Vatel Paraguay Asuncion

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Francuska szkoła międzynarodowego szkolenia hotelarskiego

Vatel przyjeżdża do Paragwaju w 2011 roku, będąc jedyną szkołą w całym kraju, która zapewnia podwójny dyplom i daje swoim studentom dyplom uznawany przez państwo francuskie, licencjata. Światowy sukces szkół Vatel jest spowodowany faktem, że utrzymujemy koncepcję dualnego kształcenia, gdzie 50% uczy się w klasach, a pozostałe 50% odbywa praktyki i staże w najlepszych hotelach w naszym kraju i na świecie. Zawsze pozostając wiernym filozofii, że „cała wiedza teoretyczna musi zostać natychmiast zweryfikowana poprzez praktykę”.

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

W Asunción pracujmy z olśniewającym założeniem i wspaniałością amerykańskich hoteli sieci Wyndham

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Nasza kadra nauczycielska składa się z uznanych specjalistów, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę z tak wielu lat doświadczenia zawodowego, że stali się wzorcami w tej dziedzinie.

W Vatel pracujemy nie tylko w szkoleniu akademickim i zawodowym, ale także w rozwoju poznawczym naszych uczniów, wpajając im znaczenie tradycyjnych wartości etycznych: szacunku, dyscypliny, pozytywnej i proaktywnej postawy, umiejętności bycia i bycia oraz prezentacji osobisty

Internacjonalizacja jest fundamentalnym punktem w formacji Vatela.

Program Marco Polo, Best Innovation in a Academic Program, pozwala studentom Vatel Paragwaju studiować drugi rok w innym instytucie Vatel na świecie.

Są również częścią sieci, która nie przestaje rosnąć, obecnie sieć Vatel ma 9000 studentów i 35 000 absolwentów w kontakcie dzięki portalowi VatelAlumni.

Dzięki bardzo konkurencyjnemu i aktualnemu planowi akademickiemu, Vatel Paragwaj oferuje podwójny stopień paragwajski / francuski, który gwarantuje szybkie profesjonalne włączenie:

  • Higher Degree in International Hotel Administration - MEC Paragwaj
  • Bachelor Degree in International Hotel Management - Francja

Lokalizacje

Asuncion

Address
Cruz del Defensor 1322 c/ Prof. Miguel Torres
Asuncion, Paragwaj

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium