Unitec Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Unitec jest największym ośrodkiem technologii w Nowej Zelandii, a ponad 20 000 studentów studiuje ponad 150 programów zorientowanych na pracę. Oferujemy wiodącą edukację związaną z zatrudnieniem w naszych dwóch kampusach w Mt. Albert i Waitākere.

Uczenia się i nauczania

Uczenie się i nauczanie leży u podstaw naszej transformacji.

Uczenie się i nauczanie to nasza podstawowa działalność i jesteśmy zobowiązani do tego lepiej, aby nasi absolwenci zdobyli lepsze miejsca pracy, lepszą karierę i lepsze życie.

Jak się zmieniamy?

W ciągu ostatnich kilku lat wielu naszych nauczycieli zaczęło korzystać z nowych metod nauczania obejmujących więcej uczenia się opartego na pracy, nowych technologii i różnych stylach pracy z uczniami.

Nazywamy to Życiorys.

Podejścia te mają na celu zwiększenie rentowności naszych absolwentów.

Obecnie koncentrujemy się na zastosowaniu tych nowych metod w każdym programie w Unitec, dzięki czemu każdy uczeń może mieć pewność, że ich edukacja Unitec naprawdę przygotowuje ich do wybranej kariery.

W ciągu następnych trzech lat (2015-2017) każdy program jest poddawany przeglądowi i przebudowie tak, aby składały się na szkolenia w oparciu o pracę, naukę online, naukę twarzą w twarz oraz pracę niezależną / grupową.

Jak zmieniają się nasze nauczyciele?

Intensywnie inwestujemy w rozwój zawodowy, aby nasi nauczyciele mogli w pełni wykorzystać nowe technologie i twarzą w twarz z uczniami.

Dziekan nauczania i uczenia się Linda Keesing-Styles mówi: "Pytamy nauczycieli, aby stawili czoła ich obecnym podejściem do uczenia się i nauczania oraz do rozciągania ich praktyk na nowe podejścia, które są dostosowane do współczesnych trendów. Obejmuje to wysoce skoncentrowane na studentach praktyki, wykorzystanie znaczących elementów nauczania opartego na sieci Web i wykorzystywanie nowych praktyk, takich jak gamifikacja i przestrzenie twórców ".

Jak przygotowujemy naszych absolwentów do pracy?

Zamykamy różnicę między wykształceniem a przemysłem.

Z naszych badań wynika, że ​​pracodawcy z Nowej Zelandii chcą, aby nasi studenci mieli więcej możliwości nauki w zintegrowanej pracy, podczas gdy studiują, więc mają dostęp do puli wysoce zdolnych i gotowych do pracy absolwentów.

W naszych programach zmierzamy do wyższego poziomu praktycznej nauki zorientowanej na pracę. Aby to osiągnąć, szukamy coraz to nowych relacji z partnerami z branży. Chcemy, aby przedsiębiorstwa i inne organizacje łatwiej i bardziej przynoszące korzyści współpracowały z nami, aby móc je łączyć z naszym programem nauczania, personelem i naszymi studentami - a ostatecznie dostarczyć im i ich branżom wielkich absolwentów do zatrudnienia.

Jak zmieniamy nasze przestrzenie?

Innym czynnikiem w rozwijaniu doświadczonych, gotowych do pracy absolwentów jest upewnienie się, że mają odpowiednie przestrzenie do uczenia się, z najlepszymi technologiami dostępnymi do ich wspierania.

Opracowaliśmy prototypową przestrzeń nauki na naszym Mt. Kampusie im. Alberta, który umożliwia studentom i kadrze dydaktycznej doświadczenie innowacyjne nowe podejścia do nauczania i nauczania z wykorzystaniem najlepszych innowacyjnych technologii i urządzeń edukacyjnych. Nowa przestrzeń zachęca uczniów do współpracy, dzielenia się pomysłami, współpracy z uczniami z innych programów i uczenia się cennych umiejętności miękkich, takich jak praca zespołowa.

Zbieramy opinie użytkowników i dane o użytkowaniu w tej przestrzeni i wykorzystujemy je do ulepszenia środowiska nauczania i nauczania oraz wzorów nowych przestrzeni.

Obejrzyj poniżej film z naszych nauczycieli, którzy uczą się w naszej nowej przestrzeni do nauki i nauczania prototypu:

Przeczytaj więcej o naszej rewolucji nauczania

Lokalizacje

Okland

Address
Unitec Institute of Technology, Private Bag 92025, Victoria Street West
1142 Okland, Okland, Nowa Zelandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium