Touro College Berlin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Touro College

Touro College została założona w Nowym Jorku w 1970 roku przez Dr. Bernard Lander jako szkoła sztuki liberalnej. Od lat siedemdziesiątych rozbudowa uczelni osiągnęła stan Kalifornia, Nevada, Izrael, Rosja i Niemcy.

W 2001 r. Dr. Lander poprosił Sarę Nachamę o współpracę i założenie Touro College w Berlinie. Decyzja o wyborze stolicy Niemiec jako nowego kampusu dla Touro College była oparta na głębokiej żydowskiej historii uczelni i zjednoczeniu społeczności w Berlinie. W semestrze jesiennym 2003 r. Touro Berlin otworzył klasę 18 studentów studiujących program licencjacki w biznesie międzynarodowym, który ostatecznie objął stanowisko licencjata w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

W 2005 r. Dr Inspiracją dla Landera była wizyta w Pomniku Ofiar Holocaustu w Berlinie i chęć utworzenia Instytutu Holokaustu w Touro. Lander Institute for Communication and Tolerance został założony na kampusie Touro College Berlin w 2006 roku. W semestrze jesiennym 2007 r. Departament z zadowoleniem przyjął kadrę nauczycielską programu "Masters in Holocaust Communication". Program MBA został wprowadzony wkrótce po 2010 r., A tytuł Bachelor of Arts in Psychology powstał w 2013 r.

W Touro College Berlin dążymy do wypełnienia luki między amerykańskimi i niemieckimi systemami akademickimi i stworzenia wielokulturowego środowiska sprzyjającego uczeniu się.

Misja

Touro College jest niezależną instytucją zajmującą się przekazywaniem i utrwalaniem żydowskiego dziedzictwa, a także służeniem całej społeczności zgodnie z ich zaangażowaniem w badania intelektualne, przekazywanie wiedzy, sprawiedliwość społeczną i służbę społeczeństwu.

Touro College Berlin oferuje studia licencjackie i magisterskie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, psychologii i studiów nad Holocaustem. Programy te służą różnorodnym komponentom społeczności Touro i większego społeczeństwa, szczególnie tych, którzy byli zaniedbywani w przeszłości. Touro Berlin to uczelnia, w której studenci są przygotowani do świata zawodowego i otrzymują odwagę i narzędzia potrzebne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Staramy się zapewnić wyjątkową możliwość edukacji międzynarodowej w całości w języku angielskim na naszym malowniczym kampusie w Berlinie. W Touro naszą misję i wizję kierują nasze wartości międzynarodowe, amerykańskie i żydowskie. Obejmujemy studentów z całego świata i dążymy do zapewnienia wysokiej jakości nauczania.

Nasza historia - Kampus "Am Rupenhorn"

Nasz kampus znajduje się w uroczej dzielnicy Charlottenburg w Berlinie. Touro College Berlin został założony w 2003 roku w zabytkowej willi Bauhaus z głęboką historią. Dom naszego kampusu pierwotnie należał do rodziny Lindemann i został zaprojektowany przez niemieckiego architekta Bruno Paula. Kiedy naziści przejęli władzę w latach trzydziestych XX wieku, dom Lindemannów w Am Rupenhorn stał się oficjalną rezydencją Hannsa Kerrla, Reichskirchsminister (ministra Kościoła Rzeszy). Po zakończeniu wojny w 1945 r. Dom przekazano siłom aliantów i po wojnie został użyty jako centrum nauki dla brytyjskiego wojska. Ostatecznie został przekazany rządowi berlińskiemu i był wykorzystywany jako centrum pedagogiczno-edukacyjne w latach pięćdziesiątych. Kampus został przejęty przez Touro College w 2003 roku z klasą zaledwie 18 studentów w pierwszym programie licencjackim w biznesie.

Lokalizacje

Berlin

Address
Am Rupenhorn 5
Berlin, Berlin, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium