Przeczytaj oficjalny opis

Cornerstone Institute został założony w 1970 roku na Cape Flats w czasie, gdy przyszli czarni teologowie zostali wykluczeni z uczęszczania na uniwersytety ze względu na opresyjne prawa byłego reżimu. Jako przylądkowy ewangelicki Instytut Biblijny zapewniał teologiczną edukację niewykwalifikowanym pastorom na Cape Flats.

Instytut jest historycznie zakorzeniony w wysoce etycznym etosie, podkreślając związek między przywództwem a uczciwością zawodową. Obejmuje studentów ze wszystkich środowisk i koncentruje się na rozwoju liderów. Cornerstone to niedochodowa, w pełni akredytowana prywatna uczelnia oferująca programy studiów licencjackich (certyfikaty, krótkie kursy i stopnie naukowe) oraz studia podyplomowe (wyższe certyfikaty i tytuły honorowe) z różnych dyscyplin na Wydziale Humanistycznym oraz na Wydziale Przedsiębiorczości i Ekonomii. Transformacja. Większość naszych programów oferowanych jest zarówno w trybie online, jak i na terenie kampusu, co ułatwia studentom naukę z całego świata.

Dlaczego warto wybrać Cornerstone Institute ?

W Cornerstone Institute najlepszy wydział, zapewniając, że studenci, którzy ukończyli naszą instytucję, są w stanie dokonać zmian we wszystkich kierunkach, które zapewniamy; w tym: psychologia, etyka, filozofia, religioznawstwo, biznes, edukacja, socjologia i rozwój społeczności. Staramy się podzielić ważną historią, popartą filozofią edukacji, w której przekazujemy, przekazujemy i osadzamy podstawowe wartości naszej instytucji.


To, co odróżnia nas od reszty, to to, że:

 • Podejście do podpisu, w którym oferujemy podstawowy zestaw kursów, określany jako "Podstawowy rdzeń". Należą do nich Komunikacja międzykulturowa, Ekonomia, Badania Przywództwa, Światopoglądy, Historia i Społeczeństwo RPA oraz Etyka.
 • Zaprojektowano rozwiązanie "Cztery lata", w ramach którego studenci, którzy nie otrzymają tytułu licencjata w klasie 12, będą mogli uzyskać dostęp do naszych programów certyfikacyjnych we wszystkich oferowanych przez nas dyscyplinach, aby połączyć je z programem studiów, prowadzącym do studiów podyplomowych, jeśli pożądany.
 • Stwórz dostęp do edukacji uniwersyteckiej w opiekuńczej i kompetentnej społeczności.
 • Zapewnienie produktywnego i stymulującego środowiska, w którym nauka i nauczanie może odbywać się w naszych kampusach oraz w naszych internetowych środowiskach edukacyjnych.
 • Dążysz do rozwoju społeczności we wszystkich jej różnych formach.
 • Miej etos ugruntowany etycznie.
 • Skup się na skutecznym przygotowaniu do kariery i Pathways .
 • Oferuj konkurencyjne opłaty i wsparcie finansowe dla kwalifikujących się studentów.


Wspólne wspólne wartości

Zdajemy sobie sprawę, że wartości to nie tylko to, o czym mówimy i czego uczymy, ale są kluczowe dla formowania tożsamości. W ramach projektu Cornerstone angażujemy się w budowanie wysoce etycznego i pryncypialnego poglądu na świat u wszystkich naszych studentów. Promujemy wartości inkluzywności, doskonałości, uczciwości, jedności, szacunku i kreatywności, aby stworzyć dynamicznych przywódców etycznych przygotowanych do działania jako odpowiedzialni obywatele w globalnym społeczeństwie.

Aby rozszerzyć naszą ofertę i dodać wartość dla uczniów we wszystkich dziedzinach życia, Centrum Szkoleniowe Fundamentals zostało włączone do Wydziału Przedsiębiorczości i Transformacji Gospodarczej w Cornerstone Institute . FTC oferuje programy szkoleniowe dotyczące przywództwa i zarządzania dla korporacji, rządu i społeczności. Mają wybitne osiągnięcia w dostarczaniu responsywnych, wysokiej jakości programów szkoleniowych i kursów we wszystkich sektorach, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Wszystkie nasze kursy i programy szkoleniowe są dostosowane do potrzeb klienta, ram czasowych i budżetu.


Przyszły kierunek

W sierpniu 2015 r. Cornerstone Institute zyskał dobroczyńcę, który dostrzegł potencjał kamienia węgielnego pod kątem sprostania wyzwaniom edukacyjnym w Afryce, szczególnie w Afryce Południowej i na całym świecie. Poważny niedobór dostępnych wysokiej jakości i skutecznych programów nauczania dostępnych dla dorosłych (młodych i starych) jest uwzględniany w naszym planowaniu. Cornerstone Institute robi różnicę, zapewniając wszystkim mieszkańcom RPA i członkom globalnej społeczności możliwość zdobycia perspektywy, umiejętności i wiedzy, która może służyć ich potrzebom i społeczeństwu na każdym poziomie iw każdej sferze, która ma znaczenie. Uznając i przyznając, że Cornerstone Institute nie może służyć całemu spektrum edukacji i szkoleń potrzebnych do przekształcenia społeczeństwa, możemy rzeczywiście stanowić kamień węgielny i podstawę do naprawienia niedociągnięć naszego głównego systemu szkolnictwa. Oferujemy spójny i strategiczny zestaw programów, dzięki którym nasi studenci znajdują ścieżki do osobistego mistrzostwa, awansu i spełnienia. Nasz model, zbudowany na znaczeniu społecznym, uczciwości etycznej i naukowej, pluralizmu, a także stabilności finansowej, to ważne filary, które mają wpływ, jaki wszyscy chcemy osiągnąć, tworząc dobrze prosperujące, sprawiedliwe i sprawiedliwe społeczeństwo.

Zarząd i Zarząd Cornerstone Institute mają wspaniałe plany na przyszłość. Plany te będą oparte na solidnych badaniach i początkowo będą prowadzone przez inkubator badawczy, który zostanie ustanowiony w naszym Wydziale Przedsiębiorczości i Transformacji Gospodarczej. Niektóre z obszarów, które zamierzamy zbadać to:

 • Zielona gospodarka;
 • Trendy biznesowe;
 • Nauki stosowane w zrównoważonym świecie;
 • Konwergencja mediów i technologii; i
 • Sztuka i kultura

Wyniki badań, które przeprowadzamy, będą informować o nowych programach i wydziałach, szkołach i wydziałach w Cornerstone Institute .

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Cornerstone Institute

Specjalizacja Media Studies ma na celu pomoc studentom w rozwijaniu analitycznych, krytycznych i kreatywnych umiejętności komunikacyjnych niezbędnych do znaczącego zaanga ... [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. NQF 7; SAQA ID: 87406. (376 KREDYTÓW)

Specjalizacja Media Studies ma na celu pomoc studentom w rozwijaniu analitycznych, krytycznych i kreatywnych umiejętności komunikacyjnych niezbędnych do znaczącego zaangażowania w szeroką gamę mediów. Opierając się na solidnym rozumieniu kontekstów politycznych, ekonomicznych, technologicznych, społecznych i historycznych mediów, każdy uczeń odnajdzie swój unikalny głos poprzez rzeczywiste doświadczenia dostarczane przez kontakt z profesjonalistami z branży i praktycznymi projektami.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate (NSC) z legitymacją licencjacką lub równorzędną;Świadectwo maturalne (z wyłączeniem uniwersyteckim) lub równoważne;Wyższy Certyfikat lub Zaawansowany Certyfikat lub Dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Professional z karą dyplomową (lub równoważną) w połączeniu z wynikami testu National Benchmark Test (NBT);Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Warunki uznawania wcześniejszej nauki (RPL) dotyczące dostępu i wyników NBT są czynnikami decydującymi o przyjęciu. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dorosłych studentów (45 lat lub później) mogą być dopuszczone, określone przez warunki RPL i wyniki NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Celem tego programu jest kształcenie studentów w zakresie teorii i praktyki psychologii i doradztwa, z naciskiem na rozwój osobisty, studia rodzinne i szersze interwencje ... [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. SAQA ID: 87406. (376 KREDYTÓW)

Celem tego programu jest kształcenie studentów w zakresie teorii i praktyki psychologii i doradztwa, z naciskiem na rozwój osobisty, studia rodzinne i szersze interwencje w zakresie zdrowia psychicznego. Program pomaga uczniom w opracowaniu zintegrowanej i odpowiedniej praktyki doradczej w kontekście RPA. Przygotowuje również studentów do dalszych studiów z zakresu psychologii i szkoli ich w podstawowych umiejętnościach w zakresie badań społecznych. Podczas pierwszego roku studiów studenci wezmą również fundamentalny zestaw modułów, zwany "Podstawowym rdzeniem". Należą do nich: Historia, Socjologia, Etyka, Filozofia, Ekonomia i Badania Przywództwa. Moduły te są osadzone w podstawowych wartościach Cornerstone: inkluzywność, doskonałość, integralność, jedność, szacunek i kreatywność.... [-]

Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Ta kwalifikacja pomaga uczniom uzyskać dogłębne zrozumienie teorii socjologicznych. Student będzie mógł analizować i oceniać te teorie w odniesieniu do takich zagadnień j ... [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. SAQA ID: 87406. (376 KREDYTÓW)

Ta kwalifikacja pomaga uczniom uzyskać dogłębne zrozumienie teorii socjologicznych. Student będzie mógł analizować i oceniać te teorie w odniesieniu do takich zagadnień jak ubóstwo, globalizacja, konflikt, środowisko i płeć, ze szczególnym uwzględnieniem Republiki Południowej Afryki i kontynentu afrykańskiego. Kwalifikacja zapewnia również studentom praktyczne umiejętności w zakresie wspólnoty, międzykulturowego i społecznego.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate with a bachelor's pass lub odpowiednik;Świadectwo maturalne (z wyłączeniem uniwersyteckim) lub równoważne;Wyższy Certyfikat lub Zaawansowany Certyfikat lub Dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Vocational z karnetem dyplomowym (lub równoważnym) połączonym z wynikami testu National Benchmark Test (NBT);Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Warunki uznawania wcześniejszej nauki (RPL) dotyczące dostępu i wyników NBT są czynnikami decydującymi o przyjęciu. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dorosłych studentów (45 lat lub później) mogą być dopuszczone, określone przez warunki RPL i wyniki NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Celem tego programu jest wyposażenie uczniów w chrześcijańskie, interdyscyplinarne podejście do angażowania rzeczywistych kryzysów i możliwości. Z naciskiem na zręczną in ... [+]

Bachelor of Arts Majoring w teologii (376 kredytów)

Celem tego programu jest wyposażenie uczniów w chrześcijańskie, interdyscyplinarne podejście do angażowania rzeczywistych kryzysów i możliwości. Z naciskiem na zręczną interpretację biblijną i zrozumienie teologiczne, studenci angażują się w szeroki zestaw zagadnień kontekstualnych stojących dziś przed Afryką Południową i rozwijają odpowiedź integracyjną (czerpiąc z perspektywy psychologicznej, teologicznej i socjologicznej). Poczucie osobistego powołania jest zatem pielęgnowane, z naciskiem na praktyczne zastosowanie.

Warunki przyjęć

National Senior Certificate (NSC) z legitymacją licencjacką lub równorzędną. Certyfikat maturalny (ze zwolnieniem uniwersyteckim) lub równoważny. Wyższy certyfikat lub zaawansowany certyfikat lub dyplom w pokrewnym polu.... [-]

Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Cornerstone Institute

Program ten umożliwia absolwentom pracę i prowadzenie w różnorodnych projektach ministerstwa i zarządzania przedsiębiorstwami (np. Organizacje pozarządowe, biznes, kościo ... [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. NQF 7; SAQA ID: 57225. (376 KREDYTÓW)

Program ten umożliwia absolwentom pracę i prowadzenie w różnorodnych projektach ministerstwa i zarządzania przedsiębiorstwami (np. Organizacje pozarządowe, biznes, kościoły, przedsięwzięcia związane z przedsiębiorczością). Naszym celem jest stworzenie absolwentów zdolnych do kierowania zespołami i organizacjami, którzy podchodzą do swoich zadań z głębokich przekonań chrześcijańskich i zdobywają wiedzę z zakresu zarządzania, narzędzia i umiejętności, które mogą zapewnić studia biznesowe.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate (NSC) z legitymacją licencjacką lub równorzędną;Świadectwo maturalne (z wyłączeniem uniwersyteckim) lub równoważne;Wyższy Certyfikat lub Zaawansowany Certyfikat lub Dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Vocational z karnetem dyplomowym (lub równoważnym) połączonym z wynikami testu National Benchmark Test (NBT);Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Warunki uznawania wcześniejszej nauki (RPL) dotyczące dostępu i wyników NBT są czynnikami decydującymi o przyjęciu. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dorosłych studentów (45 lat lub później) mogą być dopuszczone, określone przez warunki RPL i wyniki NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata w pełnym wymiarze godzin;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Program ten rozwija chrześcijańskich przywódców o szerokim teoretycznym i praktycznym podłożu w chrześcijańskiej służbie. Absolwenci będą ugruntowani w tekstach biblijnyc ... [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. NQF 7; SAQA ID: 57225. (376 KREDYTÓW)

Program ten rozwija chrześcijańskich przywódców o szerokim teoretycznym i praktycznym podłożu w chrześcijańskiej służbie. Absolwenci będą ugruntowani w tekstach biblijnych i wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne w kościołach i organizacjach religijnych. Studia akademickie i wiara osobista są zintegrowane, aby wytworzyć przywódców o dojrzałej, holistycznej duchowości.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate (NSC) z legitymacją licencjacką lub równorzędną;Świadectwo maturalne (z wyłączeniem uniwersyteckim) lub równoważne;Wyższy Certyfikat lub Zaawansowany Certyfikat lub Dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Vocational z karą dyplomową (lub równorzędną) w połączeniu z wynikami NBT;Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Polityka RPL dotycząca dostępu i wyników NBT są czynnikami decydującymi o przyjęciu. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dorosłych studentów (45 lat lub później) mogą być dopuszczone, określone przez warunki RPL i wyniki NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Program ten pozwala absolwentom stać się liderami społeczności poprzez różnorodne projekty medialne (np. Organizacje pozarządowe, kościoły, firmy produkcyjne, agencje rek ... [+]

Świadectwo rejestracji nr 2001 / HE08 / 006; NQF 7; SAQA ID: 57225. (376 KREDYTÓW)

Program ten pozwala absolwentom stać się liderami społeczności poprzez różnorodne projekty medialne (np. Organizacje pozarządowe, kościoły, firmy produkcyjne, agencje reklamowe). Naszym celem jest produkowanie pracowników mediów, którzy podchodzą do swoich zadań z głębokich przekonań chrześcijańskich i nabywają teologię, biblijne studia i wiedzę medialną, narzędzia i umiejętności, które te studia mogą zapewnić.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate (NSC) z legitymacją licencjacką lub równorzędną;Świadectwo maturalne (z wyłączeniem uniwersyteckim) lub równoważne;Wyższy Certyfikat lub Zaawansowany Certyfikat lub Dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Vocational z karnetem dyplomowym (lub równoważnym) połączonym z wynikami testu National Benchmark Test (NBT);Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Warunki uznawania wcześniejszej nauki (RPL) dotyczące dostępu i wyników NBT są czynnikami decydującymi o przyjęciu. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dorosłych studentów (45 lat lub później) mogą być dopuszczone, określone przez warunki RPL i wyniki NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Program ten ma na celu stworzenie wyróżniającego się rodzaju doradcy: mężczyzn i kobiet, którzy są głęboko poinformowani zarówno przez wiarę chrześcijańską, jak i naukę h ... [+]

Certyfikat rejestracyjny nr 2001 / HE08 / 006. NQF 7; SAQA ID: 57225. (376 KREDYTÓW)

Program ten ma na celu stworzenie wyróżniającego się rodzaju doradcy: mężczyzn i kobiet, którzy są głęboko poinformowani zarówno przez wiarę chrześcijańską, jak i naukę humanistyczną z zakresu psychologii. Naszym celem jest kształcenie absolwentów ze specjalną umiejętnością integrowania chrześcijańskiego rozumienia ludzkiej kondycji wraz z odkryciami dostarczanymi przez nauki humanistyczne, aby pomóc ludziom w ich drodze do pełni.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate with a bachelor's pass lub odpowiednik;Świadectwo maturalne (z wyłączeniem uniwersyteckim) lub równoważne;Wyższy Certyfikat lub Zaawansowany Certyfikat lub Dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Professional z karą dyplomową (lub równoważną) w połączeniu z wynikami testu National Benchmark Test (NBT);Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Warunki uznawania wcześniejszej nauki (RPL) dotyczące dostępu i wyników NBT są czynnikami decydującymi o przyjęciu. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dorosłych studentów (45 lat lub później) mogą być dopuszczone, określone przez warunki RPL i wyniki NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata w pełnym wymiarze godzin;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Cornerstone Institute

Program ten umożliwia absolwentom pracę w wielu różnych projektach rozwoju społeczności (np. Rząd, organizacje pozarządowe, kościoły). Naszym celem jest tworzenie pracown ... [+]

Świadectwo rejestracji nr 2001 / HE08 / 006; NQF 7; SAQA ID: 57225. (376 KREDYTÓW)

Program ten umożliwia absolwentom pracę w wielu różnych projektach rozwoju społeczności (np. Rząd, organizacje pozarządowe, kościoły). Naszym celem jest tworzenie pracowników społecznych, którzy podchodzą do swoich zadań z głębokich przekonań chrześcijańskich i zdobywają wiedzę socjologiczną, narzędzia i umiejętności, które mogą zapewnić studia rozwojowe.

Warunki przyjęćNational Senior Certificate (NSC) z legitymacją licencjacką lub równorzędną;Certyfikat maturalny (ze zwolnieniem uniwersyteckim) lub równoważny;Wyższy certyfikat lub zaawansowany certyfikat lub dyplom w pokrewnym polu.Alternatywne warunki przyjęciaNational Senior Certificate lub National Certificate Vocational z karą dyplomową (lub równorzędną) w połączeniu z wynikami NBT;Dojrzały wiek 23 lat i więcej w pierwszym roku studiów oraz National Senior Certificate (lub równoważny);Warunki przyjęcia na studia to warunki zasad uznawania wcześniejszej nauki (RPL) dotyczące dostępu i wyników NBT. Skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym w sprawie RPL;Dojście do dojrzałego wieku 45 lat zależy od warunków RPL i wyników NBT.Zaangażowanie czasuMinimum trzy lata;Maksymalnie sześć lat w niepełnym wymiarze godzin;Na kampusie i online;Stycznia i lipiec.... [-]
Republika Południowej Afryki Cape Town
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku