Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Form oferuje 3,5-roczny kurs projektowania w pełnym wymiarze czasu, po którym studenci uzyskać tytuł licencjata na Uniwersytecie Psychologii Społecznej (SWPS).

School of Form ma:

Najlepszy program studiów w Polsce według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego; doskonałe i sławy zespół wykładowców; nowoczesne i dobrze wyposażone warsztaty i pracownie; super spółdzielni relacji z wielu polskich i międzynarodowych firm. Unikalny program studiów łączy prace projektowe oraz wykształcenie humanistyczne, które zostały opracowane przez zespół ekspertów pod przewodnictwem Lidewij Edelkoort, przewodniczącą Design Academy w Eindhoven (1999-2008), dyrektor strategicznego i mentora z School of Form.

School of Form jest otwarta dla wszystkich - majsterkowiczów, analityków, programistów, ludzi z miłości do majsterkowania - i pomoże rozwijać, uzupełnienia, poprawy i wykorzystać swoje umiejętności i zainteresowania.

Jeśli chcesz mieć wpływ zmian w świecie, w celu poprawy jakości życia ludzi i zrozumieć i zaspokoić potrzeby współczesnego społeczeństwa, a następnie School of Form jest dla Ciebie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Polski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Program został nominowany najlepszy program w Polsce według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, która musiała przeszukiwać mamuta milion kandydatów, aby wybrać zwy ... [+]

licencjat z projektowania Dlaczego ten kurs?

Program studiów w Design w Poznaniu Kampusu Uniwersytetu Nauk Społecznych i Humanistycznych (School of Form) otrzymał nominację do najlepszego programu w Polsce według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które musiał przeszukiwać mamuta milion kandydatów w celu znaleźć zwycięzcę.

Ministerstwo podkreślił interdyscyplinarny charakter programu oraz fakt, że obejmuje nowoczesne podejście do edukacji i uczy praktycznych umiejętności dające studentom pełną uziemienia dla ich przyszłości w rzeczywistym środowisku pracy.

Ministerstwo przyznano 62 kierunków w 37 uczelniach, z których dziewięć były szkoły prywatne. Departamenty i wydziały zwycięskie przyznano dotacje w wysokości 1 mln PLN do dalszej poprawy nauczania.... [-]

Polska Poznań
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to School of Form