University Institute for International and European Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zwiększ swoją karierę w UNIES


Studia w University Institute for International and European Studies w Szkole Głównej Handlowej w Katowicach otworzą drzwi do możliwości, dostarczając zmieniających życie doświadczeń, które pozwolą Ci pracować w kierunku udanej kariery.


UNIES staje się międzynarodowym instytutem w Szkole Głównej Handlowej w Katowicach. UNIES znajdziesz w swoich Centrach Edukacyjnych i Szkoleniowych w Holandii, Malezji, Indonezji, Polsce, Niemczech i Myanmar oraz Bangladeszu. Szkoła Główna Handlowa w Katowicach oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie z zakresu Business Administration, Tourism Management, International Management, Psychology, Early Childhood Education and Nursing.

Lokalizacje

UNIES znajdziesz w wielu krajach. W niektórych krajach znajdujemy się we własnych centrach edukacyjnych i szkoleniowych, w biurach lub przedstawicielach. Są też inne lokalizacje i kraje, w których znajdziesz nas na terenie kampusu jednego z naszych uniwersyteckich partnerów. Dowiedz się więcej o lokalizacjach i obiektach UNIES, a następnie kliknij link, aby dowiedzieć się więcej o nas.

Przeglądaj UNIES | University Institute for International and European Studies


Edukacja ogólnoświatowa z udziałem partnerów uniwersyteckich, uczelni międzynarodowych i ośrodków szkoleniowych w zakresie szkolnictwa wyższego


UNIES Holandia

University Institute for International and European Studies (UNIES) i jego biura administracyjne znajdują się w starym historycznym opactwie Rolduc w Kerkrade w Holandii. Kampus oferuje również zakwaterowanie i wyżywienie, a także obiekty sportowe, a słynną bibliotekę rokoko w Rolduc można zwiedzać w celach naukowych.


UNIES w KSE Poland

Obecnie KSE obsługuje 10 000 studentów i ma już ponad 50 000 absolwentów. Główny kampus KSE znajduje się w Katowicach i innych miastach Śląska. Baza dydaktyczna KSE, zlokalizowana w pobliżu ważnej arterii Katowic, czyli ulicy T. Kościuszki, składa się z 2 kampusów o łącznej powierzchni prawie pięciu hektarów.


UNIES Tanzania

Kampus UNIES / StatMind w Moshi w Tanzanii służy jako centrum działań edukacyjnych i badawczych UNIES / StatMind. Wiele działań badawczych wchodzi w zakres projektu Roundtable Africa 2.0 (RTA 2.0). RTA 2.0 jest wspólną inicjatywą UNIES / StatMind oraz Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI).


UNIES Malezja

Dzięki swojemu Regionalnemu Biuru Azji Południowo-Wschodniej, UNIES założył własne biura w metropolii Kuala Lumpur (Malezja). UNIES oferuje programy studiów na wszystkich poziomach i zapewnia nauczanie i uczenie się specjalnie zaprojektowane i zatwierdzone w celu spełnienia oczekiwań i wymagań w Azji Południowo-Wschodniej, a szczególnie w przypadku dyrektorów korporacyjnych i menedżerów.


UNIES Myanmar

Reprezentowany przez UNIES CTE Myanmar, UNIES rozpoczyna swoją działalność od miejsca w sercu stolicy Myanmaru, Yangon. Nasi wyspecjalizowani wykładowcy ułatwiają studia, profesjonalne kursy certyfikatów i zapewniają ciągłe wsparcie w trakcie nauki oraz oferują poradnictwo studenckie do nauki w Europie.


UNIES Esfahan / Iran

UNIES jest reprezentowany przez swoje regionalne biuro Rahpooyane Rahe No w Isfahan / Province Isfahan. Islamskiego Parlamentu Konsultacyjnego z dnia 02.10.2001 r. Oraz na mocy rozporządzenia wykonawczego zatwierdzonego przez Radę Ministrów w dniu 21.12.2008 r., Ministerstwo Spółdzielczości, Pracy

Perspektywy rozwoju kariery


Istnieje wiele możliwości, które pomogą Ci zwiększyć szanse na rozwój kariery:


Zastanów się w miejscu pracy

Wiele kursów jest zaprojektowanych we współpracy z organizacjami i prowadzonych przez profesjonalistów z branży. Wypróbowywanie zadań w oparciu o branżowe zadania i staże to świetny sposób, aby pomóc Ci w dokonywaniu świadomych wyborów kariery.


Złóż wniosek o praktykę

Staże są doskonałym sposobem na wypełnienie luki między studiami a zatrudnieniem. Posiadanie doświadczenia w świecie pracy może pomóc zabezpieczyć pełnoetatową pracę po ukończeniu studiów. Staże są na ogół dłuższe, z większą odpowiedzialnością niż wolontariat.


Praca po studiach

Studenci zagraniczni mają możliwość pozostania i rozpoczęcia kariery zawodowej w Europie po ukończeniu studiów. Do tego, jako student zagraniczny, możesz pracować podczas studiów. Daje to szansę zdobycia cennego doświadczenia, aby wzbogacić swoje CV i pomóc zabezpieczyć pierwszą pracę w pełnym wymiarze godzin.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor In Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Polska Katowice Niderlandy Kerkrade + 2 więcej

Studiując zarządzanie biznesem, dzięki swoim specjalnościom, zdobędziesz nie tylko wiedzę i umiejętności potrzebne do zrozumienia i zastosowania podstawowych zasad zarządzania przedsiębiorstwami, ale także zdobędziesz umiejętności techniczne i metodologiczne, aby rozwinąć umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne. Zarządzanie ogólne uczy różnych aspektów zarządzania ograniczonymi zasobami w przedsiębiorstwie i wspiera działalność gospodarczą poprzez planowanie produkcji, podejmowanie decyzji, zarządzanie projektami oraz alokację zasobów ludzkich i finansów. [+]

Studiując zarządzanie biznesem, dzięki swoim specjalnościom, zdobędziesz nie tylko wiedzę i umiejętności potrzebne do zrozumienia i zastosowania podstawowych zasad zarządzania przedsiębiorstwami, ale także zdobędziesz umiejętności techniczne i metodologiczne, aby rozwinąć umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne. Zarządzanie ogólne uczy różnych aspektów zarządzania ograniczonymi zasobami w przedsiębiorstwie i wspiera działalność gospodarczą poprzez planowanie produkcji, podejmowanie decyzji, zarządzanie projektami oraz alokację zasobów ludzkich i finansów.

W programie studiów licencjackich w Business Management, będziesz studiować podstawy teorii ekonomii i jej decyzji dotyczących zastosowania do świata realnego. Poznasz związki między kwestiami ekonomicznymi, takimi jak biznes i racjonalne zachowania ludzkie.... [-]