczania.

Nasza historia - Kampus "Am Rupenhorn"

Nasz kampus znajduje się w uroczej dzielnicy Charlottenburg w Berlinie. Touro College Berlin został założony w 2003 roku w zabytkowej willi Bauhaus z głęboką historią. Dom naszego kampusu pierwotnie należał do rodziny Lindemann i został zaprojektowany przez niemieckiego architekta Bruno Paula. Kiedy naziści przejęli władzę w latach trzydziestych XX wieku, dom Lindemannów w Am Rupenhorn stał się oficjalną rezydencją Hannsa Kerrla, Reichskirchsminister (ministra Kościoła Rzeszy). Po zakończeniu wojny w 1945 r. Dom przekazano siłom aliantów i po wojnie został użyty jako centrum nauki dla brytyjskiego wojska. Ostatecznie został przekazany rządowi berlińskiemu i był wykorzystywany jako centrum pedagogiczno-edukacyjne w latach pięćdziesiątych. Kampus został przejęty przez Touro College w 2003 roku z klasą zaledwie 18 studentów w pierwszym programie licencjackim w biznesie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Touro College Berlin

Ten kompleksowy program licencjacki zapewnia edukację w zakresie kilku aspektów psychologii, w tym społecznych, anormalnych, międzykulturowych, klinicznych i przemysłowyc ... [+]

Ten kompleksowy program licencjacki zapewnia edukację w zakresie kilku aspektów psychologii, w tym społecznych, anormalnych, międzykulturowych, klinicznych i przemysłowych. Stopień zapewni studentom solidne podstawy do przyszłych studiów lub do przejścia do kariery w tej dziedzinie.

Amerykański program psychologiczny koncentruje się na zrozumieniu ludzkich zachowań i sposobu myślenia. Stopień ten obejmuje wymagane ukończenie ogólnych studiów edukacyjnych, w tym zajęcia z historii, nauk politycznych, filozofii, literatury lub biznesu.

Edukacja ogólna nie tylko przyczynia się do rozwoju człowieka dobrze zbudowanego, dobrze uzbrojonego i dobrze poinformowanego, ale także stanowi solidną podstawę dla dalszej edukacji i rozwoju kariery. Szeroka edukacja zapewnia pełny dostęp do studiów magisterskich w ramach amerykańskiego systemu uniwersyteckiego.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Touro College Berlin

Cele i ścieżki kariery w trzyletnim programie niemieckiej psychologii są porównywalne z celami amerykańskiego programu. Program nauczania obejmuje rozległą sekwencję kurs ... [+]

Cele i ścieżki kariery w trzyletnim programie niemieckiej psychologii są porównywalne z celami amerykańskiego programu. Program nauczania obejmuje rozległą sekwencję kursów psychologicznych z niewielkimi dodatkowymi elementami kursów elekcyjnych i ogólnych. Różnorodność kursów i koncentracja na psychologii międzykulturowej i umiejętnościach miękkich sprawiają, że zajmujemy wyjątkową pozycję wśród programów psychologii licencjackich w Niemczech. Mimo że jest to ścieżka niemieckiego stopnia, językiem nauczania jest język angielski.

Niemiecki dyplom zapewnia ogólne wymagania dotyczące dalszych studiów w programach magisterskich niemieckiego w dziedzinie psychologii - tzw. Anschlussfähigkeit - obejmujących Psychologisches Grundlagenwissen und seine Anwendung w Forschung und Praxis (140 punktów kredytowych), Grundlagen wissenschaftlichen Arbeitens (15 punktów kredytowych) Nichtpsychologischem Wissen zu kultur- und zivilisationstheoretischen Grundlagen (25 punktów kredytowych).... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Touro College Berlin

Program zapewnia szerokie zrozumienie podstawowych zasad biznesowych z opcją wyboru koncentracji w następujących obszarach: Marketing, Zarządzanie, Finanse lub Ekonomia m ... [+]

Program zapewnia szerokie zrozumienie podstawowych zasad biznesowych z opcją wyboru koncentracji w następujących obszarach: Marketing, Zarządzanie, Finanse lub Ekonomia menedżerska.

Amerykański tytuł Bachelor of Science można ukończyć w ciągu ośmiu semestrów. Studenci muszą ukończyć co najmniej 120 amerykańskich kredytów uniwersyteckich (40 kursów).

Programy zarządzania mają na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i pokazanie uczniom narzędzi wykorzystywanych w świecie biznesu. Koncentrując się na komunikacji, biegłości kulturowej i podejmowaniu decyzji w różnych środowiskach, programy kwalifikują się do karier menedżerskich w organizacjach o globalnych powiązaniach. Mogą to być duże wielonarodowe organizacje, ale także start-upy oraz małe i średnie organizacje, które potrzebują perspektyw transgranicznych.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Touro College Berlin

Program zapewnia szerokie zrozumienie podstawowych zasad biznesowych z opcją wyboru koncentracji w następujących obszarach: Marketing, Zarządzanie, Finanse lub Ekonomia m ... [+]

Program zapewnia szerokie zrozumienie podstawowych zasad biznesowych z opcją wyboru koncentracji w następujących obszarach: Marketing, Zarządzanie, Finanse lub Ekonomia menedżerska. Programy zarządzania mają na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i pokazanie uczniom narzędzi wykorzystywanych w świecie biznesu. Koncentrując się na komunikacji, biegłości kulturowej i podejmowaniu decyzji w różnych środowiskach, programy kwalifikują się do karier menedżerskich w organizacjach o globalnych powiązaniach. Mogą to być duże wielonarodowe organizacje, ale także start-upy oraz małe i średnie organizacje, które potrzebują perspektyw transgranicznych.

Klucz informacyjny Data rozpoczęcia programu: semestr jesiennego lub wiosennego Czas trwania: 3 lat Daty rozpoczęcia: Semestr zimowy: koniec sierpnia, semestr zimowy: luty Lokalizacja: Campus am Rupenhorn Opłaty: Opłata za kurs niemieckiego stopnia wynosi 4500 EUR za semestr. Wymagania kwalifikacyjne ... [-]
Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku