Przeczytaj oficjalny opis

Francuska szkoła międzynarodowego szkolenia hotelarskiego

Vatel przyjeżdża do Paragwaju w 2011 roku, będąc jedyną szkołą w całym kraju, która zapewnia podwójny dyplom i daje swoim studentom dyplom uznawany przez państwo francuskie, licencjata. Światowy sukces szkół Vatel jest spowodowany faktem, że utrzymujemy koncepcję dualnego kształcenia, gdzie 50% uczy się w klasach, a pozostałe 50% odbywa praktyki i staże w najlepszych hotelach w naszym kraju i na świecie. Zawsze pozostając wiernym filozofii, że „cała wiedza teoretyczna musi zostać natychmiast zweryfikowana poprzez praktykę”.

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

W Asunción pracujmy z olśniewającym założeniem i wspaniałością amerykańskich hoteli sieci Wyndham

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Nasza kadra nauczycielska składa się z uznanych specjalistów, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę z tak wielu lat doświadczenia zawodowego, że stali się wzorcami w tej dziedzinie.

W Vatel pracujemy nie tylko w szkoleniu akademickim i zawodowym, ale także w rozwoju poznawczym naszych uczniów, wpajając im znaczenie tradycyjnych wartości etycznych: szacunku, dyscypliny, pozytywnej i proaktywnej postawy, umiejętności bycia i bycia oraz prezentacji osobisty

Internacjonalizacja jest fundamentalnym punktem w formacji Vatela.

Program Marco Polo, Best Innovation in a Academic Program, pozwala studentom Vatel Paragwaju studiować drugi rok w innym instytucie Vatel na świecie.

Są również częścią sieci, która nie przestaje rosnąć, obecnie sieć Vatel ma 9000 studentów i 35 000 absolwentów w kontakcie dzięki portalowi VatelAlumni.

Dzięki bardzo konkurencyjnemu i aktualnemu planowi akademickiemu, Vatel Paragwaj oferuje podwójny stopień paragwajski / francuski, który gwarantuje szybkie profesjonalne włączenie:

  • Higher Degree in International Hotel Administration - MEC Paragwaj
  • Bachelor Degree in International Hotel Management - Francja

Programy prowadzone przez:
  • Spanish (Colombia)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Vatel Paraguay Asuncion

Program Bachelor's Degree in International Hotel Management jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszli studia licencjackie i mają na celu przeszkolenie przy ... [+]

Study International Hotel Management

Program Bachelor's Degree in International Hotel Management jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszli studia licencjackie i mają na celu przeszkolenie przyszłych specjalistów w zakresie zarządzania operacyjnego dla każdego działu hotelowego. Czas trwania programu wynosi 3 lata i jest połączony z 16-miesięcznymi stażami w hotelach trzy- i pięciogwiazdkowych w Paragnay i na świecie. W ten sposób zdobywają doświadczenia związane z rzeczywistością przyszłego zawodu i rozwijają umiejętności pracy w zespole.

Testy wstępu

Testy wstępu są specjalnie zaprojektowane, aby ocenić poziom motywacji, powołania, a także profil wymagany do programu zarządzania hotelem. Treść egzaminów wstępnych obejmuje pisemne testy z języka angielskiego i logiki oraz wywiad osobisty. Testy nie wymagają żadnego przygotowania i nie faworyzują żadnego konkretnego systemu edukacyjnego.... [-]

Paragwaj Asuncion
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku