Read the Official Description

Jak głosi ich misja, uniwersytety WSB uważają siebie za partnerów w rozwijaniu kariery zawodowej. Zgodnie z ich wizją, chcą być regionalnymi liderami w dostarczaniu szkolnictwa wyższego osobom łączącym pracę i naukę.

Korzyści z programów studiów prowadzonych przez Uniwersytet WSB w Bydgoszczy:

• bogaty portfel produktów edukacyjnych

• płynne planowanie i organizacja

• praktycznie skoncentrowany program nauczania

• przyznanie stopnia przez zagraniczną uczelnię wyższą

• zaufani przez klientów

• praktycznie najlepszy

• najnowocześniejsza infrastruktura.

Kadra nauczycielska

Praktycy stanowią znaczną część kadry nauczycielskiej na uniwersytetach WSB. Należą do nich: dyrektorzy banków i specjaliści, brokerzy, specjaliści ds. Ubezpieczeń, dyrektorzy i specjaliści w urzędach podatkowych, specjaliści w dziedzinie ceł, dyrektorzy kreatywni, urzędnicy ds. PR, specjaliści ds. Handlu, międzynarodowi specjaliści ds. Finansów, menedżerowie ds. Marketingu, eksperci w dziedzinie doradztwa, właściciele biur podróży i wielu innych .

Uniwersytet WSB w województwie kujawsko-pomorskim składa się z dwóch uniwersytetów - w Toruniu i Bydgoszczy. Obecnie w obu jednostkach jest ponad 9000 studentów. Wydział w Toruniu został założony w 1998 roku. Uniwersytet WSB okazuje się prestiżową szkołą biznesu, która koncentruje się na kluczowych kompetencjach istotnych dla przyszłej kariery studentów i absolwentów. Uniwersytet WSB w Toruniu i Bydgoszczy tworzy jedną z 9 uczelni WSB, które są największą grupą uniwersytetów biznesowych w Polsce.

Szkoła oferuje programy w
• Polskie
• Język angielski
Ta szkoła oferuje również:
• BScs (12 i 1 w języku angielskim)
• Msc (7 i 1 w języku angielskim)
Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

WSB Bydgoszcz

Interdyscyplinarny charakter tego pola znajduje odzwierciedlenie w szerokim zakresie tematów, które są niezbędne do prowadzenia własnej organizacji lub zajmowania stanowi ... [+]

WSB UNIVERSITY IN BYDGOSZCZnauczane w języku angielskimpełny etatw niepełnym wymiarze godzin

Studia licencjackie obejmują 3 lata (6 semestrów). Program kończy się obroną pracy dyplomowej i przyznaniem stopnia licencjata.

Specjalizacja: International Business

Interdyscyplinarny charakter tego pola znajduje odzwierciedlenie w szerokim zakresie tematów, które są niezbędne do prowadzenia własnej organizacji lub zajmowania stanowisk kierowniczych na różnych poziomach hierarchii w organizacji. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje, bez względu na wielkość i stopień internacjonalizacji organizacji.

W zakresie studiów oferujemy zagranicznym studentom specjalizację International Business, która obejmuje następujące tematy:... [-]

Polska Bydgoszcz
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Bydgoszcz