Przeczytaj oficjalny opis

ISAE UNIVERSITY To otworzyło jako SUPERIOR INSTITUTE of Business Administration w 1985 roku, pierwsza jednostka po medialnym edukacji prywatnej, zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Panamy, w co stoi na trzecim poziomie szkolnictwa wyższego. Jej założycielami byli Dr. Plutarco Arrocha i Dr. Xiomara de Arrocha.

W ciągu ośmiu lat pracy i Wyższej Instytutu Administracji one ukończył jako techników, ponad 600 Panamanians w różnych modalności akademickich sektora biznesowego.

No.272 w 1994 roku na mocy dekretu z dnia 27 maja 1994 tworzeniu Uniwersytet został osiągnięty i nazywa ISAE UNIVERSITY, zmieniając znaczenie akronimu przez Uczelni PODANIA.

szkoła

misja

  • Specjaliści kolejowe, konkurencyjne integralność o wysokich wartościach moralnych, krytycznie, wizja społeczno-kulturowej i globalnej poprzez wzmocnienie ich kompetencji i zdobywanie wiedzy poprzez badania naukowe, pomoc społeczna i proces niezależną analizę, semipresencial, przy wsparciu narzędzi technologicznych.
  • Podkreślić proces nauki teoretycznej i praktycznej, w której uczestnik i moderator odgrywa wiodącą rolę w procesie nauczania - uczenia się.

widok

Zapewnienie dostępu do szkolnictwa wyższego i zapewniają szerokie możliwości ludności możliwości, warunków pracy, osobiste, społeczne, marginalizowane lub inny charakter nie mogą być prowadzone przez trybów studiów, które wymagają fizycznego, codziennie lub pomocy klasy częstotliwości.

Skupiamy się na bycie Frontline instytucja, międzynarodowo uznane i stały innowacyjny, mając na względzie przyczynianie się do zmian społecznych potrzebnych do stworzenia atmosfery dobrobytu, sprawiedliwości i pokoju kultury. Instytucja, która integralnie utworzona jego specjalistów do realizacji zadań o wysokim poczuciu odpowiedzialności, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, udanej roli w środowisku społecznym i pracy, w celu dostarczenia wykwalifikowanych zasobów ludzkich, że kraj wymaga dla jej rozwoju poprzez szkolenie wykwalifikowanych specjalistów, biegle technologii i nowoczesnych i efektywnych narzędzi, odpowiedni do zawiłości zglobalizowanym świecie; Dlatego coraz bardziej trudne, wymagający i konkurencyjny rynek pracy.

Nasze wartości

  • Zaangażowanie społeczne: Nasza organizacja jest silnie zaangażowana w społeczeństwie na okazję, która została przekazana do szkolenia swoich członków w wiedzą i know - how.
  • HONEST Otwarta komunikacja: Jednym z podstawowych standardów w prezentacji oferowanych przez nas usług, gdyż wymaga wszelkie informacje wszystkim od naszych użytkowników jest dostępna.
  • Integralność: To daje nam siłę moralną społeczeństwa przedstawić się jako wiarygodny alternatywa dla osiągnięcia celów akademickich i zawodowych.
  • WYNIKI Orientacja: „Jakość jest nie kontrolowany, to pojawia się” jest jedną z głównych wartości w pracy naszego uniwersytetu i nasza organizacja działa codziennie w celu osiągnięcia go .
  • TEAMWORK: Nasze projekty są gwarancją sukcesu, ponieważ są one opracowane przy wsparciu z tej całej organizacji, co doprowadziło do opracowania tej wartości jako mistycznego codziennej pracy.
  • Satysfakcja z naszych użytkowników: Wszystkie nasze codzienne wysiłki są skierowane na osiągnięcie tej wartości, które my jako narzędzie do osiągnięcia naszego rozwoju organizacyjnego „Zadowolony klient jest najlepszą reklamą”
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Jak na profesjonalną organizację szkoleń mają w tym ustawieniu standard, który rządzi nami w rozwijających się programów emisji papierów wartościowych itp I tak się przed społeczeństwem jako wiarygodnego instytucji.
  • PROFESJONALIZM Z sensie etycznym: Cele projektów o wysokim znaczeniu etycznym i zawodowym, wartości dla integralnego prawo zasobów ludzkich.
Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

ISAE Universidad

Wykorzystanie know wiedzieć efektywnie, narzędzi i technologii do podejmowania właściwych decyzji, do problemów i sytuacji wymagających specyficznych rozwiązań dla organi ... [+]

dane Modalność: Blended - jeden przedmiot miesięcznie zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 do 10:00 po południu lub w soboty / niedziele 08:00 do 4:00 pm Tytuł: Magister Zarządzania Biznesem Profil absolwenta

wiem wiem

Wykorzystane efektywnie, narzędzi i technologii do podejmowania właściwych decyzji, problemów i sytuacji wymagających specyficznych rozwiązań dla organizacji. Zna i rozumie wszystkie podstawowe kwestie w zakresie podejmowania decyzji, a także historię i podstawy zarządzania. Zaplanuj stosowania tych pomysłów do codziennej pracy. Analizuje proces przygotowania i oceny projektów. Opracowuje i stosuje matematyczne, statystyczne, aby rozwiązać problem w leczeniu modeli ryzyka. Identyfikuje możliwości zabezpieczenia przez ryzykiem ... [-]
Panama Panama City
Marzec 2020
Zaoczne
40 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
ISAE Universidad

Bachelor of Science in Education to interdyscyplinarny trening, który integruje dziedziny naukowe wiedzy, obszar humanistycznej i technicznej. ... [+]

Przegląd Race

Bachelor of Science in Education to interdyscyplinarny trening, który integruje dziedziny naukowe wiedzy, obszar humanistycznej i technicznej.

W tym wyścigu interdyscyplinarna uwaga skupia się na epistemologiczne i instrumentów, które ułatwią naukę w absolwenta adresowania różnych sytuacji edukacyjnych, a także rozwiązywania problemów. Ponadto, wiedza o rzeczywistości edukacyjnej są tak, że transfer wiedzy powstaje poprzez praktyki zawodowej i praktycznych zastosowań w różnych przedmiotach.

dane Modalność: Blended - jeden przedmiot miesięcznie zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 do 10:00 po południu lub w soboty / niedziele od 8:00 do 4:00 pm Tytuł: Bachelor of Science in Education Profil absolwenta ... [-]
Panama Panama City
Marzec 2020
Zaoczne
44 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
ISAE Universidad

Wizja tego wyścigu jest zorientowany „w promowaniu innowacji edukacyjnych, stosując wysokie wartości obywatelsko-społecznych w relacji nauczyciel-uczeń i administratorów ... [+]

Przegląd Race

Wizja tego wyścigu jest skierowany „do promowania innowacji edukacyjnych, stosując wysokie wartości obywatelsko-społecznych w relacji nauczyciel-uczeń i administratorów edukacyjnych” W misji Bachelor in Podstawowej Edukacji z ISAE University twierdzi, że " edukacja humanistyczna i wychowawcy naukowe i technologiczne, które przyczyniają się do modernizacji kształcenia Panamy, zapewnienie konkurencyjności, krytyczności i doskonałości w profesjonalnym spektaklu”.

dane Modalność: Blended - jeden przedmiot miesięcznie zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 do 10:00 po południu lub w sobotę: od 08:00 do 4:00 pm Tytuł: Studia w Primary Education Profil absolwenta ... [-]
Panama Panama City
Marzec 2020
Zaoczne
44 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku