Oporto Global University - Universidade Portucalense

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UPT - Oporto Global University, jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego, posiadającą certyfikat ISO 9001, uznaną przez rząd portugalski oraz portugalską agencję ds. Oceny i akredytacji szkolnictwa wyższego - A3ES. Jednostka badawcza UPT, IJP, jest certyfikowana przez portugalską agencję finansującą badania, FCT.

Utworzony w czerwcu 1986 r. , UPT - Oporto Global University z siedzibą w Oporto , znany jako "Cidade Invicta", Oporto nadał Portugalii nazwę. Oporto, położone na północy Portugalii, na prawym brzegu rzeki Douro, jest drugim co do wielkości miastem w kraju, na obszarze miejskim liczącym ponad 1,3 miliona mieszkańców.

Oporto jest znane na całym świecie z wina porto, mostów i starej i współczesnej architektury. Jego historyczne centrum zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO od 1996 roku. Miasto Oporto jest także centrum doskonałości edukacyjnej i badawczej, wyróżniającym się technologiczną i naukową innowacyjnością, która przyciąga studentów z całego kraju i zza oceanu.

UPT składa się z pięciu działów: prawa, ekonomii i zarządzania; Nauka i technologia, dziedzictwo i turystyka oraz psychologia i edukacja, które uczą programów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz studiów podyplomowych, zorganizowanych zgodnie z procesem bolońskim. UPT ma być modelem w szkolnictwie wyższym, wykorzystując zalety synergii różnych działów. Oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej studenci mają szansę rozwinąć praktyczną pracę i projekty badawcze, rozwijając różne umiejętności przygotowujące ich do pracy w przyszłej karierze i do życia w konkurencyjnym globalnym społeczeństwie.


Globalne badania i globalne nauczanie dla specjalistów z całego świata

Myśl globalnie. Badania na całym świecie. Nauczaj i ucz się na całym świecie. Są to podstawy UPT - Wizji Oporto Global University, która zawiera misję UPT promującą globalną holistyczną wiedzę, przygotowującą przyszłych Globalnych profesjonalistów i przyszłych Obywateli Świata.

Nasze oficjalnie uznane badania (ISO 9001 i FCT) intensywnie współpracują z partnerami z całego świata, dostarczając światowej klasy badania i tworząc krwawiącą wiedzę o zabezpieczeniach, aby wspierać i promować zrównoważony globalny rozwój dla wszystkich. Dzielimy się tą wiedzą w ramach ścisłej polityki otwartego dostępu (kiedy tylko badania są finansowane ze środków publicznych).

Dostarczamy tę wiedzę naszym globalnym studentom w naszych akredytowanych (portugalskie Ministerstwo Edukacji, portugalskiej akredytacji akredytacji szkolnictwa wyższego oraz ISO 9001) na wydziały nauczania i programy.

Nasze międzynarodowe obowiązki duszpasterskie Wydziału, aktywna społeczność edukacyjna, społeczna odpowiedzialność i zaangażowanie UPT jako całości, ekscytujące, tolerancyjne i wielokulturowe środowisko w Portugalii, przyczyniają się do rozwoju umiejętności osobistych, interpersonalnych, kulturowych i międzykulturowych, niezbędnych do odniesienia sukcesu zawodowo w globalnym świecie.

Lokalizacje

Porto

Address
Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541
4200-072 Porto, Dystrykt Porto, Portugalia