Przeczytaj oficjalny opis

Aros jest prywatna (reforma) Instytucja chrześcijańska szkolnictwa wyższego, która kształci studentów z powołania, umożliwienie im dostępu do zawodu edukacyjną niezbędne kompetencje. Dekoracje edukacyjna w RPA jest dynamiczny z wieloma wyzwaniami i poważnych braków wychowawców. Aros ma zatem na celu przekazanie studentom, aby różnica w scenerii edukacyjnej.

Kampus AROS "znajduje się w Waverley, Pretoria. Na około 800 studentów, którzy się zajęcia weekendowe cieszyć się wyjątkowym życia studenckiego, który jest niepodobny do niczego doświadczenie w innym kampusie w RPA. To jest, gdzie można zaprzyjaźnić, poznać kolegów, i ciężko pracować.

Aros jest akredytowany przez Komitet Jakości w Szkolnictwie Wyższym (HEQC) Rady o szkolnictwie wyższym, To jest statutowym organem akredytacji, która udziela akredytacji programów i instytucji szkolnictwa wyższego w ogóle RPA.

Programy prowadzone przez:
  • Afrikaans

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Aros, A Higher Education Institution

Studia edukacyjne AROS " mają na celu dostarczenie studentom znacznej podstawy teoretyczne, natomiast połączenie cenne doświadczenie praktyczne z teorii. ... [+]

[English: Baccalaureusgraad w Grondslagfase Onderwys] (Gr 0-3) umożliwia studentom zrozumieć zasady edukacji (specjalnie do tego etapu) i stosować te zasady w praktyce. Studia edukacyjne AROS " mają na celu dostarczenie studentom znacznej podstawy teoretyczne, natomiast połączenie cenne doświadczenie praktyczne z teorii.

Różne specjalizacje w ramach programu nauczania koncentruje się na umiejętności czytania i pisania, liczenia i umiejętności życiowych.

Poziom dyplomowy dla kwalifikacji jest NKR poziom 7 (510 punktów) i umożliwia absolwentom do nauczania w szkołach publicznych i prywatnych (SAQA kwalifikacji nie 86167).

[-]
Republika Południowej Afryki Pretoria
Luty 2020
Afrikaans
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku