bib International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Towarzysz, Chanceneröffner, siła deweloper

Zaczynając do sukcesu: bib International College zapewnia szkolenia praktyczne oraz badania możliwości w branżach przyszłości informatyki, biznesu, mediów i projektowania gry. Z naszych szkoleń państwowego zatwierdzony nam towarzyszyć Ci w drodze: od centrum wykształcenia technikum lub liceum do tytułem licencjata międzynarodowej.

40 lat udany trening

Nasze korzenie sięgają 1972 roku - w tym czasie pionierem komputer Heinz Nixdorf założył ośrodek edukacyjny dla zawodów przetwarzania informacji. Z dzisiejszej bib International College pojawiły. W ścisłej współpracy z renomowanymi firmami i uczelniami pomógł ukształtować nowoczesne pola BIB od początku. Na naszych lokalizacjach Bergisch Gladbach, Bielefeld, Hannover i Paderborn, mamy daleko przyniósł ponad 30.000 absolwentów na torze.

Nasze doświadczenie, nasza sieć i bliskość rynku, wiemy dokładnie, jakie umiejętności są popytu wśród przedsiębiorstw i nasza edukacja zgodzić się konsekwentnie na niego. Potencjalni pracodawcy doceniają. Szkolenie z nas doskonała reputacja - i otwiera drzwi do wielu możliwości.

indywidualne wsparcie

Trening na bib International College będzie nie tylko zabierze Cię profesjonalnie na drodze do sukcesu, ale zabawy. Do tego zapewniamy motywujące, zwiększająca wydajność Lernumgebungund ukierunkowane indywidualne wsparcie.

Nasi nauczyciele są tak samo wykwalifikowani jak popełnione i mieć swój sukces zawsze w polu widzenia. Innowacyjnych podejść i metod uczenia dostarczają pogłębionej wiedzy technicznej. Ponadto możesz pomóc Nasze badania trenerzy efektywnie i skutecznie uczyć się i towarzyszy wam w osobistym rozwoju.

Nie tylko sukces naszych absolwentów przemawia za jakość naszych szkoleń. Jako jedna z pierwszych firm szkoleniowych w Niemczech, mamy 1998 certyfikat zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 ff. Stowarzyszenia Przemysłu Niemieckiego dla promocji i certyfikacji systemów zapewniania jakości w kształceniu zawodowym (CERTQUA) zostały uzyskane. Certyfikacja jest odnawiana co trzy lata; jest corocznie do inspekcji. Aby zapewnić wysoki poziom naszych szkoleń zrównoważony, nasz zarządzania jakością na zgodność z centralnych standardów edukacyjnych i konsekwentne skupienie się na potrzebach uczniów i rynku zapewnia.

Wszelkie pytania: Tutaj można znaleźć dodatkowe informacje na temat bib International College .

Lokalizacje

Bergisch Gladbach

Address
Hauptstraße 2,
51465 Bergisch Gladbach, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Paderborn

Address
Fürstenallee 5,
33102 Paderborn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Bielefeld

Address
Meisenstraße 92,
33607 Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Hanower

Address
Freundallee 15
30173 Hanower, Dolna Saksonia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium