Przeczytaj oficjalny opis

Studia z przyszłością - na NTA Isny!

Doskonałe kontakty do firm partnerskich z branży, osobiste uwagi z wysoko wykwalifikowanych wykładowców, praktycznego uczenia się w małych grupach, krótkich okresów studiów w Niemczech unikalnych kursów i dużym Freizeitgangebot w środowisku rodzinnym - badania w Fachhochschule w NTA Isny ​​oferuje wiele zalet.

Na NTA Isny ​​ciebie, jeśli z powodzeniem otworzyć Bachelor of Science (licencjat), to technikum lub liceum zostało zakończone. Pozostałe warunki przyjęć nie istnieją. Tutaj można zacząć od razu z badania dotyczącego rocznego początku semestru w semestrze zimowym!

Wraz z zakończeniem Bachelor of Science (licencjat) otwiera szansę do równego udanego rozpoczęcia obszarze STEM w jednym z 123.000 punktów lub studiów podyplomowych w Niemczech lub za granicą podjąć.

Przegląd kursów

Odkryj swoje możliwości i dostać teraz informowany o naszych akredytowanych kursów dla NTW:

chemia

Bachelor of Science Chemistry, specjalizujący się w chemii ogólnej i Chemii Żywności i Analiz Środowiska w NTA Isny ​​otworzyłeś szerokie pole działania.

Chemia farmaceutyczna

Program studiów na Bachelor of Science w dziedzinie chemii NTA Isny ​​jest optymalnie dostosowana do potrzeb przemysłu farmaceutycznego.

Fizyka

Applied and Technical fizyka, inżynieria, elektronika, optyka, chemia, informatyka i wiele innych. Wszystko polega na studia na licencjata fizyki.

informatyka

Bachelor of Science informatyki na NTA Isny ​​oferuje doskonałe szkolenie podstawowe następnie specjalizacji.

Wybór kariery jest proste!

NTA Isny ​​pomaga podjąć właściwą drogę do przyszłej kariery! Ponieważ w kampusie NTA oferujemy niepowtarzalną okazję, aby odkryć swoje mocne strony i zdecydować się na dopasowaniu do ciebie zawodowej w dziedzinie nauk przyrodniczych i informatyki - albo stażu pracy degustator lub na semestr przygotowawczej.

Tutaj można w stażu próbnego lub semestr przygotowawczy swoją wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych matematyki, chemii, fizyki i informatyki w celu pogłębienia i poszerzenia, co łatwo sprawdzić, gdzie swoje atuty leżą. To pomoże Ci w wyborze kariery - czy to na uczelni szkolenia zawodowego lub na uczelni z dyplomem!

W ramach naszej degustatora stażu proponujemy również kursy dla tygodnia Bogy.

Najlepszą inwestycją jest własna w przyszłości!

NTA Isny ​​oferuje wiele korzyści w badaniu - z osobistym nadzorem naszych instruktorów praktycznej lekcji aż do efektywnego uczenia się w małych grupach. Widać to nie tylko w pomyślnym zakończeniu naszych studentów, ale także fakt, że uczniowie NTA Isny ​​mieć jeden z najkrótszych okresów studiów w Niemczech! Studiuje na prywatnej, państwowej uznane Fachhochschule NTA Isny ​​jest zatem zrównoważony Inwestujemy w waszą przyszłość.

Programy prowadzone przez:
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

BSc

nta Isny

związki chemiczne produkowane i ich właściwości odkrywać nowe szlaki syntetyczne opracowania, poprawić składy materiałów i wielu innych substancji - w stopniu licencjata ... [+]

Z Chemii Bachelor of Science (licencjat)

Badania w dziedzinie chemii ze szczególnym uwzględnieniem chemii ogólnej i Chemii Żywności i Analiz Środowiska

producenci związki chemiczne i badania ich właściwości, rozwijać nowe szlaki syntetyczne kompozycje materiałów i wielu innych substancji w celu poprawy - licencjat w dziedzinie chemii, można w laboratoriach i produkcji przemysłu chemicznego i farmaceutycznego, w przemyśle spożywczym, w zakresie zapewniania jakości oraz kontrola przedsiębiorstwa, są zatrudnieni w publicznych instytutach badawczych i testów, organów nadzoru w zakresie ochrony środowiska, a także w wielu innych dziedzinach. W studiując chemię będziesz tworzą wszechstronny w nauce i będą korzystać z praktycznego podejścia NTA Isny: Bo tu można praktycznie przeprowadzić nawet wszystkie eksperymenty i nauczyć się tak, znam wszystkich urządzeń, z którą później w Going dziełem firmy. ... [-]

Niemcy Isny im Allgäu
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
nta Isny

Chcesz, aby przejść do rzeczy dokładnie do dołu i przynieść przełomowe technologie, takie jak nanotechnologia i technologii laserowych i najnowszych technologii czujników ... [+]

Z Fizyka Bachelor of Science (licencjat)

Chcesz, aby przejść do rzeczy dokładnie do dołu i przynieść przełomowe technologie, takie jak nanotechnologia i technologii laserowych i najnowszych technologii czujników po drodze? Chcesz wierzch to, co jest technicznie możliwe do osiągnięcia?

Następnie zdecydować teraz akredytowanym wydziale fizyki inżynierii: Bo łączy stosowane i fizyki inżynierskich z elektrotechniki, elektroniki, optyki, chemii, informatyki i zarządzania technicznego. I to właśnie otworzyłeś wielkie perspektywy w mechanice precyzyjnej, optycznym, elektronicznym, przemyśle medycznym lub przetwarzania danych!

Akredytowany Bachelor of Science 7 semestrów i jest podzielony na trzy części:... [-]

Niemcy Isny im Allgäu
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
nta Isny

Poruszasz się dowiedzieć, w wirtualnych światach i chcą, co za tym stoi? Twoim marzeniem jest opracowanie systemów robotów lub bazy danych, rozwój oprogramowania i techno ... [+]

Z informatyki Bachelor of Science (licencjat)

Poruszasz się dowiedzieć, w wirtualnych światach i chcą, co za tym stoi? Twoim marzeniem jest opracowanie systemów robotów lub bazy danych, rozwój oprogramowania i technologii internetowych w dalszym ciągu rozwijać? Chcesz spojrzeć za kulisy i nauczyć się podstaw informatyki? Następnie Trafiłeś NTA Isny ​​im informatyki z Bachelor of Science prawej!

Nasz wirtualny świat stale rośnie i ma ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie high-tech, dalsze zgłoszenia z know-how i pasji w ich rozwoju. Dlatego informatycy są w branży IT i nie tylko bardzo poszukiwane specjalistów.

Akredytowany Bachelor of Science 7 semestrów i jest podzielony na trzy części:... [-]

Niemcy Isny im Allgäu
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie