Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w dniu 1 grudnia 2000 jako 1 Politechnika Publiczna w Malezji.

OBÓZ

Znajduje się w światowego dziedzictwa UNESCO miasta Malakka, Położony w 766 akrów bujnych verdant krajobraz chluby state-of-the art udogodnienia we wszystkich siedmiu wydziałów.

akademicy

jak Uniwersytet ostrości, UTeM posiada atuty w dziedzinach technicznych - czyli Inżynierii, IT oraz Management Technology. UTeM został ugruntował reputację źródłem wysokiej jakości absolwentów inżynierii z możliwością spełnienia wymogów przemysłu high-tech. UTeM posiada również kompetencje badawcze w obszarach, które to zostały określone jako klucz do utrwalenia unikalną propozycją Uczelni, a także przyczynia się do narodu, takich jak Green Technology Systems Engineering, interakcji człowiek-technicznej oraz Emerging Technology. Programy inżynierskie UTeM są akredytowane przez Washington Accord. Oprócz programów Bachelor, UTeM oferuje również magistra, doktora i inżynierii doktorat Programu.

UTeM przyznaje, nie tylko lokalne, ale także zagranicznych studentów i obejmuje studentów z Indonezji, Arabii Saudyjskiej, Czadzie, Syrii, Pakistanu, Kamerunu, Bangladeszu, Tanzanii, Indiach, Somalii, Singapurze, Katarze, Palestynie, Libii, Iraku, Iranu, Ghany, Francji, Jemen, Nigeria i Jordanii.

JEDNOSTKI

  • Wydział Elektrotechniki - Wydział Elektroniki i Informatyki - Wydział Mechaniczny - Wydział Inżynierii Produkcji - Wydział technologii informacyjnych i komunikacyjnych - Wydział Zarządzania Technologii i Technopreneurship.
  • Wydział Technologii Inżynierii

Uczelniami wyższymi a przemysłem wspólnych wysiłków

Konkretnie nadany przez rząd do współpracy i ściśle współpracować z sektorem przemysłowym.

Aby być jednym ze światowych wiodących innowacyjnych szkół technicznych, produkcji absolwentów, które spełniają aktualne wymagania przemysłu i jest w stanie poradzić sobie z przyszłymi potrzebami, jak również. W celu zapewnienia, że ​​UTeM jest w stanie produkować inżynierów i technologów, którzy są technicznie kompetentny, UTeM zainwestowała w następujące elementy:

Centrum Manufacturing Advanced (AMC)

Utworzony w celu promowania wysokiej technologii i precyzji zakładów produkcyjnych w celu Umowa R & D, produkcji kontraktowej przemysłowe i szkolenia w domu on-the-job.

CEO Roundtable

Zebranie kapitanów przemysłu zarówno lokalnie i regionalnie o udzielenie porady UTeM tym wymiany doświadczeń i dostarczanie zwrotnych w celu poprawy programów, infrastruktura i zatrudnialności absolwentów akademickiego UTeM, jak również tworzenie liderów przedsiębiorczości.

Środowisko przemysłowe Campus

Aktualne wydarzenia w UTeM skupiają się na ustanowienie ośrodków szkoleniowych, które zaspokajają potrzeby przemysłu, jak również zapewnienie środowisku przemysłowym i ekspozycję dla studentów.

Doskonałość w ukierunkowanych badań i innowacji

UTeM zidentyfikował krytyczna obszary Koncentruje które są najbardziej istotne dla unikalnych zalet uniwersytetu. UTeM wybrał Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (AMT) jako obszar niszy, która wymaga synergicznego zaangażowanie wszystkich wydziałach w UTeM i opierają się na czterech obszarach wzdłużne w następujący sposób: - Green Technology - Systems Engineering - interakcja - Technologia - technologia ludzka Emerging

Obszary wzdłużne UTeM są charakter multidyscyplinarny, który obejmuje i opiera się na mocnych istniejących wydziałów, ośrodków badawczych, instytutów i laboratoriów na terenie uniwersytetu.

Lokalizacje

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium