Przeczytaj oficjalny opis

Od roku 1895 prestiżową Culinary Institute LE Cordon Bleu jest uznawana na całym świecie za innowacyjność w kształceniu specjalistów doskonałości światowej turystyki.

Od tego czasu, LE Cordon Bleu z powodzeniem rozwinął się w branży turystycznej i gościnność, tak że dziś, po 115 roku, nasza marka zyskał na całym świecie jako symbol innowacji i doskonałości.

Nie obcy jakiej naszej marki oznacza, od momentu powstania do dnia dzisiejszego zostały przeznaczone na poprawę i rozwój naszej infrastruktury i jakości oferowanych przez nas usług wyłącznie w celu zademonstrowania, w Peru i na świecie, że naszych absolwentów , pracownicy i studenci są prawdziwe świadectwo doskonałości i innowacji w ich wykonywaniu zawodu; LE Cordon Bleu, ponieważ wiem, że się PERU nam, aby nasz korporacyjną wizję misji i rzeczywistość:

Widok

Aby być wiodącą organizacją w Ameryce Łacińskiej w tworzeniu ludzkich talentów na rzecz zrównoważonego rozwoju przemysłu turystycznego.

misja

Będąc bardzo konkurencyjny dla światowych ludzi z branży turystycznej, z naciskiem na gościnność, jedzenie, napoje i nauki o żywności, poprzez zastosowanie metod i nowoczesnych technologii oraz uzyskanie zrównoważonego rozwoju.

Wartości instytucjonalne

EXCELLENCE: Przekroczenie oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości, uprzejmość i usługi.

INNOWACJA: stosować naszą kreatywność, aby zwiększyć wartość towarów i usług dla naszych klientów.

WYDAJNOŚĆ: Spełnienie naszych zadań i zobowiązań w odpowiednim jakości i najlepszy czas.

OŚWIADCZENIE: Możliwość realizacji naszych zobowiązań i zaakceptować konsekwencje.

DYSCYPLINA: Poznaj naszą działalność w ramach ustalone z procedurami i zasadami.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: