IMM Graduate School of Marketing

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O IMM Graduate School of Marketing

Marketing jest podstawą sukcesu każdej firmy, czy duże czy małe, a IMM GSM odgrywa ważną rolę w promowaniu znaczenie marketingu nie tylko w karierze, ale także jako sposób ukierunkowania działalności gospodarczej.

Misja

Misją IMM Graduate School of Marketing (IMM GSM) jest ciągle nadać odpowiednie i jakość marketingowych umiejętności, wiedzy i kompetencji swoich uczniów, tworząc profesjonalnie wykwalifikowanych i dobrze wyposażone sprzedawców, którzy są w pełni wykwalifikowani i stanie skutecznie ćwiczyć otoczenie biznesu. W ten sposób absolwenci IMM GSM przyczyni się do ogólnego rozwoju zdrowej i globalnie przyznał gospodarki.

Wizja

IMM GSM stara się być dostawcą naukę na odległość, z wyboru i Centrum Doskonałości marketingu i dziedzin związanych z marketingiem w południowej Afryce. W naszych staraniach, aby stać się punktem dotykowy wiedzy marketingowej i informacji, IMM GSM będzie nadal udzielać wszystkie zainteresowane strony z najwyższej i profesjonalnej obsługi klienta i przedmiocie najwyższej uczciwości akademickiej.

Lokalizacje

Johannesburg

Address
Atlas Studios
33 Frost Avenue Cnr Owl St
Braamfontein Werf
(Bordering Milpark)

Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium