School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Form oferuje 3,5-roczny kurs projektowania w pełnym wymiarze czasu, po którym studenci uzyskać tytuł licencjata na Uniwersytecie Psychologii Społecznej (SWPS).

School of Form ma:

Najlepszy program studiów w Polsce według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego; doskonałe i sławy zespół wykładowców; nowoczesne i dobrze wyposażone warsztaty i pracownie; super spółdzielni relacji z wielu polskich i międzynarodowych firm. Unikalny program studiów łączy prace projektowe oraz wykształcenie humanistyczne, które zostały opracowane przez zespół ekspertów pod przewodnictwem Lidewij Edelkoort, przewodniczącą Design Academy w Eindhoven (1999-2008), dyrektor strategicznego i mentora z School of Form.

School of Form jest otwarta dla wszystkich - majsterkowiczów, analityków, programistów, ludzi z miłości do majsterkowania - i pomoże rozwijać, uzupełnienia, poprawy i wykorzystać swoje umiejętności i zainteresowania.

Jeśli chcesz mieć wpływ zmian w świecie, w celu poprawy jakości życia ludzi i zrozumieć i zaspokoić potrzeby współczesnego społeczeństwa, a następnie School of Form jest dla Ciebie.

Lokalizacje

Poznań

Address
School of Form,
Głogowska Street 18

60-734 Poznań, Województwo lubelskie, Polska

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium