dBs Film Berlin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeden z naszych ulubionych pytań prosimy naszych nowych studentów filmu jest "jak zrobiłeś swój pierwszy film?" Z biegiem lat, odpowiedzi uzyskać bardziej zaskakujące. Kręcenie filmów staje się coraz bardziej dostępne z wynalazków wysokiej jakości aparatów w telefonach komórkowych i innych. Oznacza to konkurencja na rynku jest bardziej zacięta niż kiedykolwiek. Więc kiedy rozważa swoje opcje do szkoły filmowej jest krytyczna zapytać, w jaki sposób doświadczenie daje przewagę?

Gdy opisujemy nasze obiekty, społeczność, jakość nauczania, bezkompromisowego wsparcia i lokalizacji, daje obraz dlaczego dBs Berlin jest "żadna szkoła zwykły". To trwa wszystkie te elementy razem, aby stworzyć nasze motto Pasja w toku, Oznacza to nie tylko, że intensywna radość we wszystkim co robimy razem, ale również, że razem pokażemy, jak pasja jest kluczem do sukcesu.

Przegląd

Nasze odnowione state-of-the-arts Wyposażenie tutaj w Berlinie, to tylko kilka lat. Ale budujemy na dziedzictwo naszej instytucji, która działa od 1999 roku w Wielkiej Brytanii. W 2013 roku otworzyliśmy DBS Berlina, aby dać naszym studentom dostęp do znalezionego tu różnorodne i siedzibę sceny artystycznej. Start z Berlinale i europejskim rynku filmowym, to wydarzenie to trzeba stawić się na każdego, kto chce mieć trafności w branży.

Twoje lekcje będą odbywać się w naszym celem zbudowany przestrzeni w naszym głównym centrum edukacji w tętniącym życiem dzielnicy Friedrichshain. Towarzyszący instrukcję z naszej branży doświadczonych nauczycieli będzie gościem imprezy wykład, aby dać jeszcze większą ekspozycję na to, co dzieje się dziś i jak w przyszłości będzie wyglądać. Ten praktyczny wgląd oferuje kompleksowe spojrzenie na nie tylko wiedzy technicznej, ale także rzeczywistej praktyki przemysłowej.

Jeśli szukasz kompleksowego wprowadzenia do kinematografii, nasz jeden-letni program dyplomowy jest doskonały. Jest to także również fantastyczny sposób, aby odzyskać energię Twoim zadaniem jako artysty, ponownie doskonalić swoje umiejętności w narracji wizualnej i spędzić ekscytujący rok za granicą. Możesz również stworzyć imponującą showreel 30 filmów!

Jeśli szukasz wysokiej wartości akredytowanego stopnia, należy rozważyć naszą stopnia (z wyróżnieniem) licencjata, który jest administrowany przez University of St Mark & ​​St John w Wielkiej Brytanii. Ten 3-letni program jest dla tych, którzy chcą nurkować w głąb pojęć, teorii, wiedzy technicznej i praktyki.

Ucz się więcej

Chcesz zobaczyć, co mówimy? Zapisz się do jednego z naszych Dni Otwartych na naszej stronie internetowej (dbsfilm.net) i pochodzą z nami spotkać osobiście.

Nie masz wymówkę, aby przyjść do Berlina w tej chwili? Dowiedz się więcej o rodzajach możliwości Mogłeś z DBS Filmowym Berlina zwiedzania naszego profilu tu na studia licencjackie. Lub skontaktuj się z nami już dziś wysyłając nam e-mail: admissions@dbsfilm.net Czekamy na kontakt z Państwem!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Film stopnia BA (z wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Niemcy Berlin

Poznaj praktyczne i teoretyczne podstaw musisz zostać dobrze zaokrąglone filmowiec, w połączeniu z dobrym kawałkiem godzin doświadczenia, które są tak niezbędne, aby stać się ekspertem. Kluczem do tego są nasze zastosowane moduły na działalności filmowej, budowania swojej marki jako filmowca, finansowania, dystrybucji wielu platform, zdobywania publiczności i wykorzystanie mocy social media do promocji. [+]

Przegląd

Poznaj praktyczne i teoretyczne podstaw musisz zostać dobrze zaokrąglone filmowiec, w połączeniu z dobrym kawałkiem godzin doświadczenia, które są tak niezbędne, aby stać się ekspertem. Kluczem do tego są nasze zastosowane moduły na działalności filmowej, budowania swojej marki jako filmowca, finansowania, dystrybucji wielu platform, zdobywania publiczności i wykorzystanie mocy social media do promocji.

Nasz stopień przeznaczony jest przygotować się, gdzie przemysł będzie, nie tam, gdzie to było. To zajmie Ci dogłębne do każdego z kluczowych obszarów i naprawdę skupić się na znalezieniu własnego twórczego głos jako wizualny gawędziarza. Hands-on i praktyczne, czas, są także bardzo wypolerować każdą produkcję, z oczekiwaniem będzie ukończyć studia z gotowych festiwalu filmów krótkometrażowych. ... [-]


Filmy

dBs Film: For the daring

dBs Students: Silvia

dBs Students: Michael