Przeczytaj oficjalny opis

O naszej uczelni

Co nas wyróżnia

Uniwersytet Nauk Stosowanych Europa - Iserlohn, Berlin, Hamburg kształci projektantów i decydentów jutra w dziedzinach

 • Biznes,
 • Psychologia,
 • Media i komunikacja,
 • Zarządzanie sportem,
 • Sztuka i projektowanie.

University of Applied Sciences Europe jest częścią Global University Systems. Uczelnia promuje zorientowany na przyszłość rozwój umiejętności i interdyscyplinarnych formatów nauczania zgodnie z rzeczywistą praktyką i zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami w lokalizacjach w Iserlohn, Berlinie i Hamburgu.

Dzięki interakcji między kreatywnym, przedsiębiorczym i cyfrowym myśleniem, a także perspektywą międzynarodową, różne dziedziny wzajemnie się wzbogacają i oferują nowe podejścia w nauczaniu i badaniach dostosowanych do wymagań rynku pracy 4.0.

BiTS został założony w 2000 roku jako niezależny uniwersytet. Dziś jest częścią Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Europie i miejscem spotkań młodych talentów biznesowych, członków wydziału, przedsiębiorców i firm na całym świecie. Tutaj zapewniamy środowisko, w którym studenci i profesorowie są zachęcani do rozwijania nowych pomysłów i odkrywania ich pełnego potencjału przedsiębiorczości.

Położyć podwaliny pod ekscytującą karierę z ukierunkowanymi na przyszłość akredytowanymi tytułami licencjackimi i magisterskimi w Berlinie, Hamburgu lub Iserlohn (Nadrenia Północna-Westfalia).

Unikalna sieć międzynarodowa

Uczyń świat swoim kampusem! Na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Europie studiujesz w globalnej sieci . Zachęcamy do wypróbowania rzeczy podczas studiów, czerpania inspiracji z nowych doświadczeń i poszerzania osobistych i zawodowych horyzontów. Skorzystasz z:

 • Semestr zintegrowany za granicą na renomowanej uczelni partnerskiej
 • Międzynarodowy i udany wydział
 • Globalne wykłady i praktyczne projekty transgraniczne dzięki innowacyjnym metodom nauczania
 • Wymiana międzykulturowa - praktycznie i na terenie kampusu - ponad 100 krajów reprezentowanych w naszym kampusie
Rozwój indywidualny i kształcenie interdyscyplinarne

Uniwersytet Nauk Stosowanych Europa oferuje środowisko akademickie, w którym lubisz uczyć w najlepszych międzynarodowych standardach, nie tracąc przy tym swojej indywidualności.

Przechodząc do przyszłości, wymagające i ukierunkowane rozwiązania w coraz większym stopniu wymagają włączenia różnych perspektyw, nowych technologii, kreatywności i metod opartych na badaniach. Aby zapewnić Ci rozwój osobisty i wczesną orientację zawodową, pracujesz praktycznie i interdyscyplinarnie od samego początku i zachęcamy do myślenia ponad granicami z szerokim wyborem przedmiotów. Na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Europie masz dodatkową okazję do angażowania się w pozalekcyjne interdyscyplinarne inicjatywy studenckie w celu dopracowania swojego profilu zawodowego i uzyskania atrakcyjności na rynku pracy.

Dodatkowy certyfikat i zaangażowanie wraz ze studiami

Ponadto liczy się rozwój indywidualnego charakteru: studenci są zachęcani do realizacji projektów z własnej inicjatywy w ramach inicjatyw studenckich i prowadzenia zajęć pozalekcyjnych . Otrzymasz unikalny dodatkowy certyfikat do swojego stopnia, który wymienia rozwój podstawowych umiejętności. Zostały one zidentyfikowane przez Laureata w zleconym badaniu ponad 5000 partnerów i ponad 20 000 studentów, członków wydziałów, pracowników i absolwentów. Jest to kolejna okazja dla studentów i absolwentów, aby zdobyć przewagę nad innymi kandydatami do pracy.

Ponadto możesz dołączyć do jednego z naszych wielu ośrodków studenckich podczas studiów i rozwijać swoje umiejętności poza programem nauczania. Kilka przykładów:

 • CampusMagazin
 • BiTS.fm
 • Wizja BiTS
 • Rubikon
Maksymalna praktyczność

Prawdziwe doświadczenie zawodowe od pierwszego dnia: na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Europie masz możliwość przetestowania tego, czego się nauczyłeś bezpośrednio po zajęciach i zdobycia wglądu w codzienną pracę sektora podczas studiów. Wszystkie programy są zaprojektowane, pod względem treści i harmonogramu, aby umożliwić bezpośrednie zastosowanie teorii w praktyce.

Między innymi programy praktyczne w UE oferują:

 • Członkowie wydziału, którzy są wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie i są aktywni zawodowo w biznesie .
 • Zintegrowane staże, które możesz na przykład ukończyć w jednym z naszych licznych przedsiębiorstw partnerskich.
 • Projekty współpracy z wiodącymi gigantami biznesowymi, takimi jak SAP.
Ucz się z profesjonalistami w innowacyjnym środowisku

Ludzie sukcesu w biznesie to nie tylko znakomici profesjonaliści biznesowi, ale także inni przywódcy. Chcielibyśmy, abyście wzięli to do serca podczas studiów iw tym celu przyprowadzą was razem z ludźmi, którzy wiedzą najlepiej.

Gwarantując małe grupy i grupy seminaryjne , tworzymy całkowicie unikalne środowisko do nauki, w którym możesz rozwijać się intensywnie i indywidualnie . W projektach studyjnych, a także w specjalnych seminariach dotyczących umiejętności miękkich, zapoznajemy Cię z podstawowymi umiejętnościami, takimi jak zarządzanie zespołem, samoorganizacja i planowanie strategiczne, uzupełnianie profilu umiejętności i pielęgnowanie przedsiębiorczego myślenia.

Zostań częścią naszego zespołu i dokonaj zmiany - na całym świecie.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Programy na naszym wydziale biznesowym

Oferujemy różne programy, takie jak:

 • Stopnie licencjackie
 • Podwójne stopnie licencjackie
 • Liczne stopnie magisterskie

Niektóre z tych programów są oferowane w języku angielskim.

Wybierz jedną z trzech lokalizacji

Uniwersytet Nauk Stosowanych Europa ma trzy lokalizacje w centrach kreatywnych Berlin, Hamburg i Iserlohn.

 • Berlin - Centrum przedsiębiorczości, trendsetter, kapitał życia, inkubator pomysłów - niewiele miast jest chwalonych na całym świecie za swoją różnorodność, tak samo jak kapitał niemiecki. Na naszym kampusie w Berlinie uczysz się w pobliżu ekonomicznego hotspotu Potsdamer Platz.
 • Hamburg - w mieście medialnym nr 1 obok Spiegel, Stern, Die Zeit, Google, Twitter, Facebook i innych! Nasz Campus Hamburg znajduje się blisko alternatywnych scen dzielnic, a także ekskluzywnego centrum miasta.
 • Iserlohn - W Nadrenii Północnej-Westfalii Seilersee leży nasz Campus Iserlohn, bogaty w tradycję i trzeci najpiękniejszy kampus w Niemczech, według sondażu magazynu Unicum. Centra przemysłu w Nadrenii Północnej-Westfalii - Dortmund i Kolonii - są łatwo dostępne.
Nowoczesny sprzęt

Oferujemy program, w którym zapoznasz się ze sprzętem, którego będziesz używać później. W związku z tym, w zależności od kampusu, dostępne są urządzenia, od basenów Mac do studia fotograficznego i warsztatów sitodruku.

W przypadku projektów możesz przez cały czas wypożyczać laptopy, aparaty fotograficzne i inne akcesoria.

Państwo zbadane i akredytowane

Uniwersytet Nauk Stosowanych Europa jest uznawany i akredytowany przez Nadrenię Północną-Westfalię i Niemiecką Radę Nauki i Humanistyki zarówno przez państwo, jak i instytucję, i to przez 10 lat, jako jeden z nielicznych uniwersytetów na najdłuższy możliwy okres w Niemcy. Wszystkie nasze programy są akredytowane przez FIBAA, jedną z najważniejszych europejskich i międzynarodowych agencji zajmujących się zapewnianiem jakości i rozwojem w edukacji akademickiej.

Twoja kariera po ukończeniu studiów

Licencjat na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Europie jest optymalnym fundamentem dla pomyślnej przyszłości zawodowej - czy to w biznesie, mediach, sporcie, IT i technologii, zatrudnieniu, jako menedżer czy przedsiębiorca.

Programy naszego Mistrza dają Ci dodatkową szansę na profesjonalny rozwój, rozwijanie swoich umiejętności osobistych i wkraczanie na kolejny poziom w swojej karierze. Nasze Międzynarodowe Centrum Karier wykorzystuje kontakty w naszej firmie i sieci absolwentów, aby osobiście wspierać Cię w planowaniu naszej indywidualnej ścieżki przewoźnika oraz w fazie składania wniosków.

Spraw, by Uniwersytet Nauk Stosowanych w Europie stał się kamieniem milowym w Twojej karierze i wpraw w ruch coś wielkiego!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Nasza wizja

Na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Europie zobowiązujemy się do zapewnienia naszym absolwentom długotrwałych i udanych studiów i szkoleń w zakresie pracy w erze cyfrowej. Jako akredytowany przez państwo uniwersytet nauk stosowanych w ramach własności prywatnej, promujemy szczególnie niezależne myślenie przedsiębiorcze i działanie. Zapewniamy odpowiednie umiejętności specjalistyczne, decyzyjne i społeczne dzięki nowoczesnym koncepcjom pedagogicznym w elastycznych programach studiów. Jako kosmopolityczny uniwersytet europejski kultywujemy perspektywy lokalne i globalne oraz aktywnie promujemy międzynarodową mobilność naszych studentów.

Realizujemy pełne szacunku relacje międzyludzkie, które motywują naszych studentów i pracowników do przyczyniania się do kształtowania i dalszego rozwoju uniwersytetu. W każdym kampusie pielęgnujemy osobistą atmosferę, indywidualnie zwracając się i aktywnie wspierając wyjątkowe atuty, sytuacje życiowe i ścieżki rozwoju naszych uczniów.

Konsekwentne połączenie wymagań teoretycznych i praktycznego wdrożenia promuje ciekawość zawodową i zapewnia orientację w rozwoju unikalnego profilu. W tym celu uważamy, że skupione na dialogu, interaktywne koncepcje pedagogiczne w małych grupach są optymalnym sposobem na zdobycie kompetencji ukierunkowanych na wyniki. Ponadto interdyscyplinarna współpraca naszych różnych działów oferuje studentom znaczną wartość dodaną.

Cele te są realizowane i realizowane przez profesurę, która sama jest aktywna naukowo i praktycznie i jest w pełni zaznajomiona z aktualnymi wyzwaniami w swojej dziedzinie wiedzy. Realizujemy naszą misję edukacyjną z jednakową odpowiedzialnością zarówno wobec wymagań zawodowych, jak i społecznych, jakich od nas oczekujemy. Ostatecznie nasza uczelnia postrzega siebie jako zachęcającą platformę do przekazywania wiedzy i badań w procesie prowadzenia naszych studentów, aby stali się niezależnymi, refleksyjnymi i odpowiedzialnymi osobowościami.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Nasze cele

Naszym najważniejszym celem jest Twój sukces. Jesteśmy po to, aby upewnić się, że jesteście idealnie przygotowani do rozpoczęcia kariery zawodowej i na swój sposób. Mając to na uwadze, edukujemy naszych uczniów, aby stali się młodymi profesjonalistami z przedsiębiorczym duchem i podejściem.

Jak uczy się wiedzy i umiejętności

Dzisiaj potrzebujesz kombinacji umiejętności, aby stworzyć udaną karierę. Wiedza merytoryczna i umiejętności społeczne, know-how w zakresie zarządzania oraz zaufanie na poziomie międzynarodowym stanowią podstawę kariery menedżerskiej w wolnej gospodarce. W dzisiejszych czasach przedsiębiorczy młodzi menedżerowie z dobrym wykształceniem teoretycznym, którzy podczas studiów zdobyli odpowiednie doświadczenie praktyczne zarówno w kraju, jak i za granicą, są poszukiwani we wszystkich dziedzinach biznesu. Wyposażamy Cię, aby spełnić te wymagania.

Wyniki mówią same za siebie: Absolwenci Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Europie bardzo szybko wchodzą do pracy.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Co oferujemy

Poza salą wykładową różne inicjatywy studenckie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Europie dają cenne doświadczenie praktyczne. Oczekujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w tych działaniach. Pokazują, jak bardzo zmotywowani są uczniowie i podkreślają praktyczne podejście uniwersytetu. Inicjatywy są tak różnorodne, jak kierunki studiów.

Ustawianie, realizacja i osiąganie ambitnych celów

Prawdopodobnie najbardziej znaną inicjatywą jest „Campus Symposium”. Słynne postacie, takie jak Bill Clinton, Kofi Annan i Gerhard Schröder, w przeszłości przyjęli zaproszenie do zabrania głosu na międzynarodowej konferencji ekonomicznej. Wydarzenie to organizowane jest wyłącznie przez studentów - od przyjmowania gości, cateringu i sprzedaży biletów, po PR, sponsora i łącznika. Inne inicjatywy obejmują na przykład doradzanie firmom w zakresie rozwiązywania problemów biznesowych, niezależnej produkcji programu telewizyjnego lub radiowego lub projektów społecznych. Jakkolwiek zaangażujesz się w Uniwersytet Nauk Stosowanych w Europie, zdobędziesz cenne doświadczenie praktyczne.113991_pexels-photo-933964.jpeg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: