Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jest jedną z najstarszych uczelni niepublicznych w regionie. Została wpisana do rejestru niepublicznych wyższych szkół zawodowych w 1999 roku. Od tego czasu wykształciła wielu inżynierów, absolwentów studiów licencjackich oraz podyplomowych. Misją uczelni jest profesjonalne kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr, zgodnie z potrzebami rozwijającej się gospodarki kraju oraz jednoczącej się Europy.

Warunki rekrutacji

Kandydaci na studia I stopnia przyjmowani są bez egzaminów wstępnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

119657_Wyzsza.jpg

Wymagane dokumenty

 1. wypełnione podanie wygenerowane ze strony e.wsz.pl – wymagana rejestracja w systemie i uzupełnienie danych
 2. świadectwo maturalne + kserokopia
 3. jedno aktualne zdjęcie (zgodne z wymogami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych) oraz płyta CD (w kopercie) ze zdjęciem cyfrowym (format: *.jpg, 368×456 [szer. x wys. w px], 300 dpi”)
  *w nazwie zdjęcia prosimy wpisać swój numer PESEL
 4. potwierdzenie dokonania opłaty rekrutacyjnej (85 zł) oraz za wydanie elektronicznej legitymacji studenckiej (22 zł)
 5. zaświadczenie lekarskie

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku?

 • Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów
 • Bardzo dobra lokalizacja (centrum Trójmiasta)
 • Doskonała organizacja zajęć
 • Zajęcia o charakterze praktycznym
 • Przyjazna atmosfera
 • Doskonale wyposażone pracownie specjalistyczne
 • Dogodny i atrakcyjny system opłat za studia

Postaw na jakość

Jakość w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku jest priorytetem oraz źródłem wysokiego prestiżu uczelni i jej absolwentów wśród pracodawców, społeczności regionu oraz środowiska akademickiego.

Jakość kształcenia dotyczy w równej mierze wyników kształcenia i rozwoju każdego studenta, podnoszenia poziomu jakości pracy szkoły i procesu dydaktycznego oraz spełnienia krajowych standardów z wykorzystaniem wzorców międzynarodowych.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Polski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Studiując na kierunku kosmetologia, zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk medycznych. Poznasz m.in. dermatologię, immunologię, alergologię i chemię surowców kosmetycznych. ... [+]

Studiując na kierunku kosmetologia, zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk medycznych. Poznasz m.in. dermatologię, immunologię, alergologię i chemię surowców kosmetycznych. Podczas studiów nauczysz się wykonywać zabiegi z zakresu kosmetologii upiększającej i pielęgnacyjnej, poznasz techniki masażu relaksacyjnego, a także profesjonalne urządzenia stosowane w kosmetologii wraz z ich obsługą.

Na studiach I stopnia, zajęcia prowadzone są w dwóch formach:

stacjonarnej (studia dzienne) – zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. niestacjonarnej (studia zaoczne) – zajęcia odbywają się w piątki, soboty oraz niedziele.

Warunki rekrutacji

Kandydaci na studia I stopnia przyjmowani są bez egzaminów wstępnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.... [-]

Polska Gdańsk
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Gdansk College of Health realizuje projekt „Praktycznie dla zdrowia” - rozwój kompetencji zawodowych w ramach zintegrowanych programów edukacyjnych w Gdansk College of He ... [+]

Gdansk College of Health realizuje projekt „Praktycznie dla zdrowia” - rozwój kompetencji zawodowych w ramach zintegrowanych programów edukacyjnych w Gdansk College of Health .

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskich Funduszy Społecznych (umowa nr POWR.03.05.00-00-ZR07 / 18-00), dlatego kurs rozpocznie się od roku akademickiego 2019/2020.

Cały 3-letni program jest bezpłatnyStudia stacjonarne (od poniedziałku do piątku)Wszystkie wykłady są w języku angielskim

Zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk medycznych, dermatologii, immunologii, alergologii i chemii materiałów kosmetycznych. Nauczymy Cię wykonywania zabiegów w kosmetyce upiększającej i estetyce, technik masażu relaksacyjnego, a także korzystania z profesjonalnego sprzętu.... [-]

Polska Gdańsk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku