Przeczytaj oficjalny opis

Wincenty Pol University (VPU) znajduje się w Lublinie, we wschodniej Polsce, 170 km na południe od Warszawy. Lublin jest historycznym miastem nad brzegiem rzeki Bystrzycy. Jest popularny wśród turystów i studentów, i jest doskonałym miejscem do nauki.

VPU jest prywatny uniwersytet, z pełną akredytację Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Byliśmy założona w celu umożliwienia naszym studentom, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i rozwijać swoje pasje.

Oferujemy zarówno w pełnym i niepełnym wymiarze czasu licencjata, magistra. Nasi pracownicy akademiccy są wysoko wykwalifikowani nauczyciele, biegle językiem angielskim i ekspertami w swoich dziedzinach. Uniwersytet posiada nowoczesne budynki specjalistycznych sal dydaktycznych dostosowanych do potrzeb różnych klas, takich jak fizykoterapia, kinezyterapii, kosmetyki, biomechaniki, masażu, chemii, turystyce, hotelarstwie, gastronomii, geografii i informatyki. Istnieją również pokoje rekreacyjne, w tym sale gimnastyczne, siłownie apartamentów, basen, i studia na zajęciach aerobiku i innych zajęć sportowych. Kafeteria uczeń jest popularnym miejscem spotkań studentów. Uniwersytet posiada sieć komputerową z dostępem do WiFi dla wszystkich studentów. Dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa niektóre pokoje wyposażone są w klimatyzację i CCTV.

VPU rośnie popularność z międzynarodowymi studentami i mamy dedykowany Międzynarodowe Centrum Student, Które mogą pomóc w aplikacji, wiz, i zakwaterowania. W roku 2010 założył Uniwersytet Akademickie Centrum Fizjoterapii, Nowoczesna klinika, które mają być wykorzystywane nie tylko przez naszych studentów fizjoterapii, ale również przez mieszkańców Lublina. W centrum znajduje się najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i rehabilitacji, a jest związana umową z Narodowym Systemem Opieki Zdrowotnej polskiego. Jest to również miejsce, gdzie uczniowie wykonują swoją praktykę kliniczną i gdzie badania naukowe mogą być prowadzone.

Wincenty Pol University położony jest w pobliżu centrum miasta, z łatwym dostępem dla studentów komunikacją miejską lub samochodem. Lublin ma wiele niedrogich restauracji, barów i rekreacyjnych, a nasi uczniowie korzystają wieczorów w zabytkowym centrum miasta i bezpieczny. Jest to idealne miejsce dla studentów z całego świata, a my zapraszamy do VPU.

Studentów uczestniczących w VPU może wybrać jedną z następujących czterech kierunków studiów w języku angielskim: • Fizjoterapia (2-letnie studia magisterskie, 3-letni program BSC)
• Turystyka i Rekreacja (2-letni program MA, 3-letni program BA)
• Terapia kosmetyczna (3-letnie studia inżynierskie)
• Sport Nauka (3-letnie studia inżynierskie)
• Międzynarodowy Business Management (3-letnie studia inżynierskie)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Vincent Pol University in Lublin, Poland

Absolwenci studiów licencjackich z Hospitality Management Turystyki i posiadać wiedzę na temat natury społecznej, ekonomii i pól i praktyczne umiejętności umożliwiające i ... [+]

Absolwenci licencjackie z Hotelarstwa i Turystyki posiada kompleksową wiedzę na temat środowiska, społeczeństwa, gospodarki i organizacji prawnej. Kurs będzie odwoływać się do ciebie, jeśli szukasz do kariery w turystyce, cieszących się największym na świecie przemysł.

Test 3-letni program w pełnym wymiarze czasu łączyć dogłębne badania z branży turystycznej w kraju i za granicą, wraz z rozwojem niezbędnej wiedzy i umiejętności biznesowych. Szczególną cechą tego kursu jest nacisk na coraz bardziej znaczących form turystyki, takich jak turystyka wiejska, zrównoważonej turystyki i ekoturystyki. 12-tygodniowe szkolenie praktyczne stanowi integralną część procesu edukacyjnego. Uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną i wprowadzić go w życie w prestiżowych hoteli w Polsce, takich jak Europa Hotel, biura podróży, pensjonaty i w naturalnym rezerwy i parków. Biorą udział w tygodniowej praktyki w terenie w edukacji uniwersyteckiej i Centrum Rekreacyjnego w Piotrawinie nad Wisłą oraz w krajowych targach turystycznych (Poznań, Warszawa) lub można przejść do Berlina na międzynarodowych targach (ITB Berlin). ... [-]

Polska Lublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Vincent Pol University, Lublin, Poland

Vincent Pol University in Lublin
Address
ul. Choiny 2
20-816 Lublin, Województwo lubelskie, Polska
Witryna
Telefon
+48 81 740 72 40