hwtk University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła biznesu, technologii i kultury jest prywatny, stan zatwierdzony i akredytowany przez Science University z siedzibą w Berlinie i innym badaniu w Baden-Baden. Po utworzeniu w 2011 roku badanie zostało działających na 1. dodano w październiku 2012 roku. Jako filia F + U Group, HTWK od ponad trzydziestu lat doświadczenia świadczeń renomowanej niemieckiej edukacji Konzernes.

badania

HTWK widzi jej zainteresowań badawczych w stosowanych i związanych oczywiście-badawczych w dziedzinie biznesu, technologii i kulturoznawstwa. Celem badania jest uzyskanie nowej wiedzy i umieszczenie jej na oferowanych programów studiów i transferu nowych metod badawczych do wykorzystania przez uczniów.

publikacje

W wynikach HTWK Dyskusja Serii papier z trwających badań członków uniwersyteckich HTWK być wprowadzony od 2015 r. HTWK Dyskusja Referaty mogą również pojawić się jako artykułów w prasie fachowej, jako wkładu w antologiach lub monografiach. Są one skierowane do naukowców / badaczy i studentów, ale także krajowym i międzynarodowym zainteresowany w gospodarce, społeczeństwie, polityce i kulturze i mają na celu zachęcić ludzi do rozpalać dyskurs profesjonalną i kontynuować.

Lokalizacje

Berlin

Address
hwtk Berlin
Bernburger Straße 24/25

10963 Berlin, Berlin, Niemcy

Baden-Baden

Address
hwtk Baden-Baden
Jägerweg 8

76532 Baden-Baden, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium