Przeczytaj oficjalny opis

WINGS międzynarodowa

ZAWODOWE STUDIA

Dziękujemy za zainteresowanie studiów niestacjonarnych i dalszych programów edukacyjnych w Wismar University of Applied Sciences (Niemcy). Wismar University to zaawansowana i innowacyjna edukacja i badania instytucja z ponad 100 lat doskonałości akademickiej. Jest to międzynarodowy uniwersytet, który jest zorientowany na praktykę i biznesu z ponad 8500 studentów studiujących zarówno na terenie kampusu i przez czas online lub ich części.

Wings - Wismar międzynarodowe stopniowanie Usługi Firma założona w 2004 roku - oferty online extra-zawodową i programy w niepełnym wymiarze godzin, jak również uwierzytelniony dalszą edukację dla profesjonalistów pracujących. Jego przedmiotem obejmują obszary biznesowe, technologię i design z uczelni państwowej dalszego świadectwa edukacji. Z około 4500 studentów w niepełnym wymiarze godzin i 650 pozostali uczestnicy edukacji w dziesięciu miejscach w całym kraju, a także w Berlinie i Monachium, skrzydełka jest jednym z wiodących dostawców państwowych nauczania na odległość w Niemczech. WINGS jest teraz oferuje również międzynarodowych studiów niestacjonarnych dla specjalistów w ośrodkach badawczych w Cape Town, Bangkoku, Singapurze i Surabaya.

Ze względu na kilka kontaktów w Europie, krajach bałtyckich, Ameryki, Azji, Ameryce Łacińskiej, w szczególności Południowo-Wschodnia Azja, wiele cech międzykulturowych można wyraźnie znaleźć w naszych metod badawczych i dydaktycznych. Obecnie nie są studenci z całego świata biorących udział w naszych studiów niestacjonarnych dla profesjonalistów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.