Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

Jedna z najstarszych uniwersyteckich uczelni prywatnych w Portugalii , z ponad siedemdziesięcioletnim istnieniem. Obsługujemy jedenaście kursów I stopnia (ukończenie studiów) z zakresu pracy socjalnej, psychologii, informacji dziennikarskiej, komunikacji biznesowej, informatyki z biznesem, informatyki, multimediów, projektowania komunikacji, zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi oraz rachunkowości i audytu.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

Jeśli chodzi o kursy II stopnia (magisterskie), autoryzowane jest funkcjonowanie: Psychologii Klinicznej (z trzema specjalizacjami), Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Zachowania Organizacyjnego, Psychologii Społecznej Zdrowia, Pracy Socjalnej, Gerontologii Społecznej, Administracji Sieci i Informatyki Systemy (we współpracy z ISPGAYA). Oprócz tych kursów, ISMT oferuje również kursy podyplomowe (studia pozaakademickie), poza krótkimi szkoleniami prowadzonymi w Prime Training Center (wynik w partnerstwie między Instytutem a PROFIFORMA, Biuro Doradztwa i Szkoleń, Ltd.), które obejmuje: między innymi kursy szkolenia nauczycieli.

ISMT, zgodnie z protokołami współpracy, współpracuje w ramach studiów doktoranckich, takich jak studia doktoranckie. w psychologii (w porozumieniu z University of Extremadura - Hiszpania). Jesteśmy także instytutem szkoleniowym akredytowanym przez DGERT (Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia i Stosunków Pracy) oraz Radę Jednostki ds. Szkolenia Naukowego i Pedagogicznego.

Ilu nas jest?

Około 30 pracowników i 100 wykładowców / współpracowników oraz blisko 1400 studentów , co stanowi wydział i ciało studenckie, które jest kreatywne, innowacyjne i krytyczne.

121097_interiores.jpg

Jak się mamy?

Wymagający w budowie teraźniejszości i niecierpliwy na przyszłość.

Dlaczego my

Ponieważ chcemy przyczynić się do stworzenia masy krytycznej i chcemy uzasadnić projekt innowacyjnego nauczania. A ponieważ nowe tysiąclecie opiera się na jakości, która jest naszym wielkim założeniem. Jesteśmy przekonani, że ISMT jest miejscem, w którym przyszłość już się rozpoczęła. Dyrektor Carlos Amaral Dias

Lokalizacje

Coimbra

Instituto Superior Miguel Torga (ISMT)

Address
Largo da Cruz de Celas, 1

3000-132 Coimbra, Dystrykt Coimbra, Portugalia
Telefon
+351 239 488 030

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium