Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła biznesu, technologii i kultury jest prywatny, stan zatwierdzony i akredytowany przez Science University z siedzibą w Berlinie i innym badaniu w Baden-Baden. Po utworzeniu w 2011 roku badanie zostało działających na 1. dodano w październiku 2012 roku. Jako filia F + U Group, HTWK od ponad trzydziestu lat doświadczenia świadczeń renomowanej niemieckiej edukacji Konzernes.

badania

HTWK widzi jej zainteresowań badawczych w stosowanych i związanych oczywiście-badawczych w dziedzinie biznesu, technologii i kulturoznawstwa. Celem badania jest uzyskanie nowej wiedzy i umieszczenie jej na oferowanych programów studiów i transferu nowych metod badawczych do wykorzystania przez uczniów.

publikacje

W wynikach HTWK Dyskusja Serii papier z trwających badań członków uniwersyteckich HTWK być wprowadzony od 2015 r. HTWK Dyskusja Referaty mogą również pojawić się jako artykułów w prasie fachowej, jako wkładu w antologiach lub monografiach. Są one skierowane do naukowców / badaczy i studentów, ale także krajowym i międzynarodowym zainteresowany w gospodarce, społeczeństwie, polityce i kulturze i mają na celu zachęcić ludzi do rozpalać dyskurs profesjonalną i kontynuować.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:


hwtk University of Applied Sciences

Zauważyłeś, że nowoczesne firmy są coraz bardziej połączone na arenie międzynarodowej i muszą działać międzykulturowo? Czy jesteś zainteresowany globalnym środowiskiem pr ... [+]

Do programu studiów

Zauważyłeś, że nowoczesne firmy są coraz bardziej połączone na arenie międzynarodowej i muszą działać międzykulturowo? Czy jesteś zainteresowany globalnym środowiskiem pracy o wymiarze międzynarodowym? Następnie program Bachelor "International Management" przygotowuje Cię do pracy w międzynarodowych firmach poprzez edukację psychologiczną, socjologiczną, międzykulturową i językową. W 6 semestrach , które obejmują semestr za granicą, możesz uczyć się w modelu studiów stacjonarnych, w modelu dualnym lub w nauczaniu na odległość i otwierać doskonałe perspektywy kariery i wynagrodzenia dzięki praktycznej nauce. Oprócz międzynarodowego kampusu w Berlinie , możliwości nauki większej liczby języków obcych i semestru za granicą, całościowa międzynarodowa orientacja programu zostanie zakończona. Semestr zagraniczny można ukończyć w jednej z naszych międzynarodowych uczelni partnerskich, na przykład w Nowym Jorku lub w ramach programu Erasmus, i jest on uwzględniany w miesięcznych opłatach za naukę.... [-]

Niemcy Berlin Baden-Baden
Kwiecień 2020
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku