Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Aschaffenburg

Uniwersytet Aschaffenburg charakteryzuje się, w większości kursów interdyscyplinarnych i innowacyjnych związanych z ekonomii,. W badaniu pól gospodarki oraz prawa i nauk technicznych, Uniwersytet oferuje obecnie dziesięć kawalerem i pięć kolejnych programów magisterskich, z których jeden jest przeznaczony berufsbelgeitend dalej.

Ścisła współpraca z wieloma firmami i współpracy z zagranicznymi uczelniami gwarantuje, że studenci nabywają praktyczną wiedzę, która jest niezbędna dla skutecznej pracy w coraz bardziej zglobalizowanym środowisku pracy.

Jakość kształcenia akademickiego w Akademii jest podkreślony przez akredytowanych programów studiów i najwyższych stanowiskach w odpowiednich rankingów uniwersyteckich. Aktualna wiedza w połączeniu z kluczowych umiejętności mogą być absolwenci Uniwersytetu Aschaffenburg stają poszukiwanych specjalistów i menedżerów.

model

Uniwersytet Aschaffenburg jest University of Applied Sciences. Zarząd i członkowie uczelni - prof (INN) s, pracownika (ów), a studenci - są oparte na następujących wartościach i celach:

Studenci w centrum

Kładziemy studentów w centrum naszych działań i zobaczyć jak nasze zadanie, aby umożliwić im stać się karierę.

doskonała nauczania

Nie jest realizowana ofiarę studyjną, która jest nastawiona do wymogów rynku pracy i przyszłych wyzwań społecznych. Charakteryzuje się:

usługa Orientacja praktyczny Motywacja nauczycieli Międzynarodowość

Badania i rozwój wiedzy

Uczelnia działa i ćwiczenia w aplikacji zorientowanych badań. Współpraca z firmami i instytucjami doprowadzić do konsekwentnego transferu wiedzy między uniwersytetami a przemysłem.

Równość i przyjazność dla rodzin

Mamy promowania równości kobiet i mężczyzn oraz stworzenie dzieciom i rodzinną badania i warunków pracy.

Ufając współpraca i otwarty dialog

Zasady dobrego współistnienia i szacunku leczenia są przestrzegane. Procesy decyzyjne są przejrzyste, argumenty i interesów, które prowadzą do podejmowania decyzji, które są określone przez otwartą komunikację pomiędzy wszystkimi stronami.

Stopnie: Bachelor i Master

Uniwersytet Aschaffenburg oferuje tylko studia licencjackie i magisterskie. Wszystkie programy studiów licencjackich są kwalifikacje zawodowe i mają normalny okres 7 semestrów. Oto jeden semestr będzie wiążące występował jako staż w firmie. Po 7 semestrów, Bachelor of Arts, Bachelor of Law lub Bachelor of Engineering będą przyznawane w zależności od kursu. W zależności od predyspozycji i zainteresowania magistra mogą być nabyte w kolejne 3 semestry.

Zalety systemu studia licencjackie i magisterskie

Układ dwustopniowy oferuje następujące korzyści:

Bachelor zdolny do wykonywania zawodu

Program Bachelor prowadzi do normalnego okresu 7 semestrów do pierwszego profesjonalnego wyższym wykształceniem. Celem Studium jest nabycie podstawowej wiedzy i umiejętności w celu przyspieszenia kariery i ukierunkowanego zatrudnienia. tytuł licencjata mogą być badania aplikacji zorientowanych uzupełnione magistra lub.

Mistrz pogłębia kształcenia akademickiego

Program Master prowadzi do normalnego okresu trzech semestrów przy badań stosowanych lub drugiego stopnia. To wymaga ukończenia pierwszego stopnia uniwersyteckiego. Wymagania kwalifikacyjne w szczegółach są określane przez uczelnię. Badanie ma na celu poszerzenie, specjalizacji lub poszerzenie -I w ostatnich badań, w razie potrzeby, w praktyce zawodowej - nabytej wiedzy i umiejętności. magisterskich na uniwersytetach nauk stosowanych zapewnić dostęp do wyższej służby cywilnej, gdy program jest akredytowany. magistra zasadzie studiów doktoranckich uprawnia na uniwersytecie. Zawodowe programy magisterskie skierowane do potencjalnych klientów z życia zawodowego z pierwszego stopnia ( "przez całe życie").

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BBA

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Program licencjacki Business Administration przewiduje możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego w zdumiewającym różnych branż i funkcji. Celem tego programu jest kszt ... [+]

Program licencjacki Business Administration przewiduje możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego w zdumiewającym różnych branż i funkcji. Celem tego programu jest kształcenie specjalistów w dziedzinie zarządzania, którzy są w stanie używać specjalistycznych procedur, naukowo opracowane w czasie dla wszystkich funkcji gospodarczych i administracyjnych, w celu rozwiązania problemów praktycznych. Absolwenci programu są w stanie wspierać zarządzanie w różnych obszarach administracji biznesowej i przejąć samych zadań związanych z zarządzaniem.

Wielu naszych absolwentów wejść w świat prywatnego biznesu, gdzie mogą stać się aktywny w konsultacji funkcji (np rewidentów, doradców podatkowych, doradców biznesowych i konsultantów reklamowych), a także starszych pracowników w przemyśle oraz w spółkach handlowych. Nasi studenci są również popytu w sektorach bankowości i zarządzania wierzytelnościami. W szczególności, istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie zarządzania w służbie cywilnej (np władz federalnych, regionalnych organów administracji i działów zabezpieczenia społecznego). ... [-]

Niemcy Aschaffenburg Munich
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Electronic Information Technology i ma wpływ na praktycznie wszystkich dziedzinach życia codziennego. Bez niej nie tylko naturalne korzystanie z komputerów, telewizorów, ... [+]

Electronic Information Technology i ma wpływ na praktycznie wszystkich dziedzinach życia codziennego. Bez niej nie tylko naturalne korzystanie z komputerów, telewizorów, tabletów lub smartfonów byłoby nie do pomyślenia. Można je także znaleźć w coraz bardziej skomplikowanych pojazdów znowu odgrywa w trakcie poruszania się po szynach, w wodzie iw powietrzu coraz większą rolę i jest niezbędna do przemysłowej produkcji dóbr inwestycyjnych i konsumpcyjnych wszelkiego rodzaju. Badanie inżynierii i technologii informatycznej elektrycznego zapewnia wiedzę, umiejętności i kompetencje do wykonania i zrozumienia systemów elektronicznych i oferuje najlepsze perspektywy na rynku pracy.... [-]

Niemcy Munich Aschaffenburg
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Hochschule Aschaffenburg - Infofilm