Przeczytaj oficjalny opis

Francuska międzynarodowa szkoła hotelarska

Vatel przybywa do Paragwaju w 2011 roku jako jedyna szkoła krajowa oferująca podwójny stopień naukowy i wręczająca uczniom dyplom uznany przez państwo francuskie, licencjat. Światowy sukces szkół Vatel wynika z faktu, że utrzymujemy koncepcję podwójnej edukacji, w której 50% uczy się w klasie, a pozostałe 50% w stażach i stażach w najlepszych hotelach w naszym kraju i na świecie. Zawsze pozostaje wierny filozofii, że „cała wiedza teoretyczna musi być natychmiast zweryfikowana poprzez praktykę”.

W Asuncion będziemy pracować z olśniewającym założeniem i przepychem hoteli Wyndham.

Nasz wydział składa się z uznanych specjalistów, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę z tylu lat doświadczenia zawodowego, że stali się punktami odniesienia w tej dziedzinie.

W Vatel pracujemy nie tylko nad kształceniem akademickim i zawodowym, ale także nad rozwojem poznawczym naszych uczniów, nadając im znaczenie tradycyjnych wartości etycznych, takich jak szacunek, dyscyplina, pozytywne i proaktywne podejście, umiejętność bycia i osobista prezentacja122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg StockSnap / Pixabay

Internacjonalizacja jest fundamentalnym punktem w tworzeniu Vatel.

Program Marco Polo, Best Innovation in a Academic Programme, pozwala studentom Vatel Paragwaju studiować drugi rok w innym instytucie Vatel na świecie.

Są również częścią rozwijającej się sieci, obecnie Vatel ma 9 000 studentów i 35 000 absolwentów w kontakcie dzięki portalowi VatelAlumni.

Dzięki bardzo konkurencyjnemu i aktualnemu planowi akademickiemu Vatel Paraguay oferuje podwójny dyplom paragwajski / francuski, który gwarantuje szybkie profesjonalne włączenie:

  • Dyplom z zarządzania hotelami międzynarodowymi - MEC Paragwaj
  • Licencjat Międzynarodowego Zarządzania Hotelami - Francja
Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Hotel Vatel ... [+]

Study International Hotel ManagementO Vatel

Hotel Vatel

Podwójna edukacja i trzy wymagane języki

Wśród wielu zalet naszego programu jest system Éducacion Duale . System nauczania i uczenia się Vatel, w którym uczeń musi „obowiązkowo” realizować 50% nauki teoretycznej na zajęciach osobistych i 50% szkolenia zawodowego poprzez staże w uzgodnionych hotelach w kraju i za granicą. Podobnie, w ramach tego systemu student będzie zobowiązany do obowiązkowego przestrzegania programu nauczania, tj. Bez dodatkowych kosztów, nauki 3 języków obcych, w tym: angielskiego i francuskiego.

Pod koniec 3-letniego kursu studenci otrzymują podwójne stopnie naukowe:... [-]

Paragwaj Ciudad del Este
Luty 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña
7000 Ciudad del Este, Departament Alto Paraná, Paragwaj