Keiser University Latin American Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Keizer

Założona w 1977 roku, Keiser University jest drugą co do wielkości niezależną prywatną uczelnią na Florydzie, obsługującą ponad 20 000 studentów zdobywających stopień doktora, magistra, licencjata i współpracownika w ponad 90 dziedzinach kariery.

Uniwersytet składa się z 18 lokalizacji w kampusie na Florydzie, Wydziału Międzynarodowego, Graduate School, College of Golf and Sports Management, oddziału online, kampusu poza siedzibą w Szanghaju, w Chinach, w kampusie latynoamerykańskim oraz w Instytucie Językowym w Nikaragui.

Kampus Ameryki Łacińskiej

Uniwersytet Keizera - Kampus Ameryki Łacińskiej jest instytucją szkolnictwa wyższego nadającą stopnie amerykańskie w Nikaragui i większości regionu. Kampus mieszkaniowy, położony w San Marcos w Nikaragui, działa na amerykańskim kalendarzu akademickim i oferuje większość instrukcji w języku angielskim, zarówno w formatach tradycyjnych, jak i internetowych.

W naszym kameralnym kampusie studenci przyjeżdżają z całego świata, aby rozwijać się z światowej klasy profesorami, w małych klasach, w spokojnej, malowniczej i historycznej scenerii. Posiadamy listę wykwalifikowanych wykładowców z doktoratem oraz stopnie magisterskie z prestiżowych uniwersytetów w USA i Europie.

Współpracujemy z Tobą na każdym etapie, od aplikacji po finansowanie, a nawet od aplikacji wizowej.

Wszystko, co musisz zrobić, to się uczyć i osiągać. Zaplanuj swoją przyszłość już dziś i podejmij wyzwanie KU!

List od kanclerza

Drodzy Przyjaciele, Koledzy i Szanowni Goście,

W imieniu rodziny Keizer, Rady Powierniczej, naszych wykładowców, pracowników i studentów: witamy na uczczeniu Keiser University prawie 40 lat doskonałości w edukacji! Kiedy nasza rodzina rozpoczęła naszą pierwszą szkołę w Ft. Lauderdale w 1977 roku - z jednym uczniem i kilkoma salami lekcyjnymi - nie mogłem sobie wtedy wyobrazić, że 40 lat później będziemy mieli kampusy w całym stanie Floryda, umowy o współpracy z systemami uniwersyteckimi w Chinach i Mołdawii, a także kampus w Nikaragui służyć studentom zagranicznym, prawie 3800 pracownikom i około 20 000 studentom ze współpracownikami, licencjatami, magisterskimi i doktoranckimi w kilku dziedzinach kariery na żądanie.

A jednak właśnie to osiągnęliśmy.

Ten dramatyczny wzrost można prześledzić bezpośrednio do naszego pierwotnego zaangażowania w naszą filozofię, że uczniowie są najważniejsi. Mówiąc prosto, one są powodem, dla którego istniejemy. Naszą misją i naszym wieloletnim zaangażowaniem w nią jest rozliczanie się z naszych studentów poprzez oferowanie innowacyjnego, sprawdzonego podejścia edukacyjnego z małymi klasami, wysoce spersonalizowanym nauczaniem, praktycznym praktycznym szkoleniem i elastycznym planowaniem w celu dostosowania naszych studentów. Jestem dumny, że model ten daje wysoki wskaźnik ukończenia studiów i zatrudnienia w dziedzinie nauki naszych studentów. Ponadto zawsze nauczaliśmy o znaczeniu przywództwa i służenia społecznościom, w których żyjemy i pracujemy. Zobowiązanie to wykracza poza klasę, ponieważ nasi studenci, wykładowcy i pracownicy nieustannie poszukują możliwości dobrowolnego poświęcenia czasu i zasobów organizacjom charytatywnym. Wiemy, że ma to znaczenie dla naszych studentów, ponieważ nasi absolwenci regularnie mówią nam, że ten aspekt ich edukacji nie tylko przynosił korzyści ich karierze, ale także wzbogacił ich życie i rodziny.

Osobiście zapraszam do odwiedzenia jednego lub kilku naszych kampusów Uniwersytetu Keiser. Zapewniam was, że doświadczycie troskliwego, przyjaznego otoczenia, które naszym zdaniem sprzyja pomyślnej nauce. To środowisko, nasza kultura "pierwszych studentów" i nasze zaangażowanie w jakość jest receptą na nasz sukces, i to pomaga naszym absolwentom wejść na rynek pracy z wysokim poziomem osobistej i zawodowej pewności siebie.

Z poważaniem,

Arthur Keizer, Ph.D.

Kanclerz

Uniwersytet Keizer

Lokalizacje

San Marcos

Address
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

San Marcos, Departament Carazo, Nikaragua

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium