AHE - The University of Humanities and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Test Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi powstała w 1993 roku. Jest to największa instytucja niepubliczna szkolnictwa wyższego w Polsce. W 2007 roku Uniwersytet uzyskał prawo do nadawania doktoratów w zakresie następujących zagadnień: lingwistykę na wydziale nauk humanistycznych, informatyki na wydziale nauk technicznych i sztuk wizualnych na Wydziale Sztuk Pięknych. W 2009 roku Uniwersytet uzyskał wyróżniającą status Akademii.

Edukacja i nowe metody

Uniwersytet ma ponad 20 wydziałów i oferuje szeroki wybór tematów, w tym 4 kursy w języku angielskim. Studenci mogą zdecydować się na studia każdy z ponad 100 kursów. Programy nauczania kursów są stale aktualizowane zgodnie z wymaganiami rynku. Zgodnie z wymogami europejskich standardów edukacyjnych AHE w Łodzi realizuje nowy paradygmat edukacji, która charakteryzuje się: nowe metody, nowe materiały, nowe kadry nauczycielskiej.

Jednym z najbardziej wyróżniających cech Uniwersytetu Humanistyczno-Ekonomicznej jest to, że każdy student korzysta z indywidualnego podejścia do potrzeb uczących się. Pomaga w rozwiązywaniu zadań i problemów, z jakimi borykają się w twórczy i innowacyjny sposób. Za każdy rok studiów używamy metody projektów i warsztatów, dzięki czemu uczniowie rozwijają swoje kompetencje i kształtowanie postaw niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w życiu i karierze. Dzięki nowym modelu studentów szkół również rozwijać swoją osobowość. Podczas badania prowadzone są warsztaty, które poprawiają umiejętności w zakresie komunikacji, rozwiązywania konfliktów, współpracy lub negocjacji. Najlepsze projekty są przyznawane w czterech kategoriach: projekt w dziedzinie przedsiębiorczości, projekt pro-społecznych, projekt koncentruje się na rozwoju osobistego i artystycznego projektu.

Nowa kadra nauczycielska

Ten nowy program edukacyjny możemy zrealizować tylko dzięki entuzjazmowi i zaangażowaniu młodego personelu pracującego w WSHE w Łodzi. Prowadzą zajęcia metodą projektu i warsztatów. Pracują z przedsiębiorcami, przygotowanie projektów zaczerpniętych z praktyki życia gospodarczego, społecznego i kulturalnego. Wśród projektów organizowanych przez studentów można znaleźć liczne wystawy, koncerty, wykłady edukacyjne, wydarzeń kulturalnych, pokazów tanecznych lub charytatywnych. Sukcesy te projekty skutkować pozytywnymi rekomendacjami przedsiębiorców. Studenci w swojej pracy projektowej rozwiązuje rzeczywiste problemy, a tym samym stworzyć swój własny portfel potwierdzający nabyte kompetencje.

ośrodek uniwersytecki i środowisko

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi znajduje się w miejscach fabrycznych 19 wieku. W tych dobrze zachowane, odrestaurowane ściany o niepowtarzalnej atmosferze przemysłowej są organizowane imprezy edukacyjne, kulturowe i biznesowe. Nasi studenci i profesorowie mają do dyspozycji doskonale wyposażone sale wykładowe, biblioteka, laboratoria komputerowe i multimedialne, studio radiowe, studio telewizyjne, warsztaty naukowe i galeriach wystawowych. Istnieje również stołówka.

Test Polski Uniwersytet Wirtualny (Polski Uniwersytet Wirtualny) jest częścią WSHE. Platforma edukacyjna PUW daje możliwości zdobycia kwalifikacji bez konieczności dojazdów i zakłócania codziennych obowiązków lub zobowiązań rodzinnych.

AHE jest akademia nowoczesnych technologii chluby profesjonalnie wyposażoną wydawnictwa, studia telewizyjnego, przychodni i drukarni, a także największym, wśród szkół niepublicznych w regionie, biblioteka wolnego dostępu. Jesteśmy pierwszą i jedyną szkołą w Polsce, która oferuje specjalizację w systemach mainframe - wirtualizacji transakcji, masa konwersji itd.

Ponad 20 lat doświadczenia

Rok 2013 był wyjątkowy, ponieważ Uniwersytet obchodził swoje dwudziestolecie. Te dwie dekady pozwoliły Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stał się jednym z największych prywatnych uczelni w Polsce.

Lokalizacje

Łódź

AHE - The University of Humanities and Economics

Address
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
(University of Humanities and Economics in Lodz)
ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź, Województwo wielkopolskie, Polska
Telefon
+48 800 080 888

Programy

Ta szkoła oferuje również: